Jak často si mýt vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 123, 124, 125  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ced928bd141c09922a34c0b8ddc15539Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 7:29 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
day napsal:
Tobě zmizely roztřepené konečky? Už se nemyju! Nebo vlastně stačí vlasy, že? Very Happy


Třeba to tím nebylo...Smile ale nic jiného mě nenapadá, a spíš by ty vlasy na tom měly být hůř vzhledem k zátěži při těhotenství, kojení a tak. Šampony mám úplně obyčejné.


Mě napadá, žes psala, že je nosíš kvůli dítěti smotané, to možná taky docela pomáhá. Jako že se tak nenamáhají, neotírají o oblečení a tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 7:33 pm    Předmět: Citovat

Na tom taky určitě něco bude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 9:24 pm    Předmět: Citovat

Hmmm, tak já si vlasy myju každý den....a nemám pocit, že by tím příliš utrpěly....ale je pravda, že se mi hodně mastí....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 8:03 pm    Předmět: Citovat

Já si vlasy myju jednou za dva, někdy za tři dny, asi je to dost často. Mám vlasy dost suchý, ale u hlavy se mi mastí a třetí den už mi to není příjemný. Taky mám pocit, že si vlasy myju častěji, když každý den strávím 2 hoďky ve vlaku a jsem někde ve velkým městě, kde je smog a různý splodiny. Když jsem normálně u nás v menším městě je to lepší. A taky v létě si vlasy nemyju tak často, protože se hodně koupu v našem bazénku. Ale chtěla bych tu frekvenci mytí vlasů snížit.
Jednou jsem četla o nějaké Britce, která si nemyla vlasy snad deset let. První měsíc prý její vlasy byly strašný a mastný, ale potom se to upravilo a vlasy se jí prý hodně zlepšily. Ale nevím, jak teda řeší to, když někde ,,načuchne" kouřem z cigaret.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 8:06 pm    Předmět: Citovat

No možná zase časem odčuchne (ta Britka)
Já se teda ze všech sil snažím neumýt si dneska vlasy, abych natáhla o den ten svůj běžný interval, ale je to boj. No ale teď už by mi to stejně neuschlo, tak to snad přeci jen do zátřka vydržím. Jenom si musím ráno na hlavu narazit nějaký kastrol nebo tak něco Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 9:02 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
No možná zase časem odčuchne (ta Britka)
Já se teda ze všech sil snažím neumýt si dneska vlasy, abych natáhla o den ten svůj běžný interval, ale je to boj. No ale teď už by mi to stejně neuschlo, tak to snad přeci jen do zátřka vydržím. Jenom si musím ráno na hlavu narazit nějaký kastrol nebo tak něco Laughing

Jé, to se na tě zítra těším. Mimochodem, já to nevydržela, ráno jsem si vlasy umyla, takže začínám další pokus nemytíSad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 9:06 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Ale nevím, jak teda řeší to, když někde ,,načuchne" kouřem z cigaret.


My máme vyzkoušené, že když člověk někde takhle načuchne, tak pomůže dát oblečení přes noc na radiátor (zapnutý)- druhý den už kupodivu nesmrdí. Možná by to šlo i s vlasy...nebo je trochu vyfénovat? Asi to dělá ten horký vzduch... Question Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 5:00 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Chaluzska napsal:
Ale nevím, jak teda řeší to, když někde ,,načuchne" kouřem z cigaret.


My máme vyzkoušené, že když člověk někde takhle načuchne, tak pomůže dát oblečení přes noc na radiátor (zapnutý)- druhý den už kupodivu nesmrdí. Možná by to šlo i s vlasy...nebo je trochu vyfénovat? Asi to dělá ten horký vzduch... Question Wink


já mám vyzkoušeno, že když pověsím načuchlé oblečení přes noc na balkóně, tak je to také beze smradu, akorát v zimě trochu studenější...
vlasy bych asi tímto způsobem nedělal... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 2:27 pm    Předmět: Citovat

Tak nevím, co je horší, jestli je umýt nebo nasucho vyfénovat? Já bych si je raději umyla:-o
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 2:32 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
Tak nevím, co je horší, jestli je umýt nebo nasucho vyfénovat? Já bych si je raději umyla:-o


Horky vzduch je jeste vetsi masakr, nez treba tvrda voda Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 123, 124, 125  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.