Jak často si mýt vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 123, 124, 125  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c5f4066f40716f9b8ea14f1d17d1e742Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 1:43 pm    Předmět: Citovat

@ Dana

Na ty dlouhé mycí intervali si musí vlasy zvyknout. Ale nejde to hned prodlouzit na týden nebo víc. Ty intervali se mají posouvat o jeden den. Takze, kdyz si treba vlasy ted myjes kazdý 3. den, tak si je príste myj kazdý 4. den. A to tak dlouho, nez si zvyknou. Potom mytí posun opet o 1 jeden. Chce to výdrz a trpelivost, ale já kdyz uz mám vlasy moc mastné, tak si udelám drdol, nebo si dám celenku, apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 1:47 pm    Předmět: Citovat

Medea napsal:
@ Dana

Na ty dlouhé mycí intervali si musí vlasy zvyknout. Ale nejde to hned prodlouzit na týden nebo víc. Ty intervali se mají posouvat o jeden den. Takze, kdyz si treba vlasy ted myjes kazdý 3. den, tak si je príste myj kazdý 4. den. A to tak dlouho, nez si zvyknou. Potom mytí posun opet o 1 jeden. Chce to výdrz a trpelivost, ale já kdyz uz mám vlasy moc mastné, tak si udelám drdol, nebo si dám celenku, apod.

Tož to zní logicky...tak já si ty vlasy teda umyju až zítra, no:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 3:55 pm    Předmět: Citovat

Já si myju vlasy jednou za 3 dny a je to tak akorát. Pak už se mi víc mastí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 5:50 pm    Předmět: Citovat

Mamka si myje vlasy jednou za týden a mastné je nemá, vím že když jsem byla malá (holčička s vlásky po zadek, učitelky ve školce mě nenáviděly, protože mě po spaní musely učesat:) ), tak mi je taky myla jednou za týden.
Mimochodem jsem se tady jednou na časté mytí ptala a někdo mě přesvědčoval, že to ničemu nevadí. Ale fakt mám pocit, že když jsem si o prázdninách myla míň vlasy, protože jsem nikam moc nechodila, tak mě to nebavilo si je zbytečně mýt, tak se mi zlepšily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 6:00 pm    Předmět: Citovat

Chtěla bych se zeptat na něco, co s tímhle tématem trochu souvisí, tak nechci zakládat nové vlákno. Možná je to blbost, ale může těm vlasům vadit, když si je během toho jednoho mytí našampónuju třeba dvakrát?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 6:07 pm    Předmět: Citovat

MYtí vlasů je právě moje věčné dilema...dost se mi mastí a opravdu hrozně nesnáším,když mám vylézt ven s mastnou hlavou Sad Takže si vlasy myju tak jednou za dva dny,ale obávám se že je to docela vysušuje, i když používám kvalitní kosmetiku....asi se budu muset vážně polepšit....aspoň to zkusím,abych vlásky moc nezatěžovala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 6:35 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, ja jsem nekde cetla, ze vlasy se maji mit pri jednom myti dvakrat. Prvnim samponem se umyje mastnota a spina a v druhem samponovani by mohl sampon vlaskum eventuelne neco dat. Jinak ja si myju vlasy pokud mozno jednou tydne, v zime to natahuji na 2tydny. Suche vlasy se pry nemaji myt v kratsi dobe nez 5dni, ale suche je nemam, snad konce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 7:09 pm    Předmět: Citovat

Když o tom tak přemýšlím, tak od té doby, co si je myji v tomhle delším intervalu (4-5-6 dní), což je tak poslední dva, tři roky (co jsem doma s dětmi a je honička:-) ), tak mi zmizely ty roztřepené konečky...že by to opravdu mělo vliv?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 7:23 pm    Předmět: Citovat

Tobě zmizely roztřepené konečky? Už se nemyju! Nebo vlastně stačí vlasy, že? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 7:25 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
Tobě zmizely roztřepené konečky? Už se nemyju! Nebo vlastně stačí vlasy, že? Very Happy


Třeba to tím nebylo...Smile ale nic jiného mě nenapadá, a spíš by ty vlasy na tom měly být hůř vzhledem k zátěži při těhotenství, kojení a tak. Šampony mám úplně obyčejné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 123, 124, 125  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.