Film
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 224, 225, 226  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=59622a89f2c1ec2b4e0f1c2a3fb4e7e9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 7:32 am    Předmět: Film Citovat

Měl bych takový dotaz, podle statistik dnes chodí do kina stále méně a méně lidí a tak mě napadlo, pozeptal se , jak jste na tom s chozením do kina Vy a co jste v podlední době hezkého viděli...
Je pravdou, že když platím lístky , tak se vždy sám sebe ptám, kdeje ta zlatá fólie, která by ospravedlnila onu cenu...

chodím do kina asi tak 1x měsíčně a spíše na české filmy , jak na cizí. ovšem můj poslední film, na kterém jsem byl se jmenoval : Šifra mistra Leonarda Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 9:56 am    Předmět: Citovat

A jak se ti to líbilo? Četls knihu? Já byla naposledy na jaro,léto, podzim, zima...a zase jaro. A taky na Čas. A na dokument o Vietnamcích, kteří studovali v ČR a teď žijí ve Vietnamu, to bylo zajímavé. Dneska jdu na Darwinovu noční můru. Opět dokument, tentokrát o dopadech globalizace na obyvatelstvo u Viktoriina jezera.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 10:51 am    Předmět: Citovat

To už je dávno co sem byl v kině.Radši si film zhlídnu na komplu a nevadí mě počkat než se ke mě dostane.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 11:13 am    Předmět: Citovat

Je fakt, že taky častěji koukám na filmy na počítači. Ale teď nedávno jsem byla v kině na Grbavicu a bylo to skvělé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 11:45 am    Předmět: Citovat

Ano, ten Kim Ki Duk byl skvělý. a pak poslední zatím film, ale velice roztomilý- Naboso Smile jo a myslím že můžeme psát i filmy na počítači..A obzvlášť vypíchnout ty 'dlouhovlasé' Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 1:07 pm    Předmět: Citovat

Já byla v kině naposledy tak před třemi roky... Ale občas si děláme doma kino a pouštíme si filmy na počítači, naposledy Král tančí (doporučuji příznivcům barokní hudby!), Nuda v Brně, Frida, Postel, Sin City - samé dobré filmy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 1:14 pm    Předmět: Citovat

No co se týče dlouhovlasých filmů, tak jednoznačné vede Hair od Formana, ten film prostě miluju. Ale už jsem ho dlouho neviděla, asi to v nejbližší době napravím.
Jo a ještě Sex ve městě - teda to není film. Ale jestli to někdo sledujete a vzpomenete si, jak Samantha chodila s brazilskou malířkou Marií - tak ta měla úúúžasně dlouhé vlasy Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 1:36 pm    Předmět: Citovat

Já chodím do kina docela často, i když usím přiznat že teď jsem tak dva měíce nebyla....ceny za lístky jsou opravdu docela přemrštěné....Naposledy jsem taky viděla Šifru mistra Leonarda, četla jsem i knížku a musím říct, že film nebyl špatný, ale když si člověk přečte knihu, tak je to něco jiného. Ve většině případů zfilmovaných knížek, si vždycky nejprve přečtu knihu a pak jdu do kina spíše ze zvědavosti, abych porovnala svoje představy s představami režiséra Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 6:01 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
A jak se ti to líbilo? Četls knihu? Já byla naposledy na jaro,léto, podzim, zima...a zase jaro. A taky na Čas. A na dokument o Vietnamcích, kteří studovali v ČR a teď žijí ve Vietnamu, to bylo zajímavé. Dneska jdu na Darwinovu noční můru. Opět dokument, tentokrát o dopadech globalizace na obyvatelstvo u Viktoriina jezera.


film byl pekny, pokud by vse, co se ve filmu ukazovalo byla pravda, tak se ani nedivim, ze byla katolicka cirkev proti tomuto filmu..knihu jsem necetl... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 9:37 pm    Předmět: Citovat

Nejraději mám český komedie.
Do kina moc nechodím, tak 1x ročně. Ale to je taky způsobeno tím, že některý filmy se do kin v menších městech dostávají za dost dlouhou dobu. Například na jaře, chtěla jsem zajít na Účastníky zájezdu, předpokládala jsem, že se to k nám dostane tak v dubnu. Duben, květen, červen...pryč - ten film k nám přišel někdy v polovině srpna Rolling Eyes . To už jsme ale schopný ten film získat od někoho na cédu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 224, 225, 226  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.