Dr. POPOV
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=63a29f09a07b42f41c735d3deeb12bf9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 10:05 am    Předmět: Citovat

Na pytlíku psylia je napsané, že se to má zalít horkou vodou a nechat čtvrt hoďky vyluhovat a pak scedit. Mě ale přijde škoda, že se pak to slizký bejlí vyhodí. Myslíte, že by mělo nějakej negativní účinek, kdybych si tu lžíci nasypala třeba do vloček? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 10:12 am    Předmět: Citovat

pinkalinka.p napsal:
Na pytlíku psylia je napsané, že se to má zalít horkou vodou a nechat čtvrt hoďky vyluhovat a pak scedit. Mě ale přijde škoda, že se pak to slizký bejlí vyhodí. Myslíte, že by mělo nějakej negativní účinek, kdybych si tu lžíci nasypala třeba do vloček? Rolling Eyes


to je divné, já nikdy necedila a myslím, že jse zrovna popova měla, ale kupované už předtím, takže možná změnili něco...
To moje se pije tak, že dáš jednu dvě lžičky do vody, čaje atd a pak to piješ, co nejdříve, než je z toho taková gelová konzistence...to už pak ani moc pít nejde a stojí mě dost přemáhání i tohle...jako vláknina to má fungovat tak, že nabere na objemu ve střevech a nabaluje na sebe odpadní látky, ne ? Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 12:39 pm    Předmět: Citovat

To teda taky slyším poprvé, že by se to mělo louhovat a scedit.. Shocked Co jsem měla psyllium, tak vždycky rozmíchat přímo do nějaké tekutiny a vypít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 12:42 pm    Předmět: Citovat

Mám asi nějaký čudný psylium Laughing Toš supr, nebude to taková práca s přípravou, prostě to nasypu do trochy vody a smíchám s vločkama Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 9:12 pm    Předmět: Citovat

Tak teď jím už asi 14 dní psylium od Popova a to tak, že večer, když už mám vytráveno (nerada spím s plným břuchem:)), dám do hrnku tak 2 lžičky a zaleju to trochou vody, hrknu do sebe a zapiju další trochou. A výsledky? Perfektně se mi upravilo, promiňte, Embarassed chození na záchod. Mám s tím problém, když nejsem doma. Teďka je to ok pravidelné. Toť můj poznatek, kdyby to někomu prospělo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
smsmann
0-7
0-7


Založen: 30.6.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2009 10:17 am    Předmět: Dr.Popov Citovat

Very Happy psyllium Dr.Popova - mohu jen doporučit, teta po zdravotních problémech si upravila stolici ve velmi krátké době!
Já miluji čaj se zázvorem a skořicí! Svatý Hubert - skoro nesehnatelné,
ale výýýborný čaj (snad jen v mysliveckých potřebách-ale mohl by být i v bylinkách-je to dárkovka-ale co to piju-žádná chřipajzna!)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vitana
41-80
41-80


Založen: 9.6.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 6:00 am    Předmět: Citovat

Jé manžel přinesl domů myslivecký likér Svatý Hubert. Byl strašně dobrý, plný bylinek. Ale ten čaj mě zajímá, jestli je taky tak dobrý, tak bych si ho někde sehnala. Mám ráda bylinky a čaje přece jenom piju častejš než likéry. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 7:31 pm    Předmět: Citovat

Holky a zkouseli jste anemin?Ja mam totiz porad malo zeleza.Pomaha?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Komunka
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 8:56 pm    Předmět: Čaj Křemíková bomba Citovat

Máte s ním někdo zkušenosti? Já jsem si před nedávnem koupila, ale bohužel ten sypaný, a nějak se mi ho nedaří ukuchtit Confused Pomohl vám nějak? Já ho používám hlavně kvůli vlasům... za jak dlouho jste viděli výsledky???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 7:36 am    Předmět: Citovat

Komunko, něco k křemíkové bombě je zde a pak proběhla diskuze i zde. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.