Film
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 223, 224, 225, 226  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=294496650f3d7624d63f537324e7333dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 10:40 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se konečně dokopala na Osm hrozných - a vlastně nevím, proč jsem na to nešla už při premiéře, protože to bylo super! Asi mě odradily ty komentáře, jak se tam půlku filmu nic neděje - což mimochodem není pravda. Ale hlavně, je to zase zimní western, ty mám hrozně ráda, se skvělou hudbou a kamerou, toho sněhu všude a ani chvíli to nenudí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 4:06 pm    Předmět: Citovat

Klarusa: Tak jsem se po tvé recenzi taky odhodlal. Moc jsem nemusel ty výplňové umělecké scény s dostavníky, ale ty naštěstí byly jen na začátku. Jinak to bylo dobrý. Akorát se divím, že v době natáčení nezdražil kečup...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2016 4:13 pm    Předmět: Citovat

Já to kupodivu viděla nedlouho po premiéře (to se mi často nestává, mám obvykle pěkný zpoždění) a líbilo se mi to fakt hodně. Včetně těch zdánlivě hlušších míst, který ale úžasně přispívaly k atmosféře. Jeden z nejlepších filmů, který jsem za posledních pár let viděla (a to o sobě tvrdím, že si nijak zvlášť nepotrpím na násilí Wink ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2016 2:17 pm    Předmět: Citovat

Sully: Zázrak na řece Hudson - ze začátku trochu zdlouhavé, ale líbilo se mi to. Tom Hanks byl v té roli fakt uvěřitelnej. A když si člověk uvědomí, že to je podle skutečné a navíc nedávné události ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2016 8:30 pm    Předmět: Citovat

Ach jo, zemřel poslední ze Sedmi statečných - Lee (Robert Vaughn) ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2017 8:46 pm    Předmět: Citovat

Slow West - zase takový netradičnější western, tak něco mezi Tarantinem (ne až tak krvavé a brutální) a Jarmuschem (méně poetické a filozofující). Byť se neodehrává v zimě Twisted Evil líbil se mi poměrně hodně. Má celkem krátkou stopáž, takže dost odsýpá a líbilo se mi, jak do sebe na konci všechno zapadlo.

Poslední král
- pořád jsem čekala, kdy půjde do distribuce, furt to vypadalo, že nic, tak jsem ho zkoukla doma a do háje, nakonec v kinech bude. No nedá se nic dělat. Takový "menší" historický film se spoustou sněhu a honiček na lyžích (to zase tak často ve filmech nebývá). Slušná podívaná. Akorát byl vtipný pohled na ty jejich koníky, kteří teda některým hercům byli skoro "malí". Laughing

Dračí princ - trocha ruské pohádkové romanťyky nakonec. Twisted Evil No, převážná část aktuálních českých pohádek se může jít zahrabat hooodně hluboko pod zem, protože na toto prostě nemá. Hodně propracovaný vizuál (ačkoliv místy dost vykradený z Hobita, sem tam mi to připomnělo i Hru o trůny) a zajímavý příběh. Hlavní hrdinka se teda občas chovala jak po lobotomii, ale nešť. Malé bezvýznamné plus za odopověď na mou odvěkou otázku, nač jako draci ty princezny tak nutně potřebují (pomineme-li možnost, že je hned sežerou...). Razz Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2017 11:08 pm    Předmět: Citovat

Myslíš tohle?
https://www.youtube.com/watch?v=500MbIR9gxo&t=0s

Já se tedy těším na Viking, už to frčí od prosince v kinech a tak doufám, že nějaká dobrá duše přihraje
https://youtu.be/IoqiDOivUCo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2017 9:00 am    Předmět: Citovat

Tak jsem konečně viděla Fantastická zvířata.
Po dlouhé době důvod jít do kina.
Všichni pěli chválu, ale já jsem docela zklamaná. Výběrem herců, chybami v návaznosti na původní příběhy a překotným tempem. Příběh se ztrácí v záplavě triků, které se na člověka valí rychlostí pět za minutu.
Asi je to dělané pro generaci současných dětí a náctiletých, kteří jsou roztěkaní a neudrží pozornost, tak je třeba to na ně valit jedno za druhým.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2017 11:53 am    Předmět: Citovat

@danny1691 Jo, to je ono.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2017 4:28 pm    Předmět: Citovat

Dračí princ byl pěknej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 223, 224, 225, 226  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.