Film
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 224, 225, 226  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1ebaa92990824d70d2b1c1eb1f659af7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 5:03 pm    Předmět: Citovat

Jéjej, to je zas obrovské téma! Mám tolik oblíbených filmů jak na PC tak v kině! Také spíš čekám, až bude film v půjčovně, než platit tu sumu za lístky. Leonarda jsem ještě neviděla, četla jsem jen knihu. Zařadila bych ji kamsi mezi čtivě napsanou oddechovou beletrii. Není to zrovna můj žánr, považuji to za vymyšlenou fikci a myslím, že to zbytečně spoustě lidí popletlo hlavu.
Jinak filmy mám ráda kvalitní (!) historické, těch mám asi nejvíc. Cyrano, Gladiátor, pár filmů podle Austenové, Král tančí také Wink , Královnu Margot atd. atd. Poslední dobou mě uchvátila Passoliniho trilogie podle literárních památek - Canterbury Tales, Dekameron a Tisíc a jedna noc. Hrozně lituji, že jsem si ji nenahrála Crying or Very sad Obecně si filmy hoooodně vybírám...
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 5:43 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Jinak filmy mám ráda kvalitní (!) historické, těch mám asi nejvíc.

Já ty historické moc nemusím, ale výjimka je pro mě královna Alžběta s Cate Blanchett. Ta mě opravdu uchvátila. Dodneška nechápu, proč místo ní dostala Oskara Gwyneth Paltrow za Zamilovaného Shakespeara. Taky fajn film, ale rozhodně se to nedá srovnat.


Naposledy upravil * dne st listopad 29, 2006 5:33 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 5:14 pm    Předmět: Citovat

Já sem ráda, kdyz se jednou za rok dostanu do kina. Naposledy sem byla pred 2 týdnama, na "Marie Antoinette". Zajímá me vsechno co je historické, hlavne ty kostými. Ted si chci precíst knihu o jejím zivote, protoze film koncil jaksi jinak nez to ve skutecnosti bylo...

No a pred tím sem vydela v prosinci 2005 film "Narnia". Ten se mi moooc líbil. Very Happy Na Jezíska sem ted poprosila o pohádkové DVD-cka, jako napríklad "3 orísky pro Popelku" nebo "Mrazík". Uvidíme, jestli je Jezísek donese. Nemecký sinkron Popelky je katastrofa! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 2:32 pm    Předmět: Citovat

Já byla v kině naposledy , když dávali trilogii Pána prstenů . To už je hezkých pár let . Very Happy Při sledování filmů mám ráda klid a soukromí , takže si raději počkám na DVD .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 2:43 pm    Předmět: Citovat

Včera jsme koukali na film na počítači a uprostřed napínavé scény se spustil šetřič obrazovky:) tak jsem si říkala, že jisté výhody to kino oproti domácímu sledování máSmile
Já jinak do kina chodím ráda, ale ne moc často, protože ne vždy dávají to, co bych chtěla vidět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 6:10 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Včera jsme koukali na film na počítači a uprostřed napínavé scény se spustil šetřič obrazovky:) tak jsem si říkala, že jisté výhody to kino oproti domácímu sledování máSmile
Já jinak do kina chodím ráda, ale ne moc často, protože ne vždy dávají to, co bych chtěla vidět.

Tak to se mi taky často stává s tím šetřičem, to je na zabití. Něco jako reklama v televizi během filmu. Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 6:26 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
Dana napsal:
Včera jsme koukali na film na počítači a uprostřed napínavé scény se spustil šetřič obrazovky:) tak jsem si říkala, že jisté výhody to kino oproti domácímu sledování máSmile
Já jinak do kina chodím ráda, ale ne moc často, protože ne vždy dávají to, co bych chtěla vidět.

Tak to se mi taky často stává s tím šetřičem, to je na zabití. Něco jako reklama v televizi během filmu. Mad


Tak to já chodím do kina domácko-počítačového nebo nějakého nedomácko-artového táááákhle často Smile Naposled včera v Artu v Brně Reever Madness, totálně ulítlá parodie, muzikál, zombie flick, chick flick a fše ostatní na téma marie jana čili dope... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 6:32 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
Dana napsal:
Včera jsme koukali na film na počítači a uprostřed napínavé scény se spustil šetřič obrazovky:) tak jsem si říkala, že jisté výhody to kino oproti domácímu sledování máSmile
Já jinak do kina chodím ráda, ale ne moc často, protože ne vždy dávají to, co bych chtěla vidět.

Tak to se mi taky často stává s tím šetřičem, to je na zabití. Něco jako reklama v televizi během filmu. Mad


no nejideálnější je před koukáním na film vypnout spořič a je vymalováno... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 6:46 pm    Předmět: Citovat

jo, ale bacha, abyste nevypli misto sporice pocitac...by to pak mohlo byt nudny.-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 6:53 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Včera jsme koukali na film na počítači a uprostřed napínavé scény se spustil šetřič obrazovky:) tak jsem si říkala, že jisté výhody to kino oproti domácímu sledování máSmile
Já jinak do kina chodím ráda, ale ne moc často, protože ne vždy dávají to, co bych chtěla vidět.
Není problém si nastavit aby se během přehrávání spořič nespouštěl Idea .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 224, 225, 226  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.