Jak se zbavit henny/skvrn od henny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 134, 135, 136  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3e37953ea57273a7ba6faf2415244cfaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
paplina
0-7
0-7


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 3:44 pm    Předmět: Jak se zbavit henny/skvrn od henny Citovat

Myslíte, že se mi henna z vlasů časem vymeje....ořechově plavá se mi chytla do zrz a vypada to fakt strašně Sad, jestli máte někdo nějaký typ jak to z vlasů dostat rychlejš tak mi prosíííím poradte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 3:59 pm    Předmět: Citovat

Tak na to asi nic nepomůže, budeš prostě muset počkat Sad A jaká to byla? Henna z DM se prý vymyje za chvíli, tak po měsíci...
_________________
Az na konci pozname, jak jsme meli zacit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 4:09 pm    Předmět: Re: vymejvání Citovat

paplina napsal:
Myslíte, že se mi henna z vlasů časem vymeje....ořechvě plavá se mi chytla do zrz a vypada to fakt strašně Sad, jestli máte někdo nějaký typ jak to z vlasů dostat rychlejš tak mi prosíííím poradte


Určitě bude časem měnit barvu - kdy jsi henovala? Počkej týden dva tři a barva už nebude tak sytá a třeba to začne i vypadat dobře. Jinak typ na rychlejší vymytí henny nemám, napadá mě snad jen - častěji mýt. Což ale nebude dělat úplně dobře vlasům. Každopádně těsně po hennování bývá barva nejvýraznější a pak jak oxiduje, tak se změní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 4:16 pm    Předmět: Citovat

No, jestli je to první hennování, tak to možná nebude tak zlý. Lidi tady zkoušeli kdeco, prej docela pomáhala jogurtovo kvasnicovej zábal nebo zábal z kokosovýho mlíka. Mně to teda barvu nevymylo (ale já si to kvůli tomu ani nedávala, měla jsem to čistě pro regeneraci), ale já mám tý henny už aspoň osm vrstev, to se pak už vymejt nedá.
Jo, a jestli to máš nahennovaný úplně čerstvě, tak ta barva ti ještě může dva nebo tři dni oxidovat, takže se může změnit (k lepšímu nebo k horšímu), tak třeba to tak zrzavý nakonec nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paplina
0-7
0-7


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 5:06 pm    Předmět: Citovat

jj byla to ta z DM, a prvni hennovani tak snad....uz ji mam na hlave tyden, mamka řiká, že je to světlejší, ale já mám pocit že moc ne-e......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 1:17 pm    Předmět: Jak se zbavit henny? Citovat

To je téma, které momentálně řeším. Tady v hennových fórech jsem už sice pár tipů našla, ale nejsou pohromadě a hrozně špatně se hledají Wink. Takže prosím, kdo kde něco vyčtete, sem s tím.

Já zatím narazila na dvě zajímavé odhenovače:

1.) Fairy Liquid (ne, není to můj patent Wink) - Je to prostředek na nádobí od firmy Procter and Gamble, prodávaný v Velké Británii v lahvích stejného tvaru jako náš Jar. U nás se bohužel neprodává, ale jelikož je to u nich podobně stará značka jako Jar u nás, řekla jsem si, že by to mohlo být skoro stejné, jen se jménem, na které jsou lidé v té které zemi zvyklí. Zkusila jsem tedy vlasy umýt Jarem Sensitive s heřmánkem. Výsledek - henna drží jako skála, ale byla jsem mile překvapená, jak dobře se s ním vlasy umyly, nebyly ani moc vysušené, pěnilo to a daly se snadno rozčesat. Přesto jsem dala po něm intenzivní kúru DOliva - pro jistotu Wink. Zkusím mýt Jarem víckrát, po prvním mytí ještě nemusí být nic moc vidět.

2.) Minerální olej. Ten do aut, šících strojů a na kola se mi na vlasy zrovna moc nezdá, ale našla jsem dokonce i jeden spešl na vlasy: http://www.e-cosmetic.cz/Vlasovy-mineralni-olej-s-Buriti-pro-barvene-a-odbarvovane-vlasy_g92
Nevím, zda pomůže smýt hennu,a le vlasy určitě zpevní. Zkusím tam napsat a vyzjistit možnost dodání.

Prosím, kdo jste zkoušel medový zábal s citrónem na odstranění henny, byl by receptík? Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 2:03 pm    Předmět: Citovat

Shocked
Zrovna takové vlákno bych od tebe nečekala Smile

Ale: Henna se vymývá. Takže mě napadá si mýt častěji vlasy. Řekla bych ale že to bude asi individuální, protože i když jsem si v létě myla hlavu každý den, henna držela. Možná mi tak ale držela proto, že jsem ji měla na barvených vlasech přelivem.
PoKud sis ji dávala na zdravé vlasy, řekla bych, že se brzo vymyje. Takže mýt častěji, ale ne jarem, jezuskote. Třeba jemným šamponem, ale častěji
( podle mě lepší než dryjákem jednou za pár dní ).

nic jiného mě nenapadá. Možná koupel se solí...to bych ale neriskovala, kdo ví jak ta sůl funguje, ale prý potom vlasy světlají. Kdoví jak je to ale s hennou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 2:06 pm    Předmět: Citovat

a asi to i bude dlouhodobější proces, to vymývání. Za pár dní to nebude...pokud je to ale henna z dm věřím že se vymyje brzo ( ale ty červené odtsíny líp drží ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 2:06 pm    Předmět: Citovat

Teda s mých vlasů pouští snad vše. Ale jak to tu čtu... já se koupu jenom v koupeli ze solí. Jak mám sladkou vodu tak to není ono.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 2:11 pm    Předmět: Citovat

Fairy taky se ted snazim hennu sundat, i kdyz jsem hennou nijak zasadne svoji puvodni barvu nezmenila a mnozi to ani nepoznali,jenze ja bych chtela svou svetlou zrz zpet a zkousim ji sundat podle receptu Bone,ta si hennu dundavala zabaly z jogurtu.
Tak jsem to dnes poprve zkusila a neprijdou mi vlasy svetlejsi ani za mak,no mozna jeste zkusim na splepo med s citronem,ale pomery si budu muset asi vycucat z prstu Laughing
Ale zkus si udelat nejakou masku z bileho jogurtu,treba zrovna tobe jako mnohym zabere,treba jsem ja jen vyjimka co potvrzuje pravidlo Laughing

jo a jeste nekde padlo,ze hennu dostava dolu kokosove mliko(prodavaji ho v plechovce) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 134, 135, 136  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.