Got2b
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f36ee622ef3d406fdb38e5de6c0e4683Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 9:55 am    Předmět: Got2b Citovat

Tak jsem měla možnost vyzkoušet přípravky na objem od got2b - lak na vlasy a tužidlo a musím říct,že jsem ile překvapena. Já tyhle věci nrmálně moc nepoužívám,ale lak i tužidlo jsou super,neslepujou vlasy a taky moc hezky voní po lesním ovoci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 10:24 am    Předmět: Citovat

Mě od nich láká ten melounovej lesk, vypadá senzačně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 10:29 am    Předmět: Citovat

Skoro rok už používám gumu Got2b a jsem s ní pořád spokojená Smile Je to prakticky jediná "chemárna", kterou mám, ale zatím jsem nenašla nic lepšího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 10:35 am    Předmět: Citovat

Sarah - pokud myslíš tu menší lahvičku s rozprašovačem a růžovou etiketou, tak tu mám doma. Je to lesk, a taky to lesk na vlasech skutečně dělá.
Nějak zvlášť to nezatěžuje, pokud si vzpomínám, ve složení jsou dva silikony, ale co.
Je to celkem fajn věc, docela dobře to i voní.
A vydrží dlouho, hooodně dlouho. Mám ho aspoň rok Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 11:04 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Sarah - pokud myslíš tu menší lahvičku s rozprašovačem a růžovou etiketou, tak tu mám doma. Je to lesk, a taky to lesk na vlasech skutečně dělá.
Nějak zvlášť to nezatěžuje, pokud si vzpomínám, ve složení jsou dva silikony, ale co.
Je to celkem fajn věc, docela dobře to i voní.
A vydrží dlouho, hooodně dlouho. Mám ho aspoň rok Cool


Des, jojo, přesně ten myslím! Very Happy Sakra, jsem ještě víc nalákaná Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 5:40 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:

Des, jojo, přesně ten myslím! Very Happy Sakra, jsem ještě víc nalákaná Laughing

Tak ho vyzkoušej, za vyzkoušení nic nedáš. Já myslím že nemůže nesednout. Jenom se s tím asi musí šetřit- stříknout na hlavu jen trošku - pokud člověk nechce lesklou tvrdou helmu jak Kazisvět Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
piskotek
81-160
81-160


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2008 4:58 pm    Předmět: Citovat

Jaké jiné přípravky od téhle značky používáte? Ten lesk mě celkem láká.. kolik to stojí nebo alespoň jestli nemáte nějaký odkaz na netu? díky moc Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2008 6:11 pm    Předmět: Citovat

piskotek napsal:
Jaké jiné přípravky od téhle značky používáte? Ten lesk mě celkem láká.. kolik to stojí nebo alespoň jestli nemáte nějaký odkaz na netu? díky moc Very Happy

TADY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starlight
81-160
81-160


Založen: 23.1.2009
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 9:29 pm    Předmět: Citovat

bohuzel asi jako jedina nebudu chvalit..od got2b mam doma uz nekolik mesicu lezici penu pro objem vlasu, kyzeny efekt se nedostavil, rekla bych ze vlasy to na muj vkus docela dost slepilo a ani mi nesedla ta vune...ze zacatku dobry, ale jakmile jsem ty vlasy vyfenovala a ta pena uschla tak vlasy vyslovene "smrdely" ani nevim k cemu to prirovnat,ale nakonec jsem ty vlasy sla znova umyt, nemohla sem to cuchat Laughing mozna zrovna nejakej nevyvedenej exemplar Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 11:54 pm    Předmět: Citovat

starlight napsal:
bohuzel asi jako jedina nebudu chvalit..od got2b mam doma uz nekolik mesicu lezici penu pro objem vlasu, kyzeny efekt se nedostavil, rekla bych ze vlasy to na muj vkus docela dost slepilo a ani mi nesedla ta vune...ze zacatku dobry, ale jakmile jsem ty vlasy vyfenovala a ta pena uschla tak vlasy vyslovene "smrdely" ani nevim k cemu to prirovnat,ale nakonec jsem ty vlasy sla znova umyt, nemohla sem to cuchat Laughing mozna zrovna nejakej nevyvedenej exemplar Confused


Nedala jsi té pěny moc? Mě teda vlasy "nesmrděly", ani to nebylo nějak moc cítit. Jen když jsem si dala nos blíž, tak lehká vůně.
Ehm a kolik měsíců, se ti doma to tužidlo už válí? Very Happy (možná to má taky příčinu)
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&amp;feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.