Jak se zbavit henny/skvrn od henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 134, 135, 136  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d4a3681d3582d046d28514e61b2c667aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Forest_fay
81-160
81-160


Založen: 30.3.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 10:52 pm    Předmět: vymytie henny Citovat

Hmm, niekde som citala sampon+ soda bicarb. Nepridemi to zas az tak drasticke ked a dava aj do jedla aj do zubnych past:D

Mne henna teda tiez drzi jak dabel ale zatial mi to vyhovuje a dufam ze sa to tak rychlo nezmeni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 3:53 pm    Předmět: Citovat

no zpozdene davam vysledek z masky jogurt-med-kvasnice-barvu mi to nestahlo a prisla mi taky jeste zarivejsi,takze vlaskum to prospelo a henne asi taky Laughing

napadlo me to zkusit opakovane,ale nevim,ten pach z kvasnic mi delal fakt zle Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 12:42 pm    Předmět: Citovat

V pondělí jsem potkala kamarádku co hennovala pravidelně asi šest let a pak ji to přestalo bavit, okamžitě zkušeným okem poznala, že i já mám na hlavě henní zbytek a přihodila pár svých zkušeností. Není problém stánhout odstín cca o polovinu, ale poslední čtvrtina barvy je prakticky neodstranitelná, při aplikaci se henna vždycky dostane do nějaké skulinky ve vlasech a tu vyplní. Všechny další masky, kondiše a tak se k tomu vlasu chovají pak jako k neporušenému, takže z něj nemají co jak stáhnout.

Ona se nakonec dopouštěla i různých drašťáren jako například polila vlasy technickým ředidlem, dle jejích slov slezla barva, zbyla henna a vlasy byly světle oranžové. Nakonec to ostříhala. Momentálně má vlasy v kombinaci vínová a modrá Smile

A vůbec, ono vždycky záleží na tom, jaká byla barva původní - já už tu zrz stáhla tolik, že už jen na přímém světle je vidět, jak moc se liší od mé původní hnědé, od slunka lehce vyryzlé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 12:52 pm    Předmět: Citovat

Hehe Laughing vínovo modrá, předtím světle oranžová - ta dívčina se nebojí barev Laughing Laughing Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 12:55 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím, kamarádka Bone má jistě pravdu, že henna vždycky zůstane částečně zalezlá pod šupinami vlasů. S tím také počítám. Mírná narezlost už ale není taková katastrofa a taky jsem zvědavá, jak si s ní poradí sluníčko Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 4:22 pm    Předmět: Citovat

Psala jsem to do jednoho z vedlejších témat, ale dvě kadeřnice (ty, kterým se dá věřit, jsou k vláskům šetrné) mi nezávisle na sobě potvrdily, že spolehlivým stahovačem barev - mluvily ovšem o chemických barvách a přelivech, ale možná by to zabralo i na Hennu, je prý šampon Head and Shoulders. Je prý tak razantní v boji s lupy, že "obrousí" i barvu a to i z chemicky zesvětlených vlasů, které jinak každou barvu do sebe vsáknou jako houba. Nikdy jsem s ním neměla tu čest, ale možná by vám to mohlo pomoct. I když by si to výrobce do reklamy asi nedal Wink Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 8:41 pm    Předmět: Citovat

Cris, to je zajímavé. Do Head and Shoulders bych takovou účinnost tedy neřekla, přece jen je to jen obyčejný drogerijní silikoňák. Ale za zkoušku nic nedám, jen těch pár korun. A je to pořád šetrnější než peroxid apod. Účinkují takhle všechny typy H+S nebo jen některý?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 10:34 pm    Předmět: Citovat

Ted jsem se bavila s kadernici, kt mi ozrejmila, ze co se vydrze tyce, nema henna v chemickych barvach konkurenci. Henna vydrzi nejdele - spis trvale, zvlast po vicero aplikacich.
Mela zakaznici, kt ji nerekla, ze pred trictvrte rokem hennila a objednala se na trvalou, bohuzel ten usek, kde henna byla, sel do zelena. Prikryly to nejakou hnedou barvou, kt ale na henne moc nevydrzela. No, slecna byla ucitelka v materske skolce, takze aspon deti z toho mely raodst docela dost Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 11:50 pm    Předmět: Citovat

Cris napsal:
Psala jsem to do jednoho z vedlejších témat, ale dvě kadeřnice (ty, kterým se dá věřit, jsou k vláskům šetrné) mi nezávisle na sobě potvrdily, že spolehlivým stahovačem barev - mluvily ovšem o chemických barvách a přelivech, ale možná by to zabralo i na Hennu, je prý šampon Head and Shoulders. Je prý tak razantní v boji s lupy, že "obrousí" i barvu a to i z chemicky zesvětlených vlasů, které jinak každou barvu do sebe vsáknou jako houba. Nikdy jsem s ním neměla tu čest, ale možná by vám to mohlo pomoct. I když by si to výrobce do reklamy asi nedal Wink Smile .


Jojo, asi před rokem jsem ho tady doporučovala na stažení barvy, vážně funguje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 12:06 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Jojo, asi před rokem jsem ho tady doporučovala na stažení barvy, vážně funguje Wink


Jo, jo, mě vymýval i černou Palettku. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 134, 135, 136  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.