Boty a my
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 185, 186, 187, 188  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0db31da0e67f43895de53a5a89218d92Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 10:53 am    Předmět: Citovat

Já nosím nízké kožené lodičky se zapínáním. Vodím děti do/ze školky. Lezu s nima na prolézačky, stavím bábovky, chodíme na dlouhé procházky i do lesa zajdeme. Ale je to investice okolo dvou tisíc a jedny mi vydrží ty tři roky. Někdy déle...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 10:55 am    Předmět: Citovat

No přijde mi, že chceš spojit nespojitelné Very Happy Buď boty vypadají dobře k sukni, nebo se v nich dá hnusit (čti lézt na strom, běhat po lese, s zásadě mít to jako pracovní obuv). To ti žádné nevydrží dlouho. Možná jen nějaké dost drahé a velmi kvalitní, které by mi ale osobně byly velmi líto ničit takovýmhle způsobem.

Před pár lety tady i KAthory spekulovala, co má udělat, aby na kožených polobotkách z CCC furt neodcházel podpatek. No jo, když se s nima brodila bahnem lesem na hvězdárnu v jakémkoli počasí, lítala v nich jako v převážně jediných botách po městě, to se pak jaksi nelze divit... Smile Každé boty jsou na něco určené. Prostě na venkovní aktivity si kup plátěnky za dvěstě a až se roztrhají, tak další. Ony boty bohužel nevydrží všechno, o tom už jsem se taky párkrát přesdvědčila.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 11:07 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Před pár lety tady i KAthory spekulovala, co má udělat, aby na kožených polobotkách z CCC furt neodcházel podpatek. No jo, když se s nima brodila bahnem lesem na hvězdárnu v jakémkoli počasí, lítala v nich jako v převážně jediných botách po městě, to se pak jaksi nelze divit... Smile


Když jsme u těch polobotek, já u polobotek z CCC bojuju s tím stejným problémem, a to podotýkám, že v nich chodím POUZE ve městě, nikde jinde. A podpatky na nich musím měnit furt, to se mi u jiných polobotek než z CCC nestalo Smile U Baťovských mám stále jejich původní podpatek, ale zase se tam prokopla špička po 3 měsících nošení Rolling Eyes si člověk nevybere Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 11:09 am    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Díky, když mě se Conversky úplně zoufale nelíbí... Embarassed Když jsem to tak napsala, tak jsem si říkala, jestli po plátěnkách nechci náhodou trošku moc. Ale popravdě - nějak mě nenapadl jiný typ bot, který by nevypadal blbě se sukní, neměl nějakou humpolácky tlustou podrážku a zároveň všechno tohle zvládl. Confused


Ještě mě napadl jeden typ bot - něco jako plátěnky, ale prostě kožené. Mám jedny takové od Bati doma, dá se to nosit i k sukni (opět ale záleží na stylu), dělá to i Converse a více značek. Určitě to má větší výdrž, ale zase na letní parné dny nic moc volba...(i když někdo chodí v kožené uzavřené botě celoročně, ale já ne, já co to jde sandále, případně výše zmiňované plátěnky)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 11:26 am    Předmět: Citovat

Morganna: Laughing Heh, možná chci propojit nespojitelné, no... Co se sukní týče, tak nosím hodně různé barevné sukně, většinou ke kolenům/do půli stehen, s barevnými punčochami nebo legínami - takže žádná velká elegance. K tomu se právě různé plátěnky apod. podle mě snesou, ale něco sportovnějšího (nějaké tenisky) už zase ne.
Teoreticky si můžu nechat nějaké tenisky ve škole a na ven s děckama si brát ty (a pro tu chvíli se vykašlat na to, jak to vypadá). Jen do školy jezdím na koloběžce a to boty taky dost rasí... Hergot, jestli já se nebudu muset začít jinak oblíkat nebo to celé nějak přehodnotit... Rolling Eyes Celkově se asi snažím vymyslet variantu kočkopes, abych si mohla koupit jen jedna boty, pač tenisky mám taky v dost děsném stavu. Embarassed

porcelainswan: Kožené boty z principu nechci, ale vím, co myslíš. Já dokud je aspoň trochu teplo, tak nosím sandály nebo chodím bosa. Na podzim jsem právě zamýšlela nějaké ty plátěnky... Můžu na něco takového taky mrknout, zatím jsem to nezkoumala.
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 12:52 pm    Předmět: Citovat

Já tedy osobně musím za sebe říct, že mi boty z Deichmanna ani CCC nevydrží nikdy. To jsou jednoduše botky na jednu sezónu, které nevydrží nic. Minulý rok jsem si koupila na zimu boty v CCC (asi za tisícovku. Velká chyba), takové vyšší, kotníkové. Do měsíce absolutně rozdrbané a rozdřené a to musím říct, že jsem jenom běhala do školy a zpátky (asi 4 km denně, někdy víc). Boty do města by asi měly vydržet město, ne ? (I když přiznám že takový množstí kočičích hlav asi zničí i koňský podkovy) Letos jsem investovala u Bati a doufám, že chvilku vydrží Confused

Na druhou stranu jsem si letos na léto koupila křusky z H&M....a nosila je celé léto naboso. Nesmrdí, nerozpadají se....jsem hodně překvapená. Asi jde o to, že když vám jde o výdrž, tak nevydrží a naopak.

Taky přizvukuju porcelainswan s výdrží Conversek. Své mám už 5 let, sice jsou asi na dvou místech protrhlé, ale nijak na škodu to není. Jen škoda, že se ti nelíbí Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 3:08 pm    Předmět: Citovat

Za mě teda conversky nic moc, po dvou sezónách jim rupla podrážka takže do nich teče (ale jinak jim nic není).
Já mám teď celkem čerstvě boty Ahinsa, ty se tváří, že něco i vydrží, klidně bych je vzala do lesa a tak, ale asi je to trochu drahá sranda (a nosím je i k sukni, předpokládám, že nějaká nadšená čtenářka módního pekla si na mě už brousí foťák)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 3:44 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Já nosím nízké kožené lodičky se zapínáním. Vodím děti do/ze školky. Lezu s nima na prolézačky, stavím bábovky, chodíme na dlouhé procházky i do lesa zajdeme. Ale je to investice okolo dvou tisíc a jedny mi vydrží ty tři roky. Někdy déle...


Wensdy, kde je kupuješ? Potřebovala bych nějaké pohodlné nízké lodičky k sukni právě na dny, kdy potřebuju víc chodit. Měla jsem dvoje a shodou okolností mi teď před létem oboje odešly. Kožené tedy nebyly, ale ráda trochu zainvenstuji, hlavně když budou pěkné a pohodlné.
V obchodech jsem právě moc na nic nenarazila, potřebuji, aby měly pásek přes nárt (jinak mi nedrží) a takových vídám obecně málo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 3:44 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla pravé Converse, je to na nic, je naprosto zbytečné platit víc jen kvůli značce, když nic moc nevydrží (vydržely necelý půlrok), teď mám už druhým rokem "conversky" z výprodeje z Tesca a stále drží, a to v nich lítám od pozdního jara až někdy do podzimu všude možně Smile Obojí to byly úplně ty nejobyčejnější nízké černé, ty mám nejradši.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 4:09 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
Za mě teda conversky nic moc, po dvou sezónách jim rupla podrážka takže do nich teče (ale jinak jim nic není).
Já mám teď celkem čerstvě boty Ahinsa, ty se tváří, že něco i vydrží, klidně bych je vzala do lesa a tak, ale asi je to trochu drahá sranda (a nosím je i k sukni, předpokládám, že nějaká nadšená čtenářka módního pekla si na mě už brousí foťák)


Tak Ahinsa nebo Vivobarefoot by byly super, ale v tuhle chvíli si je nemůžu dovolit, výdajů je moc takhle v září... (třebas rozbitá pračka) Confused Taky na mě působí, že by mohly vydržet, no. Než na ně našetřím, tak v něčem taky pobíhat potřebuju, asi opravdu seženu nějaké obyč plátěnky a přestanu nad tím tak dumat.
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 185, 186, 187, 188  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.