Otázky pro hodně dlouhovlasé
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a7700e05b1d097a00f069df6674bb7b0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 12:48 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Stačí se postavit na stoličku.
Pravda, stříhající si musí kleknout, ale aspoň se neplazí po té zemi. Wink


Jéééééééééé tak taká filozofická otázka ma nikdy nenapadla. Sid, to si asi moc to strihanie neužiješ ... "mám svalovicu, vieš, včera ma strihali" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 12:49 pm    Předmět: Citovat

No já si to stříhání rozhodně moc neužiju, když stříhám po letech a ne co měsíc. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 2:55 pm    Předmět: Citovat

Já stojím na posteli a střihač klečí.
Ale taky je nemám až na zem, že jo. Mít je na zem, přestávám jezdit po eskalátorech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lara25
8-20
8-20


Založen: 1.3.2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st prosinec 11, 2013 11:33 am    Předmět: Otázka Citovat

Zdravím dlhovlasatice,

mala by som na Vás 1 otázku. Mám vlasy v dĺžke asi do polovice lýtok a zaujímalo by ma ako to robíte (mám na mysli najmä Nicole, Klarusu a Sid), že Vám neprekáža pozornosť akú priťahujú vlasy v rozpustenom stave.
Vlasy nosím zapletené a schované v kapucni. Je mi to veľmi nepríjemné, keď si raz za čas rozpustím vlasy, že na mňa hľadia akokeby som mala 2 hlavy.. Rolling Eyes Shocked
Ďakujem za odpovede.
Lara
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st prosinec 11, 2013 11:47 am    Předmět: Citovat

Tak s takovými vlasy už musíš s pozorností počítat. Ono to jinak ani nejde. Maximálně se můžeš vyhnout frekventovaným místům s vyšší koncentrací lidí.
Pomáhá mi na to hudba v uších a pohled do oblohy. Very Happy Nějak jsem si na to zvykla, lidi na mě hledí, i když vlasy nejsou vidět.


Naposledy upravil Sidonie dne st prosinec 11, 2013 1:16 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st prosinec 11, 2013 1:11 pm    Předmět: Citovat

Tak já zase až tolik pozornosti neschytávám.
Jednak bydlím na malém městě, takže se málokdy ocitám někde v davech. Navíc hodně často se pohybuju po městě na kole, což vyžaduje vlasy svázané. Tím pádem značná část případné pozornosti odpadá automaticky.
Další faktor je ten, že moje vlasy (případně v kombinaci s celou mojí osobou) nejsou asi zase až tak atraktivní, takže ani na nějakých lidnatých akcích nestrhávají nějaký extra zájem.
Plus nakonec nejspíš hraje roli i moje ignoranství - pokud to není vyloženě přímé oslovení nebo hooodně hlasitý komentář, tak to že si lidi případně něco šuškají za mými zády nebo že se možná dívají (ovšem otázka, nač se dívají a s jakými pocity, že. Wink ) , mě nechává celkem chladnou a většinou se mi to vypaří z hlavy dřív, než dojdu domů. Very Happy
Suma sumárum, ta trocha pozornosti mi nepřekáží, vlastně vzhledem k výše uvedenému ani moc nemůže. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sinnerion
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: st prosinec 11, 2013 3:02 pm    Předmět: Citovat

Já bych se chtěla zeptat, jak to dělají ty extradlouhovlásky, které nepoužívají přípravky se silikony. Vám se necuchají vlasy? Já bych to bez občasných silikonů (asi 1x za měsíc) v délkách asi nezvládla, a to je mám po zadek. Dost se mi zacuchávají do chumlů i dredů. Vám ne? Nebo na to máte jiné, přírodní fígle? Smile
A ještě jedna otázka - co v zimě? Jak se vypořádáváte s elektrizováním vlasů? To je moje noční můra, která mě každoročně pronásleduje od té doby, jakmile se podívám na zimní svetr nebo kabát ve skříni. Jak se při každém tahu kartáčem nebo prohrábnutí prsty jednotlivé vlásky rozletí a přilepí se na obličej a všude.. Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st prosinec 11, 2013 4:50 pm    Předmět: Citovat

Tak na mě lidi čuměli vždycky. Dřív to bylo kvůli mému stylu oblékání, teď je to kvůli oblékání a kvůli vlasům. Takže to už není moc velká změna. Vadí mi spíš takové ty buranské reakce typu hulákání na celou ulici nebo celý obchod. To okukování se dá přežít, horší je když se na mě někdo sápe rukama. Bez ptaní a bez varování mi hrábne pařáty do vlasů. To bych skutečně vraždila. Evil or Very Mad Evil or Very Mad
U nás doma je slavná historka: Naše babička měla velmi pokročilou artritidu včetně různých deformací a pohybovala se o berlích. Vždycky říkala: já nerada chodím ven, lidi na mě pořád koukají. Tak jí povídám: tak choď se mnou, to budou koukat na mě.
Razz

A elektrizování? Já bych řekla, že elektrizuje všechno od mikáda dolů. Takže to není otázka hodně dlouhých vlasů. Štve mě to, to je asi tak vše, co s tím můžu dělat.
Silikony nepoužívám a vlasy se mi necuchají. Nevím, jak to. Prostě jsou takové. A já jim děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st prosinec 11, 2013 7:16 pm    Předmět: Citovat

Elektrizování mi dost eliminuje použití nějaké masky na vlasy. A když masku nedám, tak mi stačí při česání namočit kartáč nebo zlehka postříkat vlasy vodou. Ono to na to česání zabere a pak je většinou stejně dám do copu. A cuchají se úplně stejně jako když jsem používala silikonové šampony. Rozdíl vidím v používání kančího hřebene na česání.
Občas se mi povede vytvořit z vlasů velký zacuchanec, pak mi pomůže je jedině umýt a polosuché pomalu, trpělivě rozčesat.

Edit: ještě dodám - vydrž, jak se vlasy dostanou pod zadek, tak se tolik necuchají Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st prosinec 11, 2013 7:31 pm    Předmět: Citovat

Mně se nějak extra moc necuchají. Používám celkem obyčejný kondicionér od Alverde, což stačí na to, abych si je po umytí rozumně rozčesala. A jinak s tím nemám velký problém - i když záleží taky na tom, jak moc se mi chce je pročesávat a opravdu dokonale rozčesat. Protože když to třeba ráno jenom tak nějak přejedu kančákem, aby to vypadalo jako učesané, ale ve skutečnosti jsou ty spodní vrstvy ještě zamotané, tak to potom samozřejmě poznám, když se snažím o nějaký účes.
A co se týče elektrizování - ono asi dost záleží i na prostředí, kde se člověk pohybuje (když třeba někde perou radiátory naplno apod.) a samozřejmě i na oblečení. Asi při nějakém intenzivnějším tření třeba svetrem není dost dobře možné tomu úplně zabránit. Ale při česání mi moc neelektrizují - jak psala Sid, může pomoct maska, řekla bych i sem tam některý šampon (ale neřeknu, který konrétně, to je tak případ od případu).
Jinak dřív jsem dávala oleje na konce, občas hennuju - ale nejsem si jistá, jestli zrovna toto má úplně rozhodující vliv. Možná to trochu pomůže, ale jinak nejspíš dost záleží i na typu vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.