Reakce lidí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8722619a1792a316059f39075e684960Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vadí vám pohledy ostatních?
ano
22%
 22%  [ 45 ]
ne
77%
 77%  [ 151 ]
Celkem hlasů : 196

Autor Zpráva
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2016 6:05 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si pročetla vlákno a musím říct, že mi jako malé taky zakazovali mít dlouhé vlasy. Je ale zajímavé, že moje sestra je delší mít mohla, takže to byla fakt diskriminace (a to mám kvalitní husté vlasy) xD Nicméně zas tak dlouhé je nemám, takže lidi nezírají. Bohužel se mi nějak zarazily v pase a nechtějí dál, což bude tím, že ty konečky bývaly několikrát odbarvované.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2016 12:24 am    Předmět: Citovat

Nedávno jsem nastoupila po pěti letech s dětmi doma do práce. Pracuji v obchodě, takže jsem neustále v kontaktu s lidmi. Vlasy mám momentálně pod zadek. Do práce nosím jen copy, nebo drdoly. Většinou lidi jen zírají a otáčí se. Někteří ukazují prstem a šuškají si. Ale ti odvážnější se neváhají na cokoliv zeptat. Jednou přišla do obchodu prodavačka z blízké trafiky. Paní si vybírala salám, já vybalovala zboží kousek od ní. Paní si mě všimla a začala se o mě bavit s obsluhou u uzenin. Viděla jste ji? Co jste jí řekla na ty vlasy? Pak zjistila že ji slyším a koukám na ni. Zeptala se mě, a to jako takhle máte, nebo to tam máte přidělaný? Dívala se na mě šokovaně a ne moc přátelsky. Mě to ale z míry nevyvedlo. Řekla jsem jí na to, že jsou to moje vlastní vlasy a že si klidně může přijít sáhnout. Paní takovou odpověď asi nečekala. Zavrtěla hlavou, nic neřekla. Jen popadla salám a rychle zmizela. Nechápu, že někteří mají potřebu řešit vzhled nějakého člověka s někým cizím. Je to dost nevhodný. Nedávno mě překvapil ještě jeden pán u pokladny. Zeptal se mě, proč pořád nosím ty drdoly. Proč to nemám rozpuštěný. A pak otázka, jako vám to zakázali? Já když vidím ten váš drdol, tak si připadám jak na tenise. No, někdy je to až k smíchu, jak to někteří lidi prožívají Very Happy . Drdoly nosím do práce hlavně z praktických důvodů. Svoji roli tam hraje ale i hygiena. A nemám ráda jak vlasy všude lítají. Co se týče mých kolegů v práci, tak ti jsou v pohodě. Většinou se ptají jak dlouho mi to roste, nebo jak dlouhé jsou rozpuštěné. Paní vedoucí se jednou ptala, kam až si je chci nechat narůst. Tak jí říkám, že ještě kousek by to chtělo. Připadalo jí to asi jako šílený nápad. To soudím podle výrazu. Nemyslela to určitě špatně. Jen se s tím nejspíš ještě nesetkala. Nic mi na to neřekla. Ale sama má krátké a prořídlé vlasy. Asi lidem připomínám postavičku z minulého století Surprised .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2016 12:33 am    Předmět: Citovat

Dnes v obchoďáku jedna holčička (cca 12 let) koukala naprosto šokovaně (takřka s otevřenou pusou). Very Happy Někdy mě ty reakce fakt baví. A někdy jsem rád, že díky nenošení brýlí jsem si docela zvykl si ostatních moc nevšímat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po prosinec 26, 2016 8:31 pm    Předmět: Citovat

Misurba napsal:
Nedávno jsem nastoupila po pěti letech s dětmi doma do práce. Pracuji v obchodě, takže jsem neustále v kontaktu s lidmi. Vlasy mám momentálně pod zadek. Do práce nosím jen copy, nebo drdoly. Většinou lidi jen zírají a otáčí se. Někteří ukazují prstem a šuškají si. Ale ti odvážnější se neváhají na cokoliv zeptat. Jednou přišla do obchodu prodavačka z blízké trafiky. Paní si vybírala salám, já vybalovala zboží kousek od ní. Paní si mě všimla a začala se o mě bavit s obsluhou u uzenin. Viděla jste ji? Co jste jí řekla na ty vlasy? Pak zjistila že ji slyším a koukám na ni. Zeptala se mě, a to jako takhle máte, nebo to tam máte přidělaný? Dívala se na mě šokovaně a ne moc přátelsky. Mě to ale z míry nevyvedlo. Řekla jsem jí na to, že jsou to moje vlastní vlasy a že si klidně může přijít sáhnout. Paní takovou odpověď asi nečekala. Zavrtěla hlavou, nic neřekla. Jen popadla salám a rychle zmizela. Nechápu, že někteří mají potřebu řešit vzhled nějakého člověka s někým cizím. Je to dost nevhodný. Nedávno mě překvapil ještě jeden pán u pokladny. Zeptal se mě, proč pořád nosím ty drdoly. Proč to nemám rozpuštěný. A pak otázka, jako vám to zakázali? Já když vidím ten váš drdol, tak si připadám jak na tenise. No, někdy je to až k smíchu, jak to někteří lidi prožívají Very Happy . Drdoly nosím do práce hlavně z praktických důvodů. Svoji roli tam hraje ale i hygiena. A nemám ráda jak vlasy všude lítají. Co se týče mých kolegů v práci, tak ti jsou v pohodě. Většinou se ptají jak dlouho mi to roste, nebo jak dlouhé jsou rozpuštěné. Paní vedoucí se jednou ptala, kam až si je chci nechat narůst. Tak jí říkám, že ještě kousek by to chtělo. Připadalo jí to asi jako šílený nápad. To soudím podle výrazu. Nemyslela to určitě špatně. Jen se s tím nejspíš ještě nesetkala. Nic mi na to neřekla. Ale sama má krátké a prořídlé vlasy. Asi lidem připomínám postavičku z minulého století Surprised .


To mi připomíná, jak jsem jednou koukala na nějaký dokument nebo zprávy z období komunismu a tam se ptali na ulici lidí, co si myslí o mužích s dlouhými vlasy. Paní říkala, že je to hrozný, a že by to měli ostříhat, protože "nám by se ty jejich vlasy taky měly líbit, neee?" Jen bych ráda dodala, že na hlavě měla tradiční květák xD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2017 10:48 pm    Předmět: Citovat

Tak mně ne že by je přímo zakazovali, ale jak moje babi vyrostly v době, kdy nikdo nic takového nepěstoval, zdálo se jim to v době mé dětské délky do pasu moc - a tak nastoupily kecy typu "ke studentce se to nehodí" Very Happy v 11 holt chtěl člověk mít pocit, že když jde na gympl, už je velký Very Happy Máti to taky neleze, navíc se mi to dost cuchalo, a tak se přidala na stranu "dospělí se stříhají"
Ale teď se mě i babi zeptala, kam až to chci nechat dorůst, a ne kdy to shodím, což je pokrok Very Happy
Přítel, který má dojem, že hezčí je to na rovných a řidších vlasech, než já mám, už to holt vzal na milost Very Happy navíc se mi to s délkou narovnává, tak se vlk nažere Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2017 11:22 pm    Předmět: Citovat

Na rovných a řidších. Ha! Tak to je pro mě docela útěcha Laughing


Ne, vážně, máš krásné vlasy a nenech si do toho mluvit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2017 4:34 pm    Předmět: Citovat

Naopak. Mně připadají (objektivně) nejkrásnější dlouhé vlnky či vlnito-kudrnaté.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út leden 24, 2017 10:24 pm    Předmět: Citovat

Tedy dneska jsem viděla slečnu na autobusovém nádraží, a ta měla krásný vlasy. Asi tak kousíček pod zadek nebo na zadek a barvu hooodně světlá blond a nevypadaly vůbec zničeně. Nepokrytě jsem zírala xD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hrusix
8-20
8-20


Založen: 28.10.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2017 12:37 pm    Předmět: Citovat

Minulý týden jsem jela tramvají ze zkoušky a měla jsem cop omotaný kolem hlavy. Sedla jsem si naproti starší paní, zřejmě jsem do ní trochu drcla, neboť na mě vyjela, ať si laskavě dávam pozor na nohy a kdesi cosi. Nevšímala jsem si jí, ale furt po mě pokukovala. Další zastávku se zase osmělila: Máte pěkný účes. Já: Hm, děkuju. Ona: To jste odněkud z východu, ne? Já: Nejsem, proč? Ona: Tam se to tak nosí, tamta politička to tak nosí. Ale nechci Vás nijak urazit. Další zastávka: To si ráno musíte přivstat, ne? Já: Ani ne, mám to za deset minut. Ona: Ukažte, jak to máte zezadu, jo pěkný. To musím říct dceři, ta má taky dlouhé vlasy... Very Happy
Mrzí mě, že mě všichni posílají do Ruska a myslí si o mě ledacos, když si ten cop takto učešu, protože je to jinak báječný účes a čekala jsem spoustu let, než mi cop dosáhl kolem celé hlavy a byl všude stejně tlustý, ale aspoň se člověk pobaví. Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hrusix
8-20
8-20


Založen: 28.10.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po květen 22, 2017 11:02 am    Předmět: Citovat

Včera dost nepříjemný zážitek u kasy v Albertu. S přítelem vykládáme zboží na pás a za mnou stojí prodavačka a huláká na tu za kasou: "No to jsem ještě neviděla. Máňo, koukej na to. Koukej na ty vlasy. Otočte se!" Vrhla jsem na ní svůj nejvražednější pohled, že to přece nemůže myslet vážně, ale ona na mě jak na blbečka: "No votočte se!" Tak jsem se otočila, nevěděla jsem, jestli jí mám proplesknout nebo utéct a druhá prodavačka: "No ty kráso, nechtěla bych se o to starat" Obě po padesátce s řídkým křovím na hlavě.

Někdy před třemi týdny mě zase přepadla cizí paní v Lidlu a vrhla se mi na vlasy, byla jsem tak zaskočená, že jsem se ani nebránila. Navíc se chovala tak familiárně, že jsem myslela, že mě zná nebo přítele. Doteď jsem to nerozdýchala. Evil or Very Mad Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.