Film
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 224, 225, 226
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6801b2d9850abca3f01f760a33c93b70Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2017 6:08 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Tak to já ti do toho skočím, upíue Smile

Psí poslání (Dog's Purpose) - je a není to oddychovka na páteční večer. Některé příběhy jsou takové trochu nadoraz (už vidím, jak je psovod takový studený čumák k psovi, který je jeho každodenní pracovní i nepracovní parťák). Ale: Denis Quaid má skvěle pomačkanou držku na dospělého Ethana, kluk, co hraje Ethana, je taky skvělý. Bailey, Bailey, Bailey je skvělý vypravěř (You should lick your faces often! Very Happy ) Bečela jsem u toho jak želva se zánětem spojivek, tak sami uznejte, jestli do toho půjdete Very Happy


Taky jsem viděla a taky jsem film ze dvou třetin prosmrkyala a proslzela.

V pátek se chystám na Vraždu v Orient expresu Smile

https://www.csfd.cz/film/53978-vrazda-v-orient-expresu/prehled/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2017 6:32 pm    Předmět: Citovat

Tak to dej vědět, taky bych zašla. OBsazení velmi hvězdné, jenom zrovna Hercule Poirot... vypadá strašně. Toho už pro mě nikdy nikdo nebude hrát správně po Davidu Suchetovi Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2017 10:12 pm    Předmět: Citovat

Též se těším na reference o novým Orient Expresu! Ať teda budou jakýkoli, stejně se to chystám zhlídnout na vlastní bulvy - akorát momentálně nestíhám a minimálně čtrnáct dní ještě stíhat nebudu.
Jinak mám dost podobný pocity jako Morgyš. Obsazení hvězdný a určitě to bude zajímavý, ale Poirot, zvlášť po Suchetovi, působí spíš jako parodie na Ustinova, kterej mi i sám o sobě už přišel celkem přehnanej, komickej a nepříliš sympatickej. Nicméně prostě žádnej Poirot už nebude víc Poirot než Suchett. A ono si to tvůrcové asi uvědomujou taky, a i proto se ho nejspíš rozhodli udělat vyloženě jako pěst na voko a nikoli realisticky. TAk jsem zvědavá, jak to bude fungovat. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2017 10:26 pm    Předmět: Citovat

Vražda v Orient expresu - za mě dobrý!
.. akorat ten Poirot...ač jsem se tomu celý film branila, pořad jsem srovnavala s Davidem Suchettem. Ono to asi ani jinak nejde, protože Poirot=Suchett a na jakehokoliv dalšího představitele se hledi prisnym okem .
A co mě neuvěřitelně iritovalo, byly ty jeho kniry...ne, to nebyly kniry, to mu v maskerně pod nos přilepili dva obrovské ocasky z činčil !!!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2017 5:23 pm    Předmět: Citovat

Díky za reference. My snad vyrazíme zejtra. Taky se budu ze všech sil bránit srovnávání se Suchetem (a nejspíš mi to taky nepude). Spíš se to budu snažit napálit do srovnávání s Ustinovem, protože ten mi jako Poirot přišel vždycky děsnej, takovej těžkopádnej, nesympatickej, postrádal jakejkoli šarm prostě ne Poirot (a to jsem ho viděla, ještě než Suchet vůbec začal Poirota hrát, Ustinova mám jinak jako herce ráda, a zbytek obsazení byl úžasnej). Tak oproti Ustinovovi bude novej Poirot doufám o hodně lepší - i když ten knír, teda... Těma činčilíma ocasama jsi to dokonale vystihla. Ale fakt mám pocit, že to je právě taková reakce na toho Sucheta, aby pro diváky bylo o trošku těžší ty dva srovnávat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2017 6:37 pm    Předmět: Citovat

Titanie, jsem zvedava, jak se ti bude film libit. Poirot- Suchet a Poirot - Branagh, to jsou zcela odlisné energie Very Happy ( nevím, jak to napsat lépe).
Ted jsem cetla, ze Branagh ztvarnil detektiva Kurta Wallandera-tuhle serii zrovna čtu- a ač jsem to zatim nevidela, do tehle role mi sedi uplne přesně- hlavně vizáží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne listopad 12, 2017 7:18 pm    Předmět: Citovat

Tak Orient Express už mám odškrtnutej. A konstatuju, že se mi to líbilo, a docela hodně. I na ten knír jsem si zvykla a díky tomu dost jinýmu pojetí jsem ani se Suchetem nesrovnávala tolik, kolik jsem se bála, že budu.
Asi bych se tam obešla bez takovej těch pár akčnějších kousků i bez toho zbytečně okázale-efektního vykolejení vlaku zrovna v těch místech, kde vykolejil - poněkud mě to tam rušilo a na pár místech mi to na starou dobrou Agathu přišlo až maličko klipový. Ale Branagh to nikdy nenechal rozjet natolik, aby to ten film vyloženě zkazilo. A nebylo tam toho tolik, abych za to strhla hvězdičku.. A ten úplněj začátek byl prostě roztomilej.Wink
Některý scény byly téměř geniální, při tý černobílý sekvenci samotný vraždy mě mrazilo, bylo to opravdu působivý. A taky fantastický herecký výkony! Takže celkově spokojenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 9:15 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem taky zhlédla Vraždu v Orient Expressu. A taky se mi to líbilo. Jelikož nejsem žádný znalec díla A. Christie, ani fanda televizního Poirota, tak jsem v zásadě neměla problém s Brannaghovým pojetím. No, knír pomluvili všude možně, čekala jsem tedy něco horšího a nakonec mi nijak zvlášť nevadil.
Vlastně se mi docela líbilo, že to vytáhli k takovémá vážnému, skoro až shakespearovsky tragickému pojetí - obecně mám z knížek A. Christie spíš dojem takového "lehčího" tónu a Poirot na mě vždycky působil spíš jako taková legrační postavička. Ale je možné, že se v tomto bodě pletu a podobně naléhavé vyznění má i předloha. Budu si to muset přečíst. Embarassed

Jedinou výtku mám k vizuálu, kde mi přišla spousta scén zbytečně "přepálených" - přebarvených, nereálných. Zrovna v takovém poměrně komorním příběhu, odehrávajícím se převážně na malé ploše, se mi zdá to množství digitálních úprav úplně zbytečné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2017 8:25 pm    Předmět: Citovat

Tak jeden ze starých filmových "dluhů", konečně jsem viděla Big Lebowski, a teda líbilo se moc. Fakt vtipný film se spoustou super písniček a vynikajících hlášek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 224, 225, 226

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.