Copak se vám zdálo?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hračičky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6841fad20b8eddf8c9f400209d7daa51Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Makec
8-20
8-20


Založen: 29.9.2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út listopad 19, 2013 3:35 am    Předmět: Citovat

Zdálo se mi, že se mám zítra vdávat, už byly rozeslané pozvánky a nedalo se to vzít zpět, takže jsem začala stresovat a pořádně nevěděla, co mám dělat Very Happy Vlastně jsme se na tom v tom snu jen dohodli s přítelem, nechápu, co nás to napadlo.. Very Happy Probudila jsem se ještě jako svobodná Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA81
81-160
81-160


Založen: 25.11.2012
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2013 1:42 am    Předmět: Citovat

Zdálo se vám ve snu že vy nebo někdo jiný řekl něco jako:to je přece sen?Nebo jste si ve snu uvědomovali že je to sen? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragell
81-160
81-160


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: so leden 04, 2014 11:27 am    Předmět: Citovat

Mě se dnes zdálo že mám krásný ombre vlasy, vlasy do půl zad a udělaný cop Smile akorát sem byla někde vmáčknutá takže sem si to moc neužila Very Happy Very Happy a jednou se mi zdálo že u kamarádky na půdě je Harry Potter a já se ho ptám jestli existuje a on mi furt říkal že já existuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Niemeyer
81-160
81-160


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2014 5:17 am    Předmět: Citovat

zdálo jsem si, že jsem měla dovolenou (která bude za cca 14 dní a už se nemůžu dočkat) a měla jsem z ní hroznou depku a prázdnotu, protože nikdo z přátel neměl čas jít na kafe nebo někam jet, protože právě chodili do práce a měli z ní povětšinou depku. Deku jsem měla tudíž i já, tak nějak plandala mezi různými akcemi, ale vůbec jsem si to neužívala a bylo mi smutno.

Shocked Question ne, já se těším!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Niemeyer
81-160
81-160


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2014 5:17 am    Předmět: Citovat

BELA81 napsal:
Zdálo se vám ve snu že vy nebo někdo jiný řekl něco jako:to je přece sen?Nebo jste si ve snu uvědomovali že je to sen? Rolling Eyes


lucidní snění? to bych chtěla zažít/ umět si navodit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thel
161-320
161-320


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2014 11:11 am    Předmět: Citovat

Já si svou přítomnost ve snu uvědomuji tak v 80%, ale v silně nadpoloviční většině z toho stejně nejsem s to prosadit do snů svou vůli...
_________________
Ignoti nulla cupido...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Niemeyer
81-160
81-160


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2014 12:22 pm    Předmět: Citovat

problém je v tom umět se ve snu nad věci povznést a to v tu chvíli neumíme.

Při snu v podstatě vím celou dobu, že to je sen. Někdy se sama divím ještě ve spánku, co se mi to zdá a kde jsem, ale v situaci, v níž se nacházím, mě pořád vede nějaká jiná síla a člověk není s to pochopit, že nemusí děj jen sledovat a účastnit se ho, ale že všechny věci a lidi ve snu můžou dělat co chci já, když budu chtít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr2
21-40
21-40


Založen: 22.8.2014
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2014 10:24 am    Předmět: Citovat

Jo, sny. Mně se akorát zdálo, že jsem byl na poště odeslat nějaký balík. Nevěděl jsem komu a proč, ani co v něm bylo, ale zdálo se mi to v tom snu jako věc normální a samozřejmá. Podíval jsem se do nějakého online snáře (snar.unas.cz), a tam pod písmenem B jsem našel že balík odesílat znamená, že mám starosti, ale pokud vydržím, rány se mi zahojí a lidé budou ke mně fajn. Tak to asi není nejhorší zpráva ze snu, skoro je to až povzbudivé. Ještě jsem se podíval co znamená - pošta, k tomu je uvedeno: Meli byste prozkoumati co čtete. Tak to je zvláštní výklad snu, já mám momentálně jednu knížku rozečtenou, ale není mi jasné jak bych ji měl teď prozkoumat. Nuže co nadělám... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr2
21-40
21-40


Založen: 22.8.2014
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2014 10:25 am    Předmět: Citovat

BELA81 napsal:
Zdálo se vám ve snu že vy nebo někdo jiný řekl něco jako:to je přece sen?Nebo jste si ve snu uvědomovali že je to sen? Rolling Eyes


Ano, někdy (ale jen málokdy) se mi to stane Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2014 9:26 pm    Předmět: Citovat

Dnes se mi zdálo že jsme dali repete narozeninového srazu, a vůbec to nebylo špatný Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.