Copak se vám zdálo?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hračičky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=be868d8b1569305f5d3bc145ee6f705bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá září 12, 2014 8:55 am    Předmět: Citovat

Kaliáček - Very Happy dobrý sen!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út září 16, 2014 9:36 am    Předmět: Citovat

A mně se dneska zdálo (to je výjimečné, že si pamatuju, co se mi zdálo...), že mě ostříhali na mikádo. Zkonstatovala jsem, že je to hnusně krátké a že doufám, že mi to brzy doroste, toť vše. Až ráno jsem si uvědomila, co se mi to vlastně zdálo, a žasnu, s jakým klidem jsem to v tom snu vzala. Ale třeba se nezdám a vzala bych to tak i v reálu. Konec konců - jsou to jen vlasy, že. Na druhou stranu tak přemýšlím, čím to, že se mi zdálo zrovna toto, a říkám si, že jsem nedávno ostříhala jedny moc pěkné vlasy skoro do pasu na mikádo, protože slečna si prostě musela sama přijít na to, že toho pak bude litovat. A byl to přesně ten pocit - bylo mi to líto, výsledek se mi nelíbil (ač jsem to ostříhala dobře), ale nijak zvlášť jsem nevyšilovala, jen doufám, že jí rozhodnutí nechat si to opět narůst vydrží a že jí to poroste rychle. Že bych to ráciem zpracovala dobře, ale podvědomí s tím bojovalo? No, v každém případě je to hodně zajímavá analogie.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2014 3:12 pm    Předmět: Citovat

Že zemřela sousedka těsně před sepsáním a podepsáním závěti... divnej sen... většinou takhle jasný a konkretní sny nemívám, většinou mišmaš slátaniny.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2015 10:31 am    Předmět: Citovat

Dnes jsem měla po dlouhé době stříhací sen - nejdříve jsem si nechala zkrátit vlasy na mikádo,které mi vůbec neslušelo, pak jsem si ostřihala nehty až do masa a nakonec jsem ustřihla ručičky u hodin a pak jsem byla nešťastná,protože díky těm krátkým ručičkám nebylo poznat,kolik je vlastně hodin Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Butterfly
21-40
21-40


Založen: 24.1.2015
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2015 3:02 pm    Předmět: Citovat

Dneska v noci se mi zdál nejdřív nádherný sen. Procházela jsem se se svou láskou v hlubokém lese,ptáčkové zpívali. Najednou se obloha zatáhla a přihnala se prudká bouře. Teď se bojím co to znamená Rolling Eyes
Nejčastěji se mi ale zdají noční můry o pavoucíích...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.