Film
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 224, 225, 226  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b2812669b486a221e7f7eb40ca202148Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 7:10 pm    Předmět: Citovat

no někdy možná ne... to záleží na okolnostech.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 1:08 am    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Dana napsal:
Včera jsme koukali na film na počítači a uprostřed napínavé scény se spustil šetřič obrazovky:) tak jsem si říkala, že jisté výhody to kino oproti domácímu sledování máSmile
Já jinak do kina chodím ráda, ale ne moc často, protože ne vždy dávají to, co bych chtěla vidět.
Není problém si nastavit aby se během přehrávání spořič nespouštěl Idea .

Jak u koho, jak pro koho a jak v kterém systému. Zajímavé, že jsme si ten spořič vypnuli, ale to počítači nebránilo v tom, aby se rovnou uspal Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 6:17 am    Předmět: Citovat

máte nějaký divný počítač... Twisted Evil zkoušeli jste mu již domluvit ? Kamarád, vždy, když mu jeho PC začne blbnout, otevře okno, odpojí PC a odnese bednu k oknu, dá ji na parapet a doprovází to slovy asi tohoto ražení:" Hele, máš poslední šanci, podívej se dolu, mohl bys to absolvovat vzduchem..." on bydlí v 11 patře... pak počítač zapojí a ještě se mu nestalo, aby ta jeho bedýnka, po této domluvě, alespoň měsíc nejela bez problémů... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 1:30 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing
To mi připomíná jednu scénu z knížky Dobrá znamení (myslím), kdy ďábel, žijící v NY, vždycky předstoupil před pokojové květiny, vybral tu nejubožejší, před všemi ji pokáral, pak ji strčil do pytle a ostatní už ji nikdy neviděli. A potom měl nejkrásnější, ale nejvystresovanější květiny v NY Laughing
Ale to už je asi hodně offtopic, co? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 4:13 pm    Předmět: Citovat

ty jo, to si prectu:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 11:21 pm    Předmět: Citovat

Řeším důležité dilema - mám jít na Čas od Kim Ki-duka nebo na Transylvanii od Tonyho Gatlifa? Dík za radu od těch, co viděli aspoň jeden z těch filmů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 11:29 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Řeším důležité dilema - mám jít na Čas od Kim Ki-duka nebo na Transylvanii od Tonyho Gatlifa? Dík za radu od těch, co viděli aspoň jeden z těch filmů


Od Ki-Duka jsem videl Rocni obdobi (?) a bylo to velice pusobive. Transylvanie je pry zajimava. 9 z 10ti adminu tohoto serveru doporucuje jit na oboje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 10:41 am    Předmět: Citovat

Já chodím do kina jen velmi zřídka. Loni v prosinci jsem byla na Eragonovi a novém Bondovi. Bonda jsem viděla za 50 Kč, což je, dle mě, tak akorát cena za kino Wink . A Eragon za ty strašné peníze stál, byl to super film. JInak filmy mám hodně ráda a často na někoukám - doma na PC. Už mám slušnou sbírku Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 12:15 pm    Předmět: Citovat

catenata napsal:
Já chodím do kina jen velmi zřídka. Loni v prosinci jsem byla na Eragonovi a novém Bondovi. Bonda jsem viděla za 50 Kč, což je, dle mě, tak akorát cena za kino Wink . A Eragon za ty strašné peníze stál, byl to super film. JInak filmy mám hodně ráda a často na někoukám - doma na PC. Už mám slušnou sbírku Laughing .
Eragon je šílená kopírka Pána prstenů,Dungeons & Dragons atd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 1:03 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Eragon je šílená kopírka Pána prstenů,Dungeons & Dragons atd...


To jo, však je označován za "nového Pána prstenů". Ale mě se prostě tento typ filmů líbí. Ikdyž Pána prstenů zřejmě nic nepřekoná Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 224, 225, 226  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.