Got2b
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6b2661d66ab5bcf1e621ff49da3bfb55Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
starlight
81-160
81-160


Založen: 23.1.2009
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 8:52 am    Předmět: Citovat

peny jsem moc nedala, aspon myslim, dala jsem ji tam stejne jako kazde jine peny - pricemz tohle se mi jeste s zadnou nestalo Confused vali se mi doma od te doby co jsem ji jednou pouzila a zhodnotila ze asi ee Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Revelate
161-320
161-320


Založen: 29.5.2008
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2009 10:55 pm    Předmět: Citovat

tak jsem teď prubla od got2b tužidlo "curled-up" a jsem zatím dost spokojená. Ne, že by vlasy byly vlnitější, ale krásně drží uschlý tvar, nekrepatí, a po ranní procházce ve větru dostaly úžasný objem, který pořád drží. A to stačilo té pěny jen maličko. Z té poměrně intenzivní sladké vůně jsem sice moc odvázaná nebyla, ale pak jsem strávila chvilku v zakouřené kavárně a teď ty vlasy příjemně jemně voní! vůbec nejsou načichlé kouřem (a to mi vždycky stačí jen kolem kuřáka projít a cítím to až do dalšího mytí). A to nejlepší na konec - to tužidlo neslepuje ani nevysušuje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 11:00 pm    Předmět: Citovat

Taky mám ten růžový lesk, jsem s ním spokojená, už jen ta krásná melounová vůně za to stojí Very Happy Máte někdo zkušenost s lakem z téhle řady?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 8:53 pm    Předmět: Citovat

Nezkoušel jste někdo to druhé zleva? http://www.got2b.cz/czech/flash/select.html Mně uchvátil ten vzhled, jsem na tohle takovej estét Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucky1
41-80
41-80


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 8:27 am    Předmět: Citovat

kocici.hrbet napsal:
Nezkoušel jste někdo to druhé zleva? http://www.got2b.cz/czech/flash/select.html Mně uchvátil ten vzhled, jsem na tohle takovej estét Cool


Zatím nezkoušela, ale ta lahvička se mi strašně líbí, takže myslím, že už kvůli ní si to brzy koupím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 11:34 am    Předmět: Citovat

Asi nějaká novinka, nikde jsem o tom nic nenašla. S mojí vůlí tomu dávám tak týden Rolling Eyes Fakt se mi to strašně líbí, chytrej tah od nich. Navíc píšou, že to chrání i před UV zářením, takže na léto ideální Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucky1
41-80
41-80


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 12:42 pm    Předmět: Citovat

kocici.hrbet napsal:
Asi nějaká novinka, nikde jsem o tom nic nenašla. S mojí vůlí tomu dávám tak týden Rolling Eyes Fakt se mi to strašně líbí, chytrej tah od nich. Navíc píšou, že to chrání i před UV zářením, takže na léto ideální Cool


No právě, něco takového já sháním. Kdyby teda tvá vůle selhala dříve než ta má, tak dej vědět, co si o tom myslíš Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2009 9:11 am    Předmět: Citovat

Tak jsem se koukla i na zahraniční stránky Got2B a mají i sprej! Razz Pak ještě vosk, ale ten jde mimo mě. A všecko je tááák hezký, ach jo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucky1
41-80
41-80


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2009 10:38 am    Předmět: Citovat

kocici.hrbet napsal:
Tak jsem se koukla i na zahraniční stránky Got2B a mají i sprej! Razz Pak ještě vosk, ale ten jde mimo mě. A všecko je tááák hezký, ach jo Very Happy

Taky jsem to viděla, na německém ebay. Ten sprej mě vcelku zaujal. Počítám, že to k nám brzo dorazíí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 6:12 pm    Předmět: Citovat

Lucky1 napsal:
kocici.hrbet napsal:
Asi nějaká novinka, nikde jsem o tom nic nenašla. S mojí vůlí tomu dávám tak týden Rolling Eyes Fakt se mi to strašně líbí, chytrej tah od nich. Navíc píšou, že to chrání i před UV zářením, takže na léto ideální Cool


No právě, něco takového já sháním. Kdyby teda tvá vůle selhala dříve než ta má, tak dej vědět, co si o tom myslíš Very Happy .


"Vůle" selhala, dneska jsem si udělala po náročném dnu radost Very Happy Zkoušela jsem to na suchý vlasy. Nic převratnýho to není, ale jde to. Vlasy to celkem i uhladí (mám jemný a kroutí se mi konečky). Vůně - nesmrdí to, ale nijak mě nenadchla. Připomíná mi to Garnier tónovací tělové mléko nebo krém na obličej, jestli znáš. Ale v pohodě. Vlasy to neslepuje ani nemastí, a to jsem toho omylem vymáčkla dost. Stálo to 139. Nelituju, je to fakt moc hezký Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.