Got2b
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ced94aecb9e06f9a1e6c42fb160c172fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucky1
41-80
41-80


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 6:32 pm    Předmět: Citovat

Tak to vůbec není špatný Very Happy bože doufám, že nikdo nebude tak hloupý a nedá mi někdy v téhle době do ruky peníze Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 1:47 pm    Předmět: Citovat

No já právě dostala peníze z brigády Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 3:43 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si chtěla (asi z momentální rozežranosti) vytvořit cosi netradičního na hlavě a zakoupila za tím účelem za 59 kč u rossmanna pěnové tužidlo megalomania Got2b s malinovou vůní. Voní krásně,vlasy jsou z něj takové šustivé, jako z každého silikoňáku, účes drží, ale při bližším ohledání jsem zjistila, že se mi krásně leskne čelo těsně kolem hranice vlasů a stejně nablejskaná byla i pokožka pod vlasy, dokonce i dlaň a konce prstů, jimiž jsem "to" páchala... Všechno se to nějak smylo, ale dokonale mě to odpudilo od dalšího použití. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jeanka.k
21-40
21-40


Založen: 16.6.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2009 10:48 am    Předmět: Citovat

a máte ten gel ve spreji nebo lesk??já mám ten lesk ale dala sem ho ségře pre sem byla líná si ho tam stříkat ale ted sem si ho zase vzala a budem si ho střídat .) mě se líbí ta vůně.jstli to dělá lesk to nevím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alishia
81-160
81-160


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 2:02 pm    Předmět: Citovat

moje skusenosti Smile :
uhladzujuci sprej Straight on - katastrofa, vlasy som mala este krepovitejsie, a tvrdsie (pred zehlenim) a obsahuje alkohol co sa mi vobec nepacilo, pouzivala som ho chvilu (vraj chrani pri zehleni do 200 stupnov) ale uz by som ho nekupila
lesk na vlasy sparkling - uzasne vonia, no vlasy sa lesknu len chvilu
lak na vlasy sparkling - asi najlepsi vyrobok co som od nich mala, vlasy su fakt sparkling Smile nadherne vonaju, najma ked vas chyti letny dazd Wink ale velke spevnenie vlasov sa nedeje, ja to od laku ani nepotrebujem, iba trosku zafixovat po vyzehleni Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hahaha33
0-7
0-7


Založen: 19.12.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 5:38 pm    Předmět: přípravky od got2b a žehlička na vlasy phillips Citovat

Dobrý den,
prodám vlasovou kosmetiku značky got2b a žehličku na vlasy phillips. Vyhrála jsem několik balíčků a teď nevím co si s nimi počít. Pokud máte zájem pište na můj email cendulka1234@seznam.cz Zašlu podrobnější popis a seznam přípravků. Cena je dohodou, možné zakoupit jen vybrané kusy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hahaha33
0-7
0-7


Založen: 19.12.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 5:38 pm    Předmět: přípravky od got2b a žehlička na vlasy phillips Citovat

Dobrý den,
prodám vlasovou kosmetiku značky got2b a žehlička na vlasy phillips. Vyhrála jsem několik balíčků a teď nevím co si s nimi počít. Pokud máte zájem pište na můj email cendulka1234@seznam.cz Zašlu podrobnější popis a seznam přípravků. Cena je dohodou, možné zakoupit jen vybrané kusy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 7:52 pm    Předmět: Citovat

skuste to inzerovat v bazarku, tieto vlakna aj tak niesu inzertne, ale sa viac tykaju rad clenov a ich typov na starostlivost a skusenostami s jednotlivymi znackami
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 9:22 pm    Předmět: Citovat

Je to presouple mimo jine ve vlaknu prodam vymenim.
Hahaha:pokud nekdo bude mit zajem ozve se,ale neni opravdu treba davat to do vice vlaken najednou.Presne jak pise tanka777 v techto vlaknech rozebirame zkusenosti,neinzerujeme..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beátka
41-80
41-80


Založen: 23.11.2009
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út březen 02, 2010 7:51 pm    Předmět: Citovat

Koupila jsem si lesk ve spreji (ne gel) a nic moc, voní fakt hezky po melounech, ale to je tak všechno. Z minulosti mám zkušenost, že se mi vlasy po lesku víc mastí, doufala jsem, že doba pokročila, ale bohužel je to stále stejné. Vlasy sjou lesklé asi dvě minuty, pak se udělají pramínky a to je konečná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.