Reakce lidí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=51173f3bda2dff5cdeb7e2b28a72672bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vadí vám pohledy ostatních?
ano
22%
 22%  [ 45 ]
ne
77%
 77%  [ 151 ]
Celkem hlasů : 196

Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 11:50 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Nath napsal:
Jestli mi dokáže něco naprosto zničit náladu, tak je ptázka: "Jak dlouho vám to roste?" Bohužel, je jasné, že když mám vlasy rozpuštěné, tak takovou otázku můžu čekat, ale dokáže mě to pěkně vytočit. Confused Rolling Eyes


No jo, proč??? Co je na té otázce tak strašlivého? Já jsem teda asi blbec, ale taky bych se na to ručitě zeptala... Doufám, že se milé dlouhovlasatice příliš nezočertí, ale některé ty reakce se mi zdají...ehm...poněkud přecitlivělé... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Myslím, že 90 % lidí takovými otázkami nic špatného nesleduje, naopak je spíš výraz obdivu...
Jasně, že šmátrání nebo tahání apod. je už za hranicí, taky nesnáším, když mi vždycky někdo v tramvaji připlácne vlasy a zatahá to... Evil or Very Mad Ale na obdivných komentářích a nevinných otázkách tedy nic až tak strašného neshledávám... Embarassed Embarassed Embarassed

taky si nemyslim že je to tak hrozný, co se týče mě, lidi se mě často ptaj jestli používám natáčky, nebo jestli mám trvalou...bych se musela zbláznit kdyby mi to vadilo.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 11:57 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
A.d.é.l. napsal:

Tak to mě připomíná, jak jsem jednou potkala spolužáka ze základky a on měl na hlavě kohouta Laughing Laughing Tak jsem mu ho tedy pochválila a on, jako, že si ho nechává růst atd. A povidá: Výška dobrý, ne? Tak jsem přikývla a povidám, břídile! Přines tužidlo.... Laughing Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


No umíš si představit, že sraz stylizujeme do "setkání kohoutů"? Ta přeprava autem... nebo hromadnou dopravou??? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 11:59 am    Předmět: Citovat

Snad pojedes kabrioletem ne Very Happy akorat takhle pod mosty budes mit lehky problem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 12:16 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Nath napsal:
Jestli mi dokáže něco naprosto zničit náladu, tak je ptázka: "Jak dlouho vám to roste?" Bohužel, je jasné, že když mám vlasy rozpuštěné, tak takovou otázku můžu čekat, ale dokáže mě to pěkně vytočit. Confused Rolling Eyes


nejhorší otázka je: jsou Vaše??? Nebo že by prodloužený, umělý???? Very Happy


Ano, ano, asi před 14 dny jsem se dozvěděla, že je mám NALEPENÉ Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 12:18 pm    Předmět: Citovat

Nath napsal:
Ano, ano, asi před 14 dny jsem se dozvěděla, že je mám NALEPENÉ Laughing


Ano, samozřejmě. Žvýkačkou. Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 12:19 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Nath napsal:
Jestli mi dokáže něco naprosto zničit náladu, tak je ptázka: "Jak dlouho vám to roste?" Bohužel, je jasné, že když mám vlasy rozpuštěné, tak takovou otázku můžu čekat, ale dokáže mě to pěkně vytočit. Confused Rolling Eyes


No jo, proč??? Co je na té otázce tak strašlivého? Já jsem teda asi blbec, ale taky bych se na to ručitě zeptala... Doufám, že se milé dlouhovlasatice příliš nezočertí, ale některé ty reakce se mi zdají...ehm...poněkud přecitlivělé... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Myslím, že 90 % lidí takovými otázkami nic špatného nesleduje, naopak je spíš výraz obdivu...
Jasně, že šmátrání nebo tahání apod. je už za hranicí, taky nesnáším, když mi vždycky někdo v tramvaji připlácne vlasy a zatahá to... Evil or Very Mad Ale na obdivných komentářích a nevinných otázkách tedy nic až tak strašného neshledávám... Embarassed Embarassed Embarassed


A co já vím proč mě to doráží? Nevím, to je asi to samé, jakože mě pěkně dokáže vytočit když mám v kuchyni ocákaný dřez od vody Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 12:20 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Nath napsal:
Ano, ano, asi před 14 dny jsem se dozvěděla, že je mám NALEPENÉ Laughing


Ano, samozřejmě. Žvýkačkou. Laughing Wink


Jistě, ta drží dobře Laughing já si vždycky ráno přivstanu a za hodinku to je hotovo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 12:21 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Klarusa napsal:
Nath napsal:
Jestli mi dokáže něco naprosto zničit náladu, tak je ptázka: "Jak dlouho vám to roste?" Bohužel, je jasné, že když mám vlasy rozpuštěné, tak takovou otázku můžu čekat, ale dokáže mě to pěkně vytočit. Confused Rolling Eyes


No jo, proč??? Co je na té otázce tak strašlivého? Já jsem teda asi blbec, ale taky bych se na to ručitě zeptala... Doufám, že se milé dlouhovlasatice příliš nezočertí, ale některé ty reakce se mi zdají...ehm...poněkud přecitlivělé... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Myslím, že 90 % lidí takovými otázkami nic špatného nesleduje, naopak je spíš výraz obdivu...
Jasně, že šmátrání nebo tahání apod. je už za hranicí, taky nesnáším, když mi vždycky někdo v tramvaji připlácne vlasy a zatahá to... Evil or Very Mad Ale na obdivných komentářích a nevinných otázkách tedy nic až tak strašného neshledávám... Embarassed Embarassed Embarassed

taky si nemyslim že je to tak hrozný, co se týče mě, lidi se mě často ptaj jestli používám natáčky, nebo jestli mám trvalou...bych se musela zbláznit kdyby mi to vadilo.


No ale já jsem na to alergická, nic mi nevadí, ale tohle teda jo... Nevím proč, možná proto, že na to ani nedokážu odpovědět...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 12:22 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Nath napsal:
Ano, ano, asi před 14 dny jsem se dozvěděla, že je mám NALEPENÉ Laughing


Ano, samozřejmě. Žvýkačkou. Laughing Wink



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Pár desítek balení Hubba bubba bublin Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 12:28 pm    Předmět: Citovat

Jna napsal:
A.d.é.l. napsal:
Nath napsal:
Ano, ano, asi před 14 dny jsem se dozvěděla, že je mám NALEPENÉ Laughing


Ano, samozřejmě. Žvýkačkou. Laughing Wink



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Pár desítek balení Hubba bubba bublin Laughing Laughing


Já teda nevim, že to někoho napadne. Když někdo tvrdí, že ty moje vlasy jsou umělý, to nechápu. Myslím, že umělý vlasy vypadají kapku uměleji, než to moje rozmetené koště Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.