Reakce lidí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8af6f414f4804290aa146b18660fb509Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vadí vám pohledy ostatních?
ano
22%
 22%  [ 45 ]
ne
77%
 77%  [ 151 ]
Celkem hlasů : 196

Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po květen 22, 2017 12:39 pm    Předmět: Citovat

hrusix napsal:
Včera dost nepříjemný zážitek u kasy v Albertu. S přítelem vykládáme zboží na pás a za mnou stojí prodavačka a huláká na tu za kasou: "No to jsem ještě neviděla. Máňo, koukej na to. Koukej na ty vlasy. Otočte se!" Vrhla jsem na ní svůj nejvražednější pohled, že to přece nemůže myslet vážně, ale ona na mě jak na blbečka: "No votočte se!" Tak jsem se otočila, nevěděla jsem, jestli jí mám proplesknout nebo utéct a druhá prodavačka: "No ty kráso, nechtěla bych se o to starat" Obě po padesátce s řídkým křovím na hlavě.


Viděla jsem podobnou scénku - netýkala se mě, ale slečny ( vlasy pod zadek) , která stála v obchodě přede mnou . Takhle blbě na ni nehulákala prodavačka, ale zákaznice ... no kolikrát si říkám,co všechno ještě dokáží někteří tvorové vypustit z pusy:

"Není vám v tom hic? A to se vám ta hlava musí v takových vedrech zapařit, není to pak cítít? To si musíte hlavu umývat každý den, že? Jééžiš, to máte ale spotřebu šamponu,na takový dlouhý vlasy - to zkraťte, to už ani není pěkné, taková delka . "

Hrozný !!!! Rolling Eyes Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po květen 22, 2017 5:02 pm    Předmět: Citovat

Jak praví klasik - Jebať všetkých Exclamation Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út květen 23, 2017 9:01 am    Předmět: Citovat

Uf, tak teď už jsem tak vytrénovaná, že by si dámy ode mě něco vyslechly.

O víkendu jsem byla na kulturní akci a jeden z pořadatelů procházel kolem a do headsetu k vysílačce si dost nahlas brebentil:"no to snad neni možný, to sem eště neviděl..takový vlasy, to je neuvěřitelný". Bylo to hrozně legrační, protože on měl ještě takový komický hlas Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: čt květen 25, 2017 1:42 pm    Předmět: Citovat

Nechápu, že jsou někteří tak drzí, že si myslí, že je v pořádku někoho urážet nebo se k němu chovat hulvátsky kvůli vlasům (nebo jakékoli jiné neobvyklosti, která není nijak závadná, jen prostě málo obvyklá).
Hrusix, tvoje vlasy jsou krásný, mně se moc líbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: ne květen 28, 2017 10:15 am    Předmět: Citovat

Nevím, jak to vyznělo v realitě, to se textem nepřenese, ale mně osobně takové chování nevadí, dokud je to prostě upřímně projevený zájem. Přijde mi to vtipný. Very Happy
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá červen 02, 2017 3:46 pm    Předmět: Citovat

Mně se nikdy nestalo, co tu někteří popisují, že by na mě někdo cizí byl neslušný kvůli vlasům (že někdy rýpne rodina, to je něco jiného, než cizí). Jenom jsem jednou šla na tramvaj, foukal vítr a nějaká paní měla pocit, že jí překážím při nástupu, a řekla "Uhni, ty pometlo" Very Happy Což mě nenaštvalo kvůli vlasům, i když to označení na ně odkazovalo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beldarana
8-20
8-20


Založen: 18.9.2016
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2017 4:55 pm    Předmět: Citovat

Reakce lidí jsou občas úsměvné. Poslední dobou slýchám, že už mám docela dlouhé vlasy. já teprve začínám mít pocit, že jsou moje vlasy delší (délka k zadku). Jak to máte vy, kdy už jste si říkali, že máte dlouhé vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2017 9:15 am    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy Nikdy. Stále nemám, co bych chtěla a smiřuju se s tím, že nikdy mít nebudu... Rolling Eyes Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2017 5:18 pm    Předmět: Citovat

Ŕíkám si to od té doby, co jsem si je začala přisedávat Smile

Pobavil mě známý (ale myslel to v dobrém) - prý už mám ohon jak jeho kůň Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2017 10:58 am    Předmět: Citovat

Babička: "To je dobře, že sis ostříhala ty ošklivý dlouhý coury. To má teď každá a myslí si, že sme na to všichni zvědaví. Teď sem jela v autobuse a bylo tam několik holek, který to měly roztřepený a ty cancoury se jim válely po kapuce od bundy. Lezlo jim to do obličeje, tak jak to vypadá."
"Ale babi, vždyť sem nosila různý copy a drdoly a vlasy neměla roztřepený?!"
"No jo, jak v devatenáctym století."
Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.