Jak se zbavit henny/skvrn od henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 134, 135, 136  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=80e5e94d70e0a9dd7fb1e5ef5467b671Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 2:22 pm    Předmět: Citovat

No jo holky, jsme věčně nespokojené. Snažíme se kouzlit s hennou a když se nechytne jsme naštvané. Když naopak drží jsme naštvané taky protože chceme svou původní barvu. No a proto používám hennu z dm. Vím totiž že by mě mrzelo kdyby to nešlo dolů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 2:25 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
No jo holky, jsme věčně nespokojené. Snažíme se kouzlit s hennou a když se nechytne jsme naštvané. Když naopak drží jsme naštvané taky protože chceme svou původní barvu. No a proto používám hennu z dm. Vím totiž že by mě mrzelo kdyby to nešlo dolů.


To je pravda, když nechytne jsme naštvané, když drží jsme naštvané Laughing Very Happy
Mě teď zas taky napadají myšlenky na změnu barvy...ach jo, už aby mě to přešlo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 2:37 pm    Předmět: Citovat

No nevím, mně hena z DM udělala dost nepěknou barvu a navíc držela jak helvícká víra, pomohl až citron s trochou tříprocentního peroxidu. Vlasy přežili v pohodě a konečně vypadají tak jak původně. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 2:39 pm    Předmět: Citovat

ja nastvana nebyla ani v jednom pripade Wink jen me napadlo,zkusit hennu stahnout a dat jen jednou za cas tu na malovani tela: viz clanek -myty o henne,co prelozila Fairy Wink ,takze ja spis pokusuju,nez ze bych byla nespokojena Cool nebyly ted penizky na hennu,tak jsem si rekla,ze ji zkusim trosinku stahnout ,aby byly min videt odrosty,i kdyz jsem zjistila,ze odrosty vidim hlavne ja sama Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 2:57 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Shocked
Zrovna takové vlákno bych od tebe nečekala Smile

Ale: Henna se vymývá. Takže mě napadá si mýt častěji vlasy.


Taky bych ho od sebe byla nečekala Laughing . Ale je fakt, že jak jsem teď delší dobu neměla k henně přístup (a taky měla jiné starosti) tak mi trochu popolezly odrosty a henna se vymyla jen částečně. A protože nesnáším napolo vymyté barvy, tak to chci zlikvidovat. Nerada bych takhle chodila ještě roky Sad .
Vypadá to, že vymývání platí jen na ty nejjemnější vlásky. Seshora drží jak čerstvě nanesená. Peroxid rozhodně dávat nebudu, ale citron do medu zkusím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 6:32 pm    Předmět: Citovat

Mě nejvíc pomohla jogurtovo kvasnicová maska s medem, úplně to tu barvu nestáhlo, ale rozdíl byl znatelný. Teď už se to ale nějak ustálilo, takže lehce naryzlé vlasy mít asi už budu stále - ale to jsem měla i předtím, jen trochu míň. Uvidíme, co udělá v létě slunce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 7:30 pm    Předmět: Citovat

Já už se asi budu muset smířit s tím, že zůstanu navěky zrzka.........odrosty mě také štvou....ale mně se moje původní barva nelíbí je to takový šedý odstín, vážně ani trošku hnědé v tom není je to prostě jak šediny Rolling Eyes ...když jsem byla malá a měla vlasy v jedné barvě, tak to vypadalo dobře, ale tedka jak mi ještě odrůstá zbytek melíru, který vůbec není vidět, protože je úplně zakryt měděnou hennou, to vypadá děsně.......takže hennuju odrosty a neřešim to........ale mockrát mě napadlo, že bych chtěla svojí barvu Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 11:07 am    Předmět: Citovat

Tak jsem zkusila ten med s citrónem. Výsledek - henna si drží skvěle, možná je ještě o něco zářivější (snad tím, jak se odstranila ta úplně vrchní zoxidovaná vrstvička). Možná by to mohlo pomoci aspoň někomu, kdo se hennil jednou nebo málo. Já už přece jen hennovala rok, to už bude asi problém dostat to dolů.

Nicméně med mi nádherně zregeneroval vlasy a udělal krásný lesk. Takže tady je můj postup:

Zcukernatělý med od včelaře jsem dala rozehřát na plotnu na mírnou teplotu (taky aby lépe přilnul a uvolnily se z něj účinné látky). Nesmí se vařit! Do něj jsem vmíchala šťávu z 1 středně velkého citronu. Vlasy umyla Urtekramem, vymačkala vodu a promazala medovou směsí. Igelit, ručník, 3,5 hod působení. Pozor, dost to teče za krk a člověk je pak celý lepkavý! Wink
Pak jsem to vypláchla vodou ven. Vlasy se lesknou a jsou zpevněné, ale bohužel stále rezavé. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 11:10 am    Předmět: Citovat

A ten minerální olej na vlasy v tom online obchodě dlouhodobě nemají Sad

Dál jsem našla ještě následující recepty:

1.) Melasa smíchaná s jedlou sodou 1:1
2.) Nasytit vlasy 70% alkoholem, pak pomazat minerálním olejem a 45 min zahřívat fénem, pak vymýt

Ovšem oba se mi zdají hodně drastické, nevím nevím, zda bych tohle zkoušela...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jezecek11
81-160
81-160


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 2:10 pm    Předmět: Citovat

Možná by mohlo gungovat smichat trochu šťávy z citronu s vodou a vlasy v tom vymachat...taky to skvele skidnuje pokozku.

Taky mi pride ze mi henu trochu stahuje sampon Blonde od Lush a maska Marylin od teze firmy.

Kokosove mleko, kvasnice, jogurt nebo třeba smetana taky zabiraji, ale ja jsem barevnou henu pouzila jen jednou a vymyvala se i sama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 134, 135, 136  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.