Reakce lidí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6d855249b4d91c12e3424bbd0d92fd0fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vadí vám pohledy ostatních?
ano
22%
 22%  [ 45 ]
ne
77%
 77%  [ 151 ]
Celkem hlasů : 196

Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 12:37 pm    Předmět: Citovat

Tak to já jsem jedna z těch, která(pokud by se s dlouhovláskou dala do řeči) - by se URČITĚ zeptala: "a jak dlouho vám to roste??? Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 12:43 pm    Předmět: Citovat

tak jsem asi divná, ale já si to užívám. Pokud teda na mě lidi nemají sprostý narážky a že jich už pár taky vymysleli. Ale když jdu po ulici, svítí sluníčku a fouká vítr a já si rozpustím vlasy, to je taková pohoda. A když k tomu někdo začne přes celou ulici křičet: "Slečnooooooo, vy máteeee krásnýýýý vlasýýý." Tak mě to tak pobaví, že mám celý den dobrou náladu. A když mě někdo zastaví a pochválí mi vlasy, tak mu hezky poděkuji a odpovím i tu ohranou otázku jak dlouho mi to roste. Lidi jsou z toho celý užaslý. Prostě sranda a pohoda. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 12:45 pm    Předmět: Citovat

Jinak teda, jak o tom tak přemýšlím, tak se mě po nástupu do práce pár kolegů ptalo, jak dlouho mi ty vlasy rostou, a to je nemám nijak zvlášť dlouhé. Normálně jsem jim odpověděla a nijak to neřešila... No, asi su divná... Taky mi naše recepční, hned když mě poprvé uviděla, když jsem přišla na pohovor, strašně ty vlasy pochválila, dokonce i chtěla, abych se k otočila zády, aby viděla, jak je mám dlouhé... mě to tedy spíš potěšilo a žádný opruz v tom nespatřuju... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 12:47 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Jinak teda, jak o tom tak přemýšlím, tak se mě po nástupu do práce pár kolegů ptalo, jak dlouho mi ty vlasy rostou, a to je nemám nijak zvlášť dlouhé. Normálně jsem jim odpověděla a nijak to neřešila... No, asi su divná... Taky mi naše recepční, hned když mě poprvé uviděla, když jsem přišla na pohovor, strašně ty vlasy pochválila, dokonce i chtěla, abych se k otočila zády, aby viděla, jak je mám dlouhé... mě to tedy spíš potěšilo a žádný opruz v tom nespatřuju... Wink


tak tak, když už je má člověk krásný tak pozornosti neujde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 12:50 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
[
tak tak, když už je má člověk krásný tak pozornosti neujde


No já je právě až tak krásné nemám.. Tak možná proto si tu případnou pozornost užívám. S negativní reakcí ohledně svých vlasů jsem se asi ani nikdy nesetkala (když pominu řeči doma...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 1:29 pm    Předmět: Citovat

No když za mnou někdo cíleně jde tak je to chlap a civí mi na zadek- a to dost nesnášim. Vlasy zatím moc dlouhé nemám, ale známí reagujou- to si to necháváš narůst nebo nemáš na kadeřnici. Mému manželovi se to líbí a od tý doby co "omylem" poporostli mi ndovolí se ostříhat Very Happy
Aspoň nějaká opora. možná je to divný, ale byla jsem zvyklá chdit ke kadeřnici každé dva měsíce. ale když jsem tam po roce přišla- jééé vám to ale hezky narostlo, Necháte si to?

áááááááááá už vim. já mám tmavé vlasy a nosim tmavé oblečení. Ale jednou (asi před půl rokemú jsme šli do společnosti a já měla růžovou halenku. tak se mě každej ptal, jestli to mám opravdu tak dlouhý.

jinak středem pozornosti jsem pravidelně. kvůli svým botám. Těžký dvacetidírkový "kanady" skoro ke kolenům. Jednou si na mě ukazoval celý vagon v metru Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 1:39 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Tak to já jsem jedna z těch, která(pokud by se s dlouhovláskou dala do řeči) - by se URČITĚ zeptala: "a jak dlouho vám to roste??? Laughing Wink


Hm to já bych se zas zeptala, jak se o ně stará. Možná bych taky dostala deštníkem přes záda... Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PetraL
8-20
8-20


Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 2:36 pm    Předmět: Citovat

Nath napsal:
Jestli mi dokáže něco naprosto zničit náladu, tak je ptázka: "Jak dlouho vám to roste?" Bohužel, je jasné, že když mám vlasy rozpuštěné, tak takovou otázku můžu čekat, ale dokáže mě to pěkně vytočit. Confused Rolling Eyes

Jo to je jedna z nejčastějších otázek. Je jich asi tak pět a pořád jedou dokola.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 2:40 pm    Předmět: Citovat

no kdyz oni nemaj zatim na co koukat Laughing ale jinak mi to vubec nevadi, naopak Laughing ovsem jak mi je zacne nekdo cizi osahavat, tak jde slusnost stranou Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 2:42 pm    Předmět: Citovat

PetraL napsal:
Nath napsal:
Jestli mi dokáže něco naprosto zničit náladu, tak je ptázka: "Jak dlouho vám to roste?" Bohužel, je jasné, že když mám vlasy rozpuštěné, tak takovou otázku můžu čekat, ale dokáže mě to pěkně vytočit. Confused Rolling Eyes

Jo to je jedna z nejčastějších otázek. Je jich asi tak pět a pořád jedou dokola.


Tahle opravdu vede. Jednou se mě dokonce jeden chlap ptal ,jestli i nadále mám vplánu si je takhle prolužovat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.