Boty a my
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 186, 187, 188  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9420a5b9828f3495b7fc6bed810ed0f6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 8:13 pm    Předmět: Boty a my Citovat

Very Happy tak zrovna balerinky považuji za dobrou obuv, nenosím podpatky( moc v nich vyčnívám), navíc nejsou žádná novinka-tahle moda nízkých botů už tu několikrát byla.
Nosím to, v čem se cítím dobře... z nějakých "trendů" si nic moc nedělám Very Happy


Naposledy upravil ilona dne pá květen 25, 2007 8:52 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 8:15 pm    Předmět: Citovat

Ty balerínky jsi vystihla úplně přesně. Jsem docela malá, proto nosím všechny boty na (alespoň malém) podpatku. Ale v balerínkách mám pocit, jako bych chodila bosa. A jeden můj kamarád řekl, že je nemám nosit, protože vypadám jak "ustřelený kecky".
Od té doby v nich chodím jenom venčit psa Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 8:20 pm    Předmět: Citovat

ja jsem vysoka, balerinky miluju
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 8:22 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
ja jsem vysoka, balerinky miluju
Very Happy


Kdybych měla o 10 cm víc, tak bych je možná milovala taky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 9:03 pm    Předmět: Citovat

... teď jsem si vzpomněla, že v balerinkách jsem protancovala i taneční Very Happy Very Happy Very Happy - teda - tančit v nich vyžadovalo zvýšené úsilí, ale jak já byla šťastná, že nečním... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 8:45 pm    Předmět: Citovat

No přesně-balerínky nemají podrážku. To je děs, to můžu rovnou chodit bosky nebo třeba v barevných ponožkách. To musí být strašně cítit každý kamínek, ne?
A žabky, no nějaké mám, ale chodím v nich jenom na dvůr nebo prostě když jdu jenom někam kousek... Jednou na prázdninách jsem v nich chodila skoro kilometr každý den k jezeru...po tom týdnu jsem si to rozmyslela, moc pohodlné to nebylo... Rolling Eyes
A podpatky nosím, nějak jsem se v nich naučila chodit a teď mi vůbec nevadí a nosím je docela často. Jsem holt malinká, no.. Embarassed Ale zjistila jsem, že když do bot trochu investuju, tak se to opravdu vyplatí. Mám teď na léto jedny sandálky na platformě, jsou to Baťovky a jsou úžasně pohodlné, vůbec mi nepřijde, že jsou vyšší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 8:57 pm    Předmět: Citovat

Mne se v balerinkach po Praze chodi fajne Smile. Asi zalezi kus od kusu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 12:47 pm    Předmět: Boty a my Citovat

Zuzzka napsal:
to je jako s botama, to mi taky pokaždý sedne jiná velikost Very Happy

No jooooo, mám velikost 39 a jednou jsem si u Ťamanů zkoušela botky a 37 mi byly velké Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 1:50 pm    Předmět: Citovat

Nath napsal:

No jooooo, mám velikost 39 a jednou jsem si u Ťamanů zkoušela botky a 37 mi byly velké Laughing

S botami mám největší problém. Mám stašně malou nohu a mám 35. Což mi vždycky říká paní prodavčka nebo prodavač, že to je dětská velikost a opravdu jsou mi všechny 36 o číslo velké!!! Nejhorší je fakt na sebe najít boty a když už je najdu tak mám chuť si je koupit 2x do zásoby Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 2:30 pm    Předmět: Citovat

AJAN napsal:

S botami mám největší problém. Mám stašně malou nohu a mám 35. Což mi vždycky říká paní prodavčka nebo prodavač, že to je dětská velikost a opravdu jsou mi všechny 36 o číslo velké!!! Nejhorší je fakt na sebe najít boty a když už je najdu tak mám chuť si je koupit 2x do zásoby Laughing Laughing Laughing


Kámoška má taky tak malou nohu. Ona si fakt sem tam kupuje dětské boty (tedy samozřejmě ne nějaké růžové s kytičkama a medvídkama... Rolling Eyes Twisted Evil ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 186, 187, 188  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.