Mušle, mušličky - co s nima?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f3abb1cb1dfd12352ba2b374904c228aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 7:02 pm    Předmět: Citovat

Tak šup tam s ním Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 8:45 pm    Předmět: Citovat

S tím květináčem, to je dobrý nápad, mám zrovna pár obyčejných. Já jsem před časem zaúkolovala kámošku, která jela do Anglie, aby mi u moře nasbírala mušle, ona mi pak dovezla plný pytlík a chudery mušle se doteď válejí kdesi v krabici zcela nevyužité... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

Day napsal:
Tak šup tam s ním Smile


Je to tam Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 6:26 am    Předmět: Citovat

panvicka napsal:
kdyz jsem mela sneky v akvarku (jako moje milacky, ne ty potvory maly), tak jsem jim tam hazela musle, aby se mi nerozpadli zaziva z nedostatku vapniku Smile


nerozřezali se o to??? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
annaola
8-20
8-20


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 11:01 pm    Předmět: Citovat

to je skvely napad, aj ja skusim vyrobit ramcek na fotecky,mame ich doma tusim tonu, lebo moj synacik ich zboznuje a nemozeme ziadnu vyhodit, dokonca sa s nimi aj kupe vo vani- ma vtedy take vlastne more Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 12:47 pm    Předmět: Citovat

já jsme si jednou přivezla od Balatonu strašně moc malinkatých mušliček. Byli fakt malinké, ale snažila jsem se sbírat nerozbité, takže byli hezké (no tak co byste chtěli, Balaton není moře a nějaké nádherné obrovské mušle se tam najít nedají). A pak jsem si z nich udělala náramek/gumičku do vlasů. Už ani nevim, co byl původní záměr, jestli náramek nebo gumička, prostě jsem v nich malým vrtáčkem udělala dírku a navlekla na gumičku. No a výsledek-na ruce to vypadalo jaksi moc mohutně a ve vlasech to vypadalo nádherně, akorát to klouzalo Sad Chvilku jsem to nosila, ale pak mi to jednou spadlo na zem a já na to omylem šlápla Embarassed Rolling Eyes

A pak jsem si jednou udělala z mušličky přívěsek na krk (taková ta klasická mušle to byla, srdcovka? nebo jak se jí říká...), zase jsem ji navrtala a prostě navlékla na kůži. A stejnou jsem udělala i kámošce, ale ona ji pak narozdíl ode mě vůbec nenosila Sad
Hmm, tak mě napadá, že bych ji mohla pohledat, určitě ji ještě někde doma mám Very Happy

A dneska frčím do Itálie, tak hledám inspiraci a přemýšlím, co udělám s mušličkama, které si přivezu Very Happy Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 4:03 pm    Předmět: Citovat

A jak ty mušličky navrtáváš? Já nevím, jak na to, aby se mušle celá nerozpadla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 4:10 pm    Předmět: Citovat

mě na to dal taťka takový vrtáček.... Já tomu nářadí nerozumím, ale vypadalo to jak normální vrtačka, kterou se dá třeba vrtat do zdi, akorát tam nasadil malinkatou vývrtku, úplně tenkou jak jehlu. A docela to šlo, semtam se mi sice mušlička rozpadla, ale většinou to přežili Smile Spíš ty vrtáčky nepřežili, jsem během toho vrtání dva zlomila Embarassed (ale tatínek jich měl naštěstí několik, tak jsem je jenom vyměnila a vrtala dál Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ewča
161-320
161-320


Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 12:40 pm    Předmět: Citovat

ja som dostala taký obrázok.Sádra sa vyleje do papierovej krabičky s hrúbkou asi dva centimetre.Do sádry poukladáme mušličky a posypeme pieskom ,aby to vyzeralo ako že na pláži.Z drujej strany ešte kým celkom sádra nestuhne vložíme očko na zavesenie obrázka.Ja som si mušle poukladala do priesvitnej nádoby tak isto.Na spodok som nasypala piesok ,potom kopu mušieľ a zaliala vodou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 1:06 pm    Předmět: Citovat

Kdybyste někdo nevěděl co s mušlema, šleblema a podobným neřádstvem a chtěl darovat (nebo za nějakou jinou laskavost vyměnit), tak bych se vůbec nezlobila; mám v zásobě pár kreativních nápadů, co bych si ráda zkusila Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.