Jak se zbavit henny/skvrn od henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 134, 135, 136  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2e2940ad22c95df7075221414dffd0e6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2016 2:01 am    Předmět: Citovat

fairy: Zkus to zahrat fenem Smile tam jde hlavne o teplo spis nez o svetlo Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2016 3:50 pm    Předmět: Citovat

Jitt: a ten peroxid jako by vyžere tu hennu a nebo tu přirozenou barvu pod tím, takže se to zdá světlejší?

Co se týká těch tabletek vitamínu C, není to víceméně to stejné jako citron nebo silnější?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2016 7:11 pm    Předmět: Citovat

Fairy: To popravde nevim, ale rekla bych, ze to bere vse, vlastni barvu i hennu. Samozrejme s ohledem na koncentraci spise zesvetleni nez "odbarveni" .... ono koneckoncu henna se vaze na keratin a ten kdyz se poskodi/odlouci tak do jiste miry leze dolu i s hennou (osobne bych to nazvala "rizenym poskozenim vlasu" ale za to tu dostanu asi pres zobak Laughing)

tak ci tak by to melo s tim zesvetlenim pomoct a kdyz to nebudes aplikovat "od korinku" ale fakt jen do delek, tak by to snad mohlo mit nejaky prirozene zesvetlujici efekt ...

Mezi tabletkami Vit. C a citronem bych sahla spis po citronu. Ona ta stava obsahuje vic nez jen kyselinu citronovou a vitamin C a buhvi jak to vlastne fungue. Kdyz jsem se snazila jeden cas trochu zesvetlit delky a machala si je v silnem koncentratu kyseliny citronove (z prasku) tak to s hennou ani nehlo. A do henny pri barveni uz davam jen citronovou stavu a nemuzu si ji vynachvalit, proto bych tu sla spis do citronu nez do jakychkoliv nahrazek.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2016 10:13 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si myslela, že ten citron asi bude lepší. Ten peroxid ještě chvíli počkám, přecejenom to sundavám teprve měsíc, takže nic závratnýho bych asi čekat neměla. Ale kdybych do něj šla, tak 3%...víc se bojím. I když tedy ne poškození, jsem si na hlavu dávala 12% každý měsíc a stále jsem je měla do pasu xD Pravda, konečky byly už na hadry xD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 12:11 am    Předmět: Citovat

Ehm, další dotaz....máte někdo zkušenost se zesvětlujícími spreji? 3% peroxid je super, ale na hodně vrstev henny už mi nějak moc nepomáhá, takže mám vlasy postupně zlatozrzavé-červenozrzavé-zlatozrzavé (není to tak do očí bijící). Nicméně ještě bych ten střed ráda trochu "odhennila". Ještě tam hraje roli to, že na tom středu kdysi byla intenzivní zrzavá (Loreal Mango) chemická barva a ta taky moc nejde dolů. Takže jsem přemýšlela o nějakém zesvětlovacím spreji, který by možná měl trošililičku silnější účinek než 3% peroxid. Zase to nechci úplně sežehnout něčím hodně silným.

Btw přebarvit jsem to zkoušela, na tu hennu to nechytá (přešla jsem na chemické barvy, protože mi začaly šedivět vlasy).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_Janča_
0-7
0-7


Založen: 17.6.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st květen 03, 2017 6:13 pm    Předmět: Zesvětlení henny Citovat

Dobrý den,
už tři roky používám přírodní egyptskou hennu Lamda. Jenže jsem s ní dřív různě experimentovala (přidávání červené papriky a pod.) a teď už mám konce hodně tmavé. Chtěla bych je malinko zesvětlit, ale bojím se jít do chemie. Máte někdo podobné zkušenosti nebo rady, jak docílit světlejší barvy? Děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st květen 03, 2017 6:45 pm    Předmět: Citovat

Tady je o tom celé vlákno: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1853
A pravděpodobně bude něco i v Top tématu: http://dlouhevlasy.cz/top-tema/top-tema-henna-a-hennovani.html

Co si tak vzpomínám, tak prý jogurt celkem dobře stahuje hennu (tedy, spíš nejúčinněji; henna světlá jen neochotně). Kromě toho olejové zábaly, citron...


Naposledy upravil Portos dne st květen 03, 2017 7:01 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_Janča_
0-7
0-7


Založen: 17.6.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st květen 03, 2017 6:52 pm    Předmět: Citovat

Děkuju moc, jdu na to mrknout Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eidwin
8-20
8-20


Založen: 10.8.2014
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st květen 03, 2017 11:02 pm    Předmět: Citovat

Zrovna včera jsem zesvětlovala, zrzavou hennu Very Happy Smíchala jsem si bezbarvou hennu na regeneraci a dala jsem tam silný heřmánkový čaj + celý citron. Citron vlasy vysuší,ale pomohlo to Smile U někoho je potřeba více aplikací Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: pá květen 05, 2017 10:38 am    Předmět: Citovat

Eidwin napsal:
Zrovna včera jsem zesvětlovala, zrzavou hennu Very Happy Smíchala jsem si bezbarvou hennu na regeneraci a dala jsem tam silný heřmánkový čaj + celý citron. Citron vlasy vysuší,ale pomohlo to Smile U někoho je potřeba více aplikací Smile


Jo, nevím, co to mám za vlasy, ale třeba citron, med atd mi vůbec nepomohly. Až potom ten 3% peroxid, ale pořád mám kus vlasů načervenalých a kus zlato-měděných (barva). Takže teď se snažím přijít na to, jak se zbavit těch načervenalých. Přebarvit to nejde, na hennu mi nechytla chemická barva. Peroxid už nepomáhá, zesvětlovací sprej s tím nehnul. Už můžu jen zkoušet nějaké stahovače barev bez jistoty, že to s tím nějak pohne (většinou to pomůže až tak za tři použití a dávat na to skoro 3 tisíce se mi nechce). Mohla bych to zkusit u kadeřnice, ale hodně z nich nemá zkušenost s hennou a bojím se, že by to pokonily.

Což mi připomíná, zkoušeli jste někdo Colour B4 na hennu? Na LHC to někomu pomáhá a někomu ne. Mám asi rok starou hennu a nemůžu se zbavit toho načervenalého odstínu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 134, 135, 136  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.