Jak často si mýt vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 123, 124, 125  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=23f8e36ffcbf9445a2680e25170dd8f0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2015 9:59 pm    Předmět: Citovat

Já taky! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2015 10:14 pm    Předmět: Citovat

Mam to presne jak Titanie, lavovka mi vlasy zacala dost vysusovat, tak stridam tuhe sampony a vejcomedak s Visakou.
Ale zkusim vlasy "vazat" jinak a pokusim se pres to prenest a natahnout to se cvicenim na 2x tydne.
Jakmile se mi vlasy zpoti, tak si holt delaji co chteji mrsky jedny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2015 8:55 am    Předmět: Citovat

Já taky! Přesně proto jsem prodloužila ten interval na jednou týdně a zvlášť když jsme nemocná tak to natáhnu občas i na dva Embarassed Laughing
Ale teď jsem objevila suchý šampón, takže když ten týden přetáhnu, abych si nemusela mýt vlasy o den dřív, tak to ani není vidět.
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2015 10:50 am    Předmět: Citovat

No, vlastně mě zezačátku taky vedla dost lenost - to když jsem jeden čas v období krátkovlasatosti měla ten třídenní interval (to DV ještě dávno neexistovaly). Když jsem přišla sem, měla jsem už interval čtyři až pět dnů a různý experimentování mě na jednu stranu děsně bavilo, na druhou stranu jsem měla furt nějaký tréninky a přespávání mimo domov a tak, takže mejt pokaždý jinej den v tejdnu (s následným necháváním proschnout bez fénování - a v mým případě ještě v nějakým zámotu nebo ve "šnečkách", takže se doba schnutí dost prodloužila) byla vysoká kombinatorika. Ale zase nějak brutálně jsem to netlačila, spíš jsem si jenom říkala, jak by bylo hezký mejt jednou za tejden - a ono to tam najednou bylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2015 10:54 pm    Předmět: Citovat

Taky mě to nebaví. Ale to je hlavně tím rozčesáváním. Jak jsem teď přešel na přírodní šampóny a ještě vychytávám to správné složení, navíc rozčesávám jednou rukou (protože jsem šikovně krájel...), tak se z nějakých 15 - 20 minut stala odhadem cca hodina. A to už je opravdu otrava...
Nejhorší na tom je, že po tom týdnu se to rozčesává ještě hůř než po nějakých 4 - 5 dnech. Ale lenost vítězí na plné čáře. Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verneuzilova
8-20
8-20


Založen: 30.11.2014
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 6:42 am    Předmět: Citovat

Já si teda myju vlasy většinou každý den Confused Zhruba před měsícem jsem si je ostříhala na delší mikádo, protože jsem je měla snad po celé délce hrozně zničené a přijde mi, že čím mám vlasy kratší, tím se mi vlasy mastí víc, je to vůbec možné? Very Happy Mám je hodně, hodně jemné, jako vlásky malého dítěte Very Happy Dost s tím bojuju, ale nenadělám nic. Ale zase mi přijde, že vzhledem k tomu, jak jsou ty vlasy jemné, tak jim to každodenní mytí nevadí..., i když bych čekala, že to bude naopak Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 9:02 am    Předmět: Citovat

Taky jsem to tak měla, když jsem měla krátký, myla jsem každý tři dny, což byl na mě fakt krátkej interval. A taky je mám jemný jako malý dítě (i když teď už je to, díky henně, o trošku lepší). Podle mě by to větší maštění krátkejch vlasů mohlo částečně souviset i s tím, že u těch delší se ten maz, kterej je těsně u hlavy, česáním a kartáčkováním rozloží i do dýlek - takže na větší plochu (tak to není vidět). A taky se mastný vlasy u těch krátkejch hůř "schovaj", takže je člověk umyje i ve chvíli, kdy by dlouhý akorát zapletl do copu nebo z nich udělal drdol - a pokožka hlavy pak na to častější odmašťování reaguje tím, že ten maz začne produkovat ve větším množství, aby to dohnala - a máme tu začarovanej kruh. Twisted Evil Ale na druhou stranu to u Tebe taky může být jenom nadcházející jaro nebo tak něco, to se vlasy občas chovají "nestandardně".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 11:04 am    Předmět: Citovat

A nebo si člověk do kratších, zvlášť nově ostříhaných víc sahá. Aspoň já to tak mám Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 9:31 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
tanka777 napsal:
ma to niekto tiez tak, ze ho to umyvanie vlasov proste uz nebavi? kedysi som sa v tom vyzivala, ale teraz sa mi nikdy nechce. co malo za nasledok, ze som si predlzila interval umyvania asi na tyzden... Laughing pokial niekde nenasmradnu, to potom umyjem skor
Já! Taky mě to dřív bavilo a těšila jsem se. A teď je jenom chci mít čistý a nejlíp kdybych nemusela pro to hnout prstem. Wink


ja to iste Very Happy kedysi to bol ritual tesila som sa, umyvala kazde 3-4 dni a teraz? ledva sa dokopem raz za tyzden alebo kazdych 6 dni - lebo na druhej strane milujem pocit cerstvo umytych vlasov a su aj ine, mne casto ide az chrontava voda z tych vlasov Laughing tak si hovorim, ze sakra nabuduce si ich umyjem aspon na 5ty den,ale to sa nikdy nestane Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2015 10:04 am    Předmět: Citovat

Málokdy jsem měla potřebu si umýt vlasy častěji než po týdnu, prostě během těch pár dní od umytí nepozoruju žádný velký rozdíl v mastnotě. Někdy je to i méně často. Třeba někdy jsem byla dlouho nemocná a vlasy jsem si proto neumyla 2-3 týdny, a to si potom říkám, tehdy to šlo a nebyla to žádná katastrofa, tak proč by se nesneslo si je nechat někdy 1,5 - 2 týdny. A navíc je to se mnou tak, že když jsou ještě nemastné, tak je mi "líto" je motat do copů apod. a nechávám je rozpuštěné nebo v culíku, takže těch copů si užívám až třeba po těch 5 nebo více dnech. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 123, 124, 125  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.