Copak se vám zdálo?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hračičky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7e191ffb7937513548a35b07bf5e34d6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 12:58 pm    Předmět: Copak se vám zdálo? Citovat

Míváte někdo taky tak pitomé sny jako já? Minulý týden se mi zdálo, že jsem zjistila, že v příštím životě budu kůrovec, tak jsem v tom snu zjišťovala všechno o kůrovcích... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 1:07 pm    Předmět: Re: Copak se vám zdálo? Citovat

Day napsal:
Míváte někdo taky tak pitomé sny jako já? Minulý týden se mi zdálo, že jsem zjistila, že v příštím životě budu kůrovec, tak jsem v tom snu zjišťovala všechno o kůrovcích... Embarassed


Tak to ses trefila... Dneska se mi zdál totální úlet... Že jsem byla ještě u našich doma a v noci přiletěli mimozemšťani a někoho unášeli... jenomže než se mi podařilo vzbudit bráchu, tak už byli pryč, takže mi nikdo nevěřil... Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 1:16 pm    Předmět: Re: Copak se vám zdálo? Citovat

Day napsal:
Míváte někdo taky tak pitomé sny jako já? Minulý týden se mi zdálo, že jsem zjistila, že v příštím životě budu kůrovec, tak jsem v tom snu zjišťovala všechno o kůrovcích... Embarassed



Fakt???? Promiň, ale mě to rozesmálo Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
No, já většinou mívám takové ty "srdeční sny" a zdá se mi někom v mé blízkosti Embarassed Very Happy Někdy je to hezký, někdy jsou to kraviny.

Nejhorší sen, který se mi zdává je, že se hádám s mou matkou a její rodinou, kdy ať se snažím vysvětlit oč běží, je všechno špatně. A hlavně ve věcech, na kterých mi dost záleží, třebas onehdá jsem musela před rodinnou porotou vysvětlovat, proč mám vymalováno touhle barvou, proč to dělám sama a nenajmu si na to firmu a proč mi to hlavně tak dlouho trvá. Prostě stojím před porotou a je jedno, co řeknu. Všechno špatně. Někdy se vzbudím rudá vzteky, vyřízená.... Někdy se slzama v očích, kdy normálně brečím...
Každopádně to není moc často a já jsem ráda, že to není realita. Tedy, nemůže být, jelikož už s "rodinou" o ničem nediskutuju. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 3:08 pm    Předmět: Citovat

me se zdalo ze sem v akvarku Laughing a pak ze do nej shanim nejakou kytku a beham po vsech kramech Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 3:33 pm    Předmět: Citovat

Mě se zdává sen na pokračování - takové jako rámcové místo je stejné jen se občas mění lidi a vývoj situace. Zdá se mi o tom, jak mě a pár dalších lidí něco hodilo do raného středověku a my se tam máme vymotat jen s tím, co máme a co umíme. Někdy je to pěkná sranda, jindy drasťárna, jednou už mi brášku ve snu zežral medvěd. A zdává se mi to už asi dva roky s přestávkama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 3:37 pm    Předmět: Citovat

mě se někdy zdá že jsem upír nebo že je zabíjím. a taky že jsem věčně mladá a krásná a uhranu koho chci.
To mám z toho na jaký filmy se dívám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 3:39 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
mě se někdy zdá že jsem upír nebo že je zabíjím. a taky že jsem věčně mladá a krásná a uhranu koho chci.
To mám z toho na jaký filmy se dívám Laughing


jo jo, to jsem jednu dobu taky dost mívala Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 6:31 pm    Předmět: Citovat

mě se zdaj, ale prd si pamatuju Rolling Eyes ale někdy lítám, to je bomba Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 6:57 pm    Předmět: Citovat

taky většinou vim, že se mi něco zdálo, ale už nevim co... Confused anebo se mi zdaj takový různý zmatlaniny událostí toho dne.... a jeden čas se mi taky docela často zdál takovej sen, že jsem před někym utíkala, ale vůbec mi to nešlo, měla jsem nějaký zatuhlý nohy nebo co... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helenkaaa
81-160
81-160


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 7:07 pm    Předmět: Citovat

Zuzzka napsal:
... a jeden čas se mi taky docela často zdál takovej sen, že jsem před někym utíkala, ale vůbec mi to nešlo, měla jsem nějaký zatuhlý nohy nebo co... Confused

to se mi zdává poměrně pravidelně... i když teď už asi měsíc nic (ťuk ťuk) - když se mi o tom zdálo naposledy, tak jsem sice stále nemohla přemoct ty ztuhlé nohy, zato jsem přemohla ztuhlé hlasivky a křičela jsem ze spaní (poprvé v životě)... chudák pes, odmítala pak půl hodiny vylézt z pod postele Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.