Dr. POPOV
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=76725038079b6e341791046d61801208Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 1:13 pm    Předmět: Citovat

Ally napsal:

Llucy, mne v obdobiach vypätia najväčšieho pomáhalo od Popova Maté (to zelené, nie pražené, ale to je asi jedno) - akurát obsahuje docela hodne kofeínu, tak to chce opatrne. A celodenné popíjanie zeleného čaju (to už nie od Popova) človeka tiež celkom nabudí Very Happy

Ally děkuju. Před státnicema vyzkouším jeho účinky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 2:25 pm    Předmět: Citovat

mám mast s propolisem, používám to na rty Smile a jsem spokojená...čaje nějaké mám, ale nepiju pravidelně, takže taky nemůžu hodnotit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 2:30 pm    Předmět: Citovat

rumjana napsal:
mám mast s propolisem, používám to na rty Smile a jsem spokojená...čaje nějaké mám, ale nepiju pravidelně, takže taky nemůžu hodnotit Smile


To jsi jak já Wink Tedy s vyjímkou toho Astma čaje, protože ten mi opravdu moc pomáhá, a ty příznaky, které jsem popisovala ve Výlevce strasti zcela zmizely.... Musím rychle zaťukat!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 6:41 pm    Předmět: Citovat

Ja popíjam už dlhšiu dobu ten ich Ženský čaj Lívie a príde mi dobrý, ale či nejako pomáha to neviem, verím, že áno Smile Každopádne myslím, že pre ženy je každý čaj s kontryhelom dobrý, tak tento bude určite tiež Wink Ale možno práve s inými opatreniami to bol a je práve on, ktorý mi pomohol zbaviť sa kvasiniek a zatiaľ natrvalo (klop, klop, klop) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 6:43 pm    Předmět: Citovat

A čo tá ich Lnicová masť a Tea tree masť, obe by mali byť na akné - skúšali ste ich niekto?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 6:48 pm    Předmět: Citovat

Ally napsal:
A čo tá ich Lnicová masť a Tea tree masť, obe by mali byť na akné - skúšali ste ich niekto?


Tea tree moc nemusím, ale ta Lnicová mast mě taky zaujala!!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dmartinka
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 10:34 pm    Předmět: Citovat

Tak tu lnicou jsem měla a moc dobrá se mi teda nezdála.. No účinky žádné. Navíc je mastná jak sviňa a už jen ta představa dát si na uhr takovou mastnotu.... no nevím nevím... Ale tak ostatním to vyhovovat může....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 7:10 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Ally napsal:
A čo tá ich Lnicová masť a Tea tree masť, obe by mali byť na akné - skúšali ste ich niekto?


Tea tree moc nemusím, ale ta Lnicová mast mě taky zaujala!!! Wink

Lnicovou jsem používala na ekzém a byla taková průměrná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 12:24 am    Předmět: Citovat

Když jsem dnes v Mátě zmerčila Křemíkovou bombu a zjistila, že stojí 35 kč, řekla jsem si proč to nezkusit, takže od zítřka začínám Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 8:12 am    Předmět: Citovat

od dr. popova jsem vyzkoušela psyllium melounové a pomerančové, nebyl to sice úžasný prostředek na hubnutí ani zlepšovač pleti, ale věřím, že kdybych ho jedla pravidelně, tak pomůže. Ne ty moje nárazové dávky po tři dny a pak měsíc nic Very Happy

A lnicové masti se tedy musím zastat Smile používám ji jako noční krém, pleť je po něm hezky hladká, vyživená, ráno není přemáštěná (ale chce hlídat kolik si toho na ten obličejnapatláte) a pupínky drží tak nějak v normě, rozhodně nezhoršuje Smile sem tam ji použiju i na ekzém nebo vyrážku a docela pomáhá. a tím, že má tuhou konzistenci, vydrží hodně dlouho Smile až ji vypotřebuju, tak bych chtěla zkusit tea tree Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.