Copak se vám zdálo?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hračičky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0ef457727751c41e861bb7dc48b9f902Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 8:20 am    Předmět: Citovat

Dneska se mi zdál hezký vlasový sen Smile že jsem se koukala na fotografie z nějaké akce, kde jsem byla v šatech, měla jsem natočené vlasy a zezadu mi spadaly pod zadek. Jinak to byly tuplem moje - barva i (ne)hustota. Tak jsem si říkala, jak je to zvláštní, že to asi na těch šatech opticky vypadá takhle delší než ve skutečnosti - a pak jsem si sáhla na vlasy a až tak dlouhé jako na fotce sice nebyly, ale do půlky zadku v rovném stavu jo. A byl to takový živý sen, že jsem tomu i věřila - tak jsem byla po probuzení lehce zklamaná Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emanuela
21-40
21-40


Založen: 27.3.2013
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 8:26 am    Předmět: Re Citovat

ladyquerida napsal:
Dneska se mi zdál hezký vlasový sen Smile že jsem se koukala na fotografie z nějaké akce, kde jsem byla v šatech, měla jsem natočené vlasy a zezadu mi spadaly pod zadek. Jinak to byly tuplem moje - barva i (ne)hustota. Tak jsem si říkala, jak je to zvláštní, že to asi na těch šatech opticky vypadá takhle delší než ve skutečnosti - a pak jsem si sáhla na vlasy a až tak dlouhé jako na fotce sice nebyly, ale do půlky zadku v rovném stavu jo. A byl to takový živý sen, že jsem tomu i věřila - tak jsem byla po probuzení lehce zklamaná Very Happy


CoolNěkteré sny se přece plní Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 8:40 am    Předmět: Citovat

Celou noc jsem účtovala a hledala, kde jsem ztratila těch 90,-...

což jsem řešila před dvěma dny, ale chybu jsem našla..

Tady z toho jsem byla značně zoufalá a už jsem viděla, jak si pro mě jednou policajti... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 10:07 am    Předmět: Citovat

Dnes se mě zdálo, že jsem si ty vlasy, co mám do půli zadku, ustřihla tak po lopatky... Shocked Confused řešila jsem, že mám stále postupku a že to asi teda zarovnám... stříhala mě myslím mamka, nebo kdo to byl, prostě někdo známej... ale vypadalo to dobře no....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: st září 04, 2013 12:43 pm    Předmět: Citovat

Brno, 2130. Multilevel město. Šílený sen. Moc si z něj nepamatuju, ale…prostě šílený sen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 9:56 am    Předmět: Citovat

Dneska se mi zdálo, že jsem měla krásné husté vlasy pod lopatky (což se mi nikdy v životě nepovedlo je mít pod lopatky)...po probuzení mě pozdravilo přeležené roští (aspoň šlo dobře učesat). Začínám mít pocit, že se z krátkých vlasů nikdy nedostanu a dlouhé vlasy budu mít jen ve snu. Ale sen to byl pěkný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 11:28 am    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
Dneska se mi zdálo, že jsem měla krásné husté vlasy pod lopatky (což se mi nikdy v životě nepovedlo je mít pod lopatky)...po probuzení mě pozdravilo přeležené roští (aspoň šlo dobře učesat). Začínám mít pocit, že se z krátkých vlasů nikdy nedostanu a dlouhé vlasy budu mít jen ve snu. Ale sen to byl pěkný Smile


Já bych to viděla optimisticky, některé sny se plní Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 11:41 am    Předmět: Citovat

Housenka napsal:

Já bych to viděla optimisticky, některé sny se plní Wink


Jsi hodná, děkuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: čt listopad 14, 2013 1:23 pm    Předmět: Citovat

Já měl dnes naprosto luxusní sen, sice tam nebyl o vlasu vůbec nic ale mám to v palici zaryté jako nikdy ! Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Něco jsem od rána už zapomněl noo.

Šlo o to že jsem na obloze dělal noční efekty ve stylu Alá Brumbál v Bradavicích na stropě.
V ruce jsem měl nějakej klacek, ve snu to nebylo myšlené jako "hůlka" ale pouze něco jako ukazovátko aby publikum vědělo co dělám. I když si na to zpětně vzpomínám tak to asi byla hůlka,sakra ! Aleee to je fuk Very Happy
Ještě doplním že publikum bylo neuvěřitelné veliké jak dav z nějakého stadionu.

Začla noc né tak úplná vhodná pro efekty no jo kouzla Very Happy Takže za různého mávání a odhánění "jako by rukama" jsem přitáhl větší tmu. Po pravdě ve vzduchu proletěl větroň a shodil či nějak rozprášil všude kam oko dohlédlo něco ve stylu dýmovnice.

Takže měli jsme tmu, tma jako naprosto černá obloha není tak sama o sobě úplně zajímavá. Bylo za potřeba udělat mraky. Takže zase přišlo na řadu nějaké mávání klackem o 106.
V tom v té naprosté tmě vylítly do vzduchu nějaké (nevim co Very Happy řeknu jak jsem to v nímal v tom snu) nějaké plechovky naplněné býlím kouřem. Které jsem jako by zachytil a různě s nima vekxloval dokud ten kouř z nich nevylítal a neudělal na obloze krásnou bílou mlhovinu.

Pro představu takhle nějak, omlouvám se za tak veliký obrázek.



Dělal jsem mezi tím ještě hodně efektu, ty se mi už povedlo zapomenout ale vím že tam byli akorát si nedovedu vzpomenout jaké.

Velké finále mělo být ohňostroj ve kterém řídím hůlkou každou rachejtli, k tomu se samozřejmě nedostalo protože to celé trvalo moc dlouho a začalo svítat a to prosvítilo i tu černou dýmovnici.

To se ale nelíbilo publiku kterému se to moc líbilo ale chtěli ten ohňostroj prostě vidět. Teď vysvětlete xxx stovkám možná dvou tisícovek lidí že to prostě nejde i když jste kouzelník Very Happy
Přišel na řadu ještě jeden pokus začernit oblohu, na 1 minutku se to povedlo ale pak zvítězilo světlo.

Tak zajdu si do garáže pro obložený rohlík ( sýr,salám,salát) no prostě bašta. Jdu zpět k malé hrstce lidí pokecat. Lidi mi to chválí a že to nemělo chybu. Najednou přiběhne frajer a začne mi ukazovovat na úplně stejném mobilu jako mám já to moje vystoupení. Koukám se do půlky a nějakej frajer co parkuje za mnou v té garáži vyjíždí s mojim ven. Dobrý tak ho jenom sleduji, vyjel, je z garáže venku dobrý. Ale předním auto tak už na něj řvu co děláš ty magore. Týpek to zabrzdil 2 centimetry od jiného auta a já jsem se z toho probudil Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Konec.


Ovšem né tak úplně, ještě před tímhle vším jsem měl druhou půlku snu.

Měl jsem se dostavit na policejní stanici ohledně podání vysvětlení za ignorování nějaké značky. ( Tak co normálka né ? Very Happy)
Jsem na stanici a jdu k partičce dědků, ti mě navedou do druhého patra. Na šestý pokus jsem našel schodiště.... Vyjdu schody a jsem ve vlaku City Elefant a ještě k tomu všemu ve druhém patře ???????????? No úlet jak sviňa Very Happy
Tak jdu jdu a odchytí si mě ten dotyčný, něco mi řiká. Najednou stojim venku před vlakem a jdeme na výlet někam se základkou ? Laughing
Dobrý, dorazíme na to místo a tam jsou nějaké ocenění medaile nějakých super sportovců a společně s medailemi a poháry tam jsou vystaveny dorty které pak dostali za výkon a různé jiné jídlo.

Na nic jsme nesměli sahat, no dozorce odešel a my jsme sežrali úplně všechno Rolling Eyes pak jsem nedokázal pochopit co na jednom talířku dělali chlebíčky od babičky a hrozně mi to vrtalo hlavou jak se tam dostali Very Happy
Jdeme ven do jiné místnosti (nějakého velkého sálu s muzikou kam jsme si sedli) a začala vrchní půlka snu.

Toť vše Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA81
81-160
81-160


Založen: 25.11.2012
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: pá listopad 15, 2013 11:52 pm    Předmět: Citovat

Zdálo se mi že jsem byla ve tříde a ruštinář na mně hrozně řval že jsem blbá a paži mi drtil tak že mi začala modrat.Bylo tam hodně vajec a já jeden obal od vajec otevřela a vejce byly vyteklé a bylo to plné tekutiny až po okraj.Chtěla jsem to odnést na wc.Na chodbě jsem potkala děti asi třetí třídy s učitelkou a ona s nima probírala cizí jazyk.Slova byly naprosto neznámá ale podobná irštině.Děti to uměly dokonale.To jak na mně řval ten ruštinář bylo děsivé v tom snu. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.