Boty a my
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 186, 187, 188  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eeed16be29f3ff2b2e1a61aaccce7e93Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 4:25 pm    Předmět: Citovat

ladyquerida napsal:
wensdy napsal:
Já nosím nízké kožené lodičky se zapínáním. Vodím děti do/ze školky. Lezu s nima na prolézačky, stavím bábovky, chodíme na dlouhé procházky i do lesa zajdeme. Ale je to investice okolo dvou tisíc a jedny mi vydrží ty tři roky. Někdy déle...


Wensdy, kde je kupuješ? Potřebovala bych nějaké pohodlné nízké lodičky k sukni právě na dny, kdy potřebuju víc chodit. Měla jsem dvoje a shodou okolností mi teď před létem oboje odešly. Kožené tedy nebyly, ale ráda trochu zainvenstuji, hlavně když budou pěkné a pohodlné.
V obchodech jsem právě moc na nic nenarazila, potřebuji, aby měly pásek přes nárt (jinak mi nedrží) a takových vídám obecně málo.
mám už druhé Tamarisky. První jsem měla tři roky. Koupila jsem si je v prvním těhotenství. T měly přes nárt gumičku- to jsem potřebovala. Špatně se mi obouvalo celkově a natékali mi nohy. Měly antishock nízký podpatek. Byly jak bačkorky. V druhém těhotenství jsem hodně otekla díky štítné žláze a když jsen splaskla, už mi nebyly. Tak jsem loni koupila druhé. Taky nízký podpatek. Pásek je na suchý zip. Taky antishock podpatek. Osmnáct stovek v akci. Bohužel se ale špatně shání. Na internetu jsem našla tyto. Mít patnát stovek, beru je. ( jako boty, až půjdu zpátky do zaměstnání)
http://www.obuvafrodite.cz/Tamaris-lodicky-s-paskem-d164.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2016 6:55 pm    Předmět: Citovat

Nemáte prosím někdo tip, jak na mučící tenisky? Koupila jsem si plátěné tenisky, takové úplně obyčejné levné, a jakmile jsem je měla poprvé delší dobu na noze, ukázalo se, že mě hrozně tlačí na patě - ne že dřou, ale vysloveně tlačí tím okrajem, ani dvě náplasti nepomohly. Googlila jsem nějaké tipy, ale vše je určené spíš na kožené boty, nevíte co by mohlo fungovat na plátěnky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 10:11 am    Předmět: Citovat

Vyhodit. Mám ten samý problém a nevidím, jak z toho ven. Podpatěnka nepomůže, protože v pteniskách to nemá na čem držet, náplasti nepomůžou, roztáhnout to nejde (kor když na tomhle místě vlastně není co). Dej je to frcu Sad
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 2:14 pm    Předmět: Citovat

Ještě může pomoct rozmlátit ten okraj kladivem na tenčí. Ale to jen v případě, že je neudáš někomu jinému a už bys je chtěla vyhodit Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2016 4:59 pm    Předmět: Citovat

Jdu si znovu pro radu (mimochodem ty mučící tenisky z minulého příspěvku nakonec povolily - na celodenní výšlap to není, ale fungovat se s tím dá). Zkoušeli jste vyprat někdy pohorky v pračce? Mám se do toho pouštět, anebo ani náhodou, jestli chci ty boty ještě nosit? Twisted Evil Botasky nebo plátěnky už jsem takhle normálně prala, ale u tady těch moc nevím. Nejsou kožené ani to nejsou nějaké velké pohory, spíš botasky z nepromokavého materiálu (tyto: http://www.sportdoubek.cz/trekova-vel-36-41-c67/boty-alpine-pro-werwolf-ptx-5790803-i645/). Trochu se bojím, aby pak nepřestaly být nepromokavé... Máte zkušenost? Případně jiný tip, jak zbavit boty hrozného odéru, když na vandru komplet promokly a prošly několikerým bahnem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2016 5:59 pm    Předmět: Citovat

Existuje taková čistící pěna a impregnační sprej (právě aby to neztratilo odolnost proti vodě). A co já vím, tak existuje i nějaký sprej na smrad (ale s tím moc zkušeností nemám).
Podle mě to ale klidně můžeš hodit do pračky, měly by to přežít. Akorát tu impregnaci to pak bude chtít určitě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2016 7:47 pm    Předmět: Citovat

Já s protismradovým sprejem zkušenost mám - boty smrděly hůř než před použitím Laughing Nakonec jsem je drhla vodou a mýdlem, ale byly to sandály s polstrovanou koženou stélkou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2016 5:38 pm    Předmět: Citovat

Nemá někdo tip na tělové lodičky s páskem přes nárt a kulatou špičkou? Podpatek do 8 cm. Dneska jsem zkoušela Tamarisky z obrázku, ale i velikost 38 mi skákala a hlavně 10.5cm podpatek je už k nechození, jen k dekorativnímu povlávání.
Ideálně něco takového:




_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2016 6:57 pm    Předmět: Citovat

Morgys: Ono ty podpatky zalezi "kus od kusu" jak ti sedne strih ... mam strevicky (no, spis sandalky) ktere maji dobre 10cm stekl a na kterych jsem si pripadala jako kdybych stala na zemi. Naprosto stabilni a pritom to byly "blbe" Gracelandy z Deichmanna ... s gelovyma vlozkama bych v nich byla schopna uchodit i pul dne/den, fakt moc prijemny boty (prekvapive, ja na podpatky moc nejsem, nerada se shybam do dveri Laughing)

Mamka si pochvaluje boty Deska co se tyce podpatku, jen nevim, jestli maji v nabidce i ty, ktere hledas. Nicmene taky je z nich nadsena, ze (navzdory podpatku) jsou jak papuce. Design obecne umirneny ...

Budu drzet palce at neco pekneho najdes Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2016 12:04 pm    Předmět: Citovat

Téměř stejné by měly být v Humanicu od značky Lazzariny: http://www.humanic.net/cz/Damska/Obuv/lodicky/Lazzarini-lodicka-bezova-1321510466?related-search=%2FWomensShoes-category%2Flodicky-producttype%2FLazzarini-brand%2Fbezova-colorgroups&index=5 Píšou ale podpatek 9 cm. Za ozkoušení to určitě stojí - tyhle konkrétně neznám, ale od Lazzariny mám jinak dvoje lodičky s páskem a oboje jsou celkem pohodlné.
Plus na jaře měli béžové lodičky s páskem v Baťovi, ale nevím, zda je ještě pořád mají (na webu jsem je nenašla).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 186, 187, 188  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.