Reakce lidí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dd27d1bcf23259c9302700ab1d6defb4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vadí vám pohledy ostatních?
ano
22%
 22%  [ 45 ]
ne
77%
 77%  [ 151 ]
Celkem hlasů : 196

Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2015 1:53 pm    Předmět: Citovat

Hawkey, máš krásný hustý vlasy, ale nezdá se mi na nich nic, co by muselo lidi nutkat si sáhnout. To mi vysvětli. Smile Co třeba říkají, když ti začnou najednou hladit vlasy?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2015 5:53 pm    Předmět: Citovat

Pro mne je to právě taky záhada, mně připadají úplně obyčejné až nelákavé Smile. Právě že když už něco řeknou, tak, že jsou "zvláštní". Nevím, co to znamená, ale budu se nad tím muset zamyslet, když to říkají nezávisle na sobě, už jsem si říkala, že mají na I. P. Pavlova nějaký klub příznivců zvláštních vlasů Razz, stává se mi to na trase I. P. Pavlova Národní třída. Ale tak zase, já přitahuju opravdu dost zvláštní typy lidí bez ohledu na dýlku nebo kvalitu vlasů, nějaké zvláštní vyzařování, nebo co Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2015 11:29 am    Předmět: Citovat

Taky jsem se ti musela podívat do galerie na vlasy, ano, máš je krásné, husté, ale tuhle délku má hodně lidí, taky mi nepřipadají nějak "zvláštní". Zvláštní by byly, kdyby byly aspoň do pasu, to už tak obvyklý není...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2015 12:52 pm    Předmět: Citovat

Nikinka, to je právě to, mám úplně obyčejné a nezajímavé vlasy, ani nejsou nijak zvlášť husté, to jen na těch fotkách tak vypadá, nicméně děkuji, barevně i jakostně jsou úplně obyčejné. Délkou nejsou zajímavé vůbec, v tom s tebou souhlasím a psala jsem to i v tom prvním příspěvku, nicméně se na mě šmatá a mně to není vůbec příjemné. Ještě o to víc, když absolutně netuším, proč to tak je, když by někdo hladil vás všechny, tak tam mi to jasné je, ale u mne mě hněte nejvíc to, že to nechápu. Nemám ráda věci, kterým nerozumím Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2015 7:33 pm    Předmět: Citovat

Tak dnešní procházka celkem dokonale shrnula (téměř) veškeré reakce posledních let: ,,Jé, to jsou krásný pejsci!" Celkem mě zastavili asi 3 nebo 4 lidi.
Holt naši psi jsou asi moc velký fešáci a zastiňujou páníčka... Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2015 9:41 am    Předmět: Citovat

Portos napsal:
Tak dnešní procházka celkem dokonale shrnula (téměř) veškeré reakce posledních let: ,,Jé, to jsou krásný pejsci!" Celkem mě zastavili asi 3 nebo 4 lidi.
Holt naši psi jsou asi moc velký fešáci a zastiňujou páníčka... Rolling Eyes Laughing



A jaké psy máš ? A kolik? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2015 10:14 am    Předmět: Citovat

2 chrty vipety (pro neznalé - to je středně velká verze těch ,,běhacích psů" Razz Wink ).

Jinak v galerii jsou fotky. (Výřez z té druhé dokonce byla moje počáteční ikonka.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2015 5:54 pm    Předmět: Citovat

Tak včera jsem zažila dost paradoxní situaci.

Protože jsem neměla čas na mytí vlasů, šla jsem na pracovní schůzku s vlasy v kapuce. No, jenže v interiéru jsem se mírně zpotila a tak když se šlo ven vyprovodit vzácného účastníka meetingu, sáhla jsem za krk a ty vlasy si vytáhla. Prostě jak to dělám, když je mi vedro. To jsem neměla dělat. Za mnou se ozvaly výkřiky, tasily se mobily a fotilo se. Načež celá skupina včetně vzácné náštěvy snad čtvrt hodiny mlela o mých vlasech, o barvě mých vlasů a pak o mně a o tom, jak vypadám. A já tam stojím, připadám si jako debil a chci se propadnout do země.
Ti lidi chválili a rozplývali se, jenže já tenhle druh pozornosti nemám ráda. Někdo se tetelí blahem, já se tetelit neumím Rolling Eyes

Holt, jak by řekla babička, já se neumím "reklamovat".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2015 6:06 pm    Předmět: Citovat

Příště lepší přežít chvilku horko než nevyžádanou pozornost. Smile Ale buď v klidu, já si toho dnes též užila dost při krátké procházce po městě. A ke své smůlu jsem zapomněla sluchátka doma, tak jsem to neměla čím přerazit. A to jsem měla vlasy v copu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2016 2:51 pm    Předmět: Citovat

Z těch mých měli lidi Vánoce vždy, a to i když jsem ve 14 udělala blbost na téma "postupný sestřih končící pod ušima" Very Happy, nebo i když mám sama dojem, že zrovna není nejlepší den (případně mi chválí "čerstvě umyté", týden vodou nepolíbené háro)
Ono než o nějakou morbidní délku (teď mám při měření od čela 80 cm), šlo asi hlavně o barvu a hustotu - takové to, co někdo říká blond, jiný měděná, další, že už je to hnědé, občas je to rezavé Very Happy
Teď si říkám, kam bych je asi měla, kdybych kolem 11 neměla mikádo (to bylo kupodivu rovné, i když předtím jsem vypadala jako teď, zhruba i délkou); pak to chvíli rostlo, ale v těch 14 vznikl ten průser (tenkrát se to totiž nečekaně proměnilo v afro Very Happy)
Jen v té čtvrté páté třídě to bylo furt "už jsi velká, a ta hlava tě bolí z toho, a to se nenosí Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.