Jak se zbavit henny/skvrn od henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 134, 135, 136  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=156d0caadb4a7daf7b6bf05ee9a327f4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 6:56 pm    Předmět: Citovat

Valalo, děkuji za tolik chvály Embarassed . Ale ty fotky nejsou zrovna nové a od té doby už mám navrchu hlavy asi 4-5 cm odrosty vlastní barvy (světle hnědé). Navíc mi vlasy hormonálními změnami za poslední půlrok pod tou hennou dost ztmavly, takže teď to vypadá poněkud prapodivně. Nahoře světle hnědozlaté odrosty, pod tím tmavě rezavá henna a vespod vlasy docela sytě hnědé. Pro další hennu neběžím, protože bych ráda chtěla nechat vlasy zase od všeho odpočinout. Henna vysušuje, já mám vlasy suché a teď se ke všemu blíží léto, které jim také dá zabrat. A ty hormony... Zkrátka by bylo prima mít zase chvíli svoji barvu, byť se zbytky henny, když to jinak nepůjde.

Drasťárny jsem ještě pořád nezkusila a zkoušet nebudu. Šampon na blond vlasy mám ještě pořád ten Toni and Guy, ale ten to rozhodně nepřebije. Ale chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s tím zesvětlujícím krémem od Avonu "pro sluneční efekt". Kdosi už tu o něm psal, že je slaboučký, ale nepodařilo se mi to přesně vyhledat. Je to k něčemu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 6:58 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Ale chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s tím zesvětlujícím krémem od Avonu "pro sluneční efekt". Kdosi už tu o něm psal, že je slaboučký, ale nepodařilo se mi to přesně vyhledat. Je to k něčemu?


Fairy, najväčšiu chválu tu o ňom šírila Kathory, tak zrejme Ti k jeho účinkom bude vedieť povedať viac Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 7:11 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:

Šampon na blond vlasy mám ještě pořád ten Toni and Guy, ale ten to rozhodně nepřebije.


On ten Toni&Guy je takovej netradiční pro blond, protože je tmavej a tónovací. Klasický šampony na blond vlasy barvu dost potlačují ( hodně používanej je Blond Glam od Redkenu, ten hodně zesvětluje i vlastní vlasy, byť nemá žádnej peroxid ). Mě zesvětlil i ten můj John Frieda a myslím, že tam bude fungovat většina blond šamponů ( bohužel kromě toho Toni&Guy, protože ten je spíš tónovací... )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 7:17 pm    Předmět: Citovat

Tak to jsem zvědavá Smile. Jinak to o vodce s citronem, jak píše Sarah, se trochu podobá tomu receptu, co jsem už vyštrachala v zahraničí, tj. "Nasytit vlasy 70% alkoholem, pak pomazat minerálním olejem a 45 min zahřívat fénem, pak vymýt". Jen vlastně použila místo zahřátí fénem slunce a místo oleje dostupnější citron. Smile Sama jsem ale ještě nějak nenašla odvahu na takový hokus pokus, zdá se mi moc drsný. Radši o tom ještě budu chvíli uvažovat a počkám si na vaše zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 7:21 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Tak to jsem zvědavá Smile. Jinak to o vodce s citronem, jak píše Sarah, se trochu podobá tomu receptu, co jsem už vyštrachala v zahraničí, tj. "Nasytit vlasy 70% alkoholem, pak pomazat minerálním olejem a 45 min zahřívat fénem, pak vymýt". Jen vlastně použila místo zahřátí fénem slunce a místo oleje dostupnější citron. Smile Sama jsem ale ještě nějak nenašla odvahu na takový hokus pokus, zdá se mi moc drsný. Radši o tom ještě budu chvíli uvažovat a počkám si na vaše zkušenosti.


Ono to s vlasama vcelku nic neudělá ( myslím v tom negat. slova smyslu ), akorát jsou ulepený od citronu Laughing Ten zahraniční recept neznám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 7:26 pm    Předmět: Citovat

Já na něj narazila náhodou a jen jsem ho zmínila někde na začátku tohoto vlákna. Ulepení od citronu mi nevadí. Citron s medem, jak jsem si ho dávala, to je teprv lepenice!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 7:28 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Já na něj narazila náhodou a jen jsem ho zmínila někde na začátku tohoto vlákna. Ulepení od citronu mi nevadí. Citron s medem, jak jsem si ho dávala, to je teprv lepenice!


Tomu věřím Very Happy Zkus používat nějakej ten blond šampon, na omlazeni.cz nebo kde to bylo, jsem něco o henně a blond šamponech četla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 7:33 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Fairy napsal:
Já na něj narazila náhodou a jen jsem ho zmínila někde na začátku tohoto vlákna. Ulepení od citronu mi nevadí. Citron s medem, jak jsem si ho dávala, to je teprv lepenice!


Tomu věřím Very Happy Zkus používat nějakej ten blond šampon, na omlazeni.cz nebo kde to bylo, jsem něco o henně a blond šamponech četla...


Děkuji, podívám se tam. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 7:40 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:


Děkuji, podívám se tam. Smile


Jen pár vět, co jsem vytáhla:

Měla jsem od Redkenu celou řadu na blonďaté vlasy.Mám svoje špinavě blonďaté a po těchto přípravcích mi hodně zesvětlely

Nina:
myslíš řadu Blonde Glam? Koukala jsem se na pro-vlasy.cz a mají šampon, kondicionér, pečující lesk a kondicionéry pro ošetaření ultra světlých odstínů a teplých blond odstínů vlasů. Dík, K.



kate: Přesně tu myslím.Strašně mě po této řadě zesvětlaly vlasy.Měla jsem šampon a kůru.Po té kůře hodně šisují.


A ještě existuje tzv. moření, už jsem o tom taky někde četla, ale nevyzkoušela jsem to:

Na to existuje taky "moření". Smíchá se peroxid se šamponem propění se to na vlasech a nechá se to působit.Je to šetrnější způsob než klasický odbarvování. Mě takto stahovali z tmavě hnědé na zlatou,dělali mi to několikrát a vlasy jsem neměla zničený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 3:27 pm    Předmět: Citovat

Díky, našla jsem to. Ale zároveň pořád přemýšlím o té vodce s citronem. Kolikaprocentní by ta vodka, ppř. jiný alkohol měl být? Vodky bývají tak 37,5 - 40%, to samé rum. 70%, jak jsem si přečetla na tom zahraničním webu, má jen absinth a ten se mi zdá přece jen moc drahý na takové pokusy. A silný. Co jste použily za vodku a při jakých procentech? Také jsem si všimla, že by se dal použít konzumní líh, mají buď 60% nebo 80% (ten slabší se mi zdá vhodnější, méně drastický).
A citron - lze použít i koncetrát z plastové lahvičky? Přece jen jde o kyselinu citronovou, ať už v přírodním citronu nebo v lahvi. Silnější koncentrace by třeba mohla být účinnější?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 134, 135, 136  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.