Reakce lidí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8732c217c3610bc09f4548cc97fa0f29Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vadí vám pohledy ostatních?
ano
22%
 22%  [ 45 ]
ne
77%
 77%  [ 151 ]
Celkem hlasů : 196

Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 2:44 pm    Předmět: Citovat

Nath napsal:
Tahle opravdu vede. Jednou se mě dokonce jeden chlap ptal ,jestli i nadále mám vplánu si je takhle prolužovat Laughing


No a máš????? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 2:46 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Nath napsal:
Tahle opravdu vede. Jednou se mě dokonce jeden chlap ptal ,jestli i nadále mám vplánu si je takhle prolužovat Laughing


No a máš????? Very Happy


No jistě že mám přecíííí Very Happy Já se se svojí délkou nespokojim asi nikdy.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 2:47 pm    Předmět: Citovat

tak si vytlačte letáčiky s f.a.q (frequently asked questions) a to potom rozdávajte, heh..
mňa celkom poteší, keď mi vlasy niekto pochváli, často aj neznámi ľudia. ale stretávam sa aj s takými "slepačími" pohľadmi, najčastejšie od rôznych vymódených krásavíc (ale to bude asi aj kvôli môjmu trochu nezvyklému vkusu v obliekaní).. no a ešte po mne škaredo pozerajú ľudia na zástavke, keď mám rozpustené vlasy a fúka.. teda aspoň tí, čo stoja okolo mňa v okruhu cca 1 meter Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 2:50 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
tak si vytlačte letáčiky s f.a.q (frequently asked questions) a to potom rozdávajte, heh..
mňa celkom poteší, keď mi vlasy niekto pochváli, často aj neznámi ľudia. ale stretávam sa aj s takými "slepačími" pohľadmi, najčastejšie od rôznych vymódených krásavíc (ale to bude asi aj kvôli môjmu trochu nezvyklému vkusu v obliekaní).. no a ešte po mne škaredo pozerajú ľudia na zástavke, keď mám rozpustené vlasy a fúka.. teda aspoň tí, čo stoja okolo mňa v okruhu cca 1 meter Very Happy


Jo, pořídím si takový vytahaný triko a na něj si napíšu, jak dlouho mi vlasy rostou. A nebo ne. Naopak. Na něj velkým písmem napíšu- NEPTEJTE SE MĚ, JAK DLOUHO MI ROSTOU Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 3:16 pm    Předmět: Citovat

Nath napsal:
Karmilla napsal:
tak si vytlačte letáčiky s f.a.q (frequently asked questions) a to potom rozdávajte, heh..
mňa celkom poteší, keď mi vlasy niekto pochváli, často aj neznámi ľudia. ale stretávam sa aj s takými "slepačími" pohľadmi, najčastejšie od rôznych vymódených krásavíc (ale to bude asi aj kvôli môjmu trochu nezvyklému vkusu v obliekaní).. no a ešte po mne škaredo pozerajú ľudia na zástavke, keď mám rozpustené vlasy a fúka.. teda aspoň tí, čo stoja okolo mňa v okruhu cca 1 meter Very Happy


Jo, pořídím si takový vytahaný triko a na něj si napíšu, jak dlouho mi vlasy rostou. A nebo ne. Naopak. Na něj velkým písmem napíšu- NEPTEJTE SE MĚ, JAK DLOUHO MI ROSTOU Laughing


Sakrys to je ale dobrej napad. Mozna bychom mohli vyrobit urcitou sadu techto tricek (s logem dv.cz Smile) a pak je prodavat v obchudku. "ANO, rostou mi dlouho, ANO, jsou moje, ANO, nechci je strihat" mueahahaha

kupovali byste to? Muze to stat i par set, jsou to malonakladove tisky Wink)

A pro ty kratkovlasejsi z vas - a to neni muj napad alebrz jsem to videl jednou v USA - tricko, kde az uplne dole je cervena cara a tam napis "Az sem chci mit vlasy " Wink)
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 3:18 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:

A pro ty kratkovlasejsi z vas - a to neni muj napad alebrz jsem to videl jednou v USA - tricko, kde az uplne dole je cervena cara a tam napis "Az sem je chci mit" Wink)


Símtě, stačí černé triko, SAVO a je to na světě Very Happy Normálně si takové snad vyrobím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 4:32 pm    Předmět: Citovat

Tak já myslím že otázky na vlasy a pohledy atd. je daň za odlišnost... neříkejte že když uvidíte na ulici někoho hodně nestandardně oblečeného, že si ho neprohlídnete nebo se za ním neohlídnete... nebo třeba kočárek s trojčatama, nebo co já vím, obrovský pes nebo cokoli co není běžné. Naše vnímání je tak zaměřené že se všímáme odlišností a vzbuzují v nás zvědavost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 4:50 pm    Předmět: Citovat

Bývalý spolužák ze základky má obrovitánské číro, vůbec netuším, jak mu to drží ten tvar, minimálně 15 cm..a to byl teprve sakra středem pozornosti Shocked

Jinak k tématu se budu moct vyjádřit tak možná za 5 let Very Happy zatím žádná extra dlouhá délka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 5:23 pm    Předmět: Citovat

Nath napsal:
Aha napsal:

A pro ty kratkovlasejsi z vas - a to neni muj napad alebrz jsem to videl jednou v USA - tricko, kde az uplne dole je cervena cara a tam napis "Az sem je chci mit" Wink)


Símtě, stačí černé triko, SAVO a je to na světě Very Happy Normálně si takové snad vyrobím Wink


ty si tak udělej leda proužek na ponožkách Very Happy Very Happy Very Happy a hele?? jak dlouho Ti rostou?? Rolling Eyes Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetraL
8-20
8-20


Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 6:25 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Naprosto stejně jako ty. Nejvíc mi vadí, když na mě někdo cizí sahá. Confused Myslím, že něco podobného jsme řešili tady:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1789 Wink Jsou tam i komentáře k lidským reakcím. Very Happy Nicméně to nehrotím (pokud na mě nikdo nešmátrá) a snažím se si to vychutnat a zvyknout. Někdy to nejde, vím.

Taky to nehrotím - to už musí být. Dá se to i vychutnat jak říkáš a taky celkem dobře zneužít. A jestli jsem si zvykla? Zvykám si, ale kdybych řekla že jsem na to zvyklá a beru to úplně normálně tak bych kecala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.