Tančíte někdo flamenco?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e3d39d95a69fb31e0f461bcc4014a5eaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anopheles
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 4:46 pm    Předmět: Citovat

rumjana napsal:
ten kamion bych taky brala Very Happy
Břišní jsou přemnožené, sice je větší výběr, ale je třeba si dobře vybrat..Smile
A ukazovat se nemusíš Wink Dá se zvolit fikané oblečení a taky vypadá pěkně Smile

No přemnožené jsou nejen kurzy, ale taky oblečení pro orientální tanečnice. Dnes jsem byla v obyčejným obchodě a mezi šátky měly i penízkové pro břišní tance. Jako už to nepobírám...Shocked .Já si pro svý botky na flamenco musela jet až do Prahy Evil or Very Mad Evil or Very Mad (Jsem z Olomouce, což je trochu z ruky...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anopheles
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 4:54 pm    Předmět: Citovat

rumjana napsal:
Netančím (zatím), ale fascinuje mě Smile
V Ostravě bude festival flamenca - odkaz tady: http://www.flamencoov.cz/flamenco-ostrava-2008.html
A ještě - Nemůžu si odpustit : odkaz na jednu úžasnou tanečnici, i když je kvalita obrazu ne úplně dokonalá, jejímu tanci neubírá na kráse
http://www.youtube.com/watch?v=9zo-JH-sV3E&feature=related

(ovšemže všechny flamenco tanečnice jsou super, ale tahle se mi vybavila okamžitě a něčím mě fascinuje, (i když není oblečení na tanec)...možná tou spontánností se mi tak líbí Smile


Jojo, festival je supr! Na ty workshopy jsem se dívala, ale ta cena! 900,- za dvě hodiny! Potěš koště. Sbohem flamenco.... Crying or Very sad

Ta tanečnice je moc dobrá, skvělá technika...ale kam odešla elegance tance?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 5:26 pm    Předmět: Citovat

Dneska je to bohužel móda, sice je snažší sehnání věcí, na druhou stranu to vše zavání komerčností...A přece jen ty méně známé věci, ať už se to týká tance, či čehokoli jiného, jsou tajemnější..takhle to je orient na každém rohu a původní smysl tance (nejenom břišního) se vytrácí...A dneska je to vše prostě "in".. Rolling Eyes
Mně bylo řečeno: " Břišní tance? Confused ..To už je ohrané. Teďka frčí salsa" Laughing
Snažím se té komerčnosti nevšímat si, tančím, protože mě to baví a těší Smile

Ad tanečnice - elegance možná není, ale živelnost zůstává Smile Wink A některé ženy jsou elegantní, i když nechtějí (či spíše, i když se o to nesnaží) Smile

Trochu mimo téma - když mi v obchodě řekne prodavačka - to je zrovna moderní, to se teď nosí = spolehlivě mě odradí Laughing


Naposledy upravil rumjana dne út duben 29, 2008 1:27 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 11:00 am    Předmět: Citovat

2 Anopheles: jj, Petra Pšenicová Smile
Jedine, co se mi na tom kurzu nelibilo, bylo to, ze do toho malickeho salicku nas narvali 25 - nedalo se hybat. To je stavene na max deset lidi, jak to ma Elena v pokrocilych Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anopheles
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 11:56 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
2 Anopheles: jj, Petra Pšenicová Smile
Jedine, co se mi na tom kurzu nelibilo, bylo to, ze do toho malickeho salicku nas narvali 25 - nedalo se hybat. To je stavene na max deset lidi, jak to ma Elena v pokrocilych Confused


Tak to nevím jak to, že vás tam bylo tolik...Surprised My jsme byly zpočátku na dvě skupiny tak maximálně po 9 a postupně jak lidi odpadávali jsme se scvrkli na jednu skupinu taky tak průměrně po 9 (jak kdy kdo přijde). Chápu, že to po 25 musela být síla:-) Možná proto jsme to letos měli takhle.
Hehe, teba v lednu a únoru nás tam chodilo tak 5. Opravdu téměř individuální výuka Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anopheles
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 7:51 am    Předmět: Týýjo!! Citovat

Tak si tu trošku zaspamuju.....na tohle se opravdu musíte kouknoout. Já jsem málem spadla ze židle!!! Té dívčině je 5 let a je fakt machr!!!
[url]http://youtube.com/watch?v=6vx6gWuu98Y[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 8:21 am    Předmět: Re: Týýjo!! Citovat

Tak ja byla ve stredu na prvnim flamencu u Jany Drdacke - bylo to bozi. ale zas je nas tam pres dvacet. Nechutne moc Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anopheles
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 1:17 pm    Předmět: Re: Týýjo!! Citovat

Morganna napsal:
Tak ja byla ve stredu na prvnim flamencu u Jany Drdacke - bylo to bozi. ale zas je nas tam pres dvacet. Nechutne moc Sad

Tak to je super! Dvacet je fakt moc, ale aspoň něco ne? A to jsou začátečníci nebo pokročilí? Třeba časem taky někdo odpadne, jak u nás....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 1:37 pm    Předmět: Re: Týýjo!! Citovat

Anopheles napsal:
Tak si tu trošku zaspamuju.....na tohle se opravdu musíte kouknoout. Já jsem málem spadla ze židle!!! Té dívčině je 5 let a je fakt machr!!!
[url]http://youtube.com/watch?v=6vx6gWuu98Y[/url]


Super !
Patří se to sice trochu jinam, ale když už jsme u těch pětelitých tanečnic..Wink
http://youtube.com/watch?v=kXtIHiOUIbM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 1:51 pm    Předmět: Re: Týýjo!! Citovat

Anopheles napsal:
Tak si tu trošku zaspamuju.....na tohle se opravdu musíte kouknoout. Já jsem málem spadla ze židle!!! Té dívčině je 5 let a je fakt machr!!!
[url]http://youtube.com/watch?v=6vx6gWuu98Y[/url]


teda, mne se to vubec nelibi. kdyz vidim ten vyraz-takovy by petilete holcicky fakt mit nemely. to je uplne strasidelny. myslim, ze flamenco, tango a vsechny tyhle vasnivy tance by mely byt pro dospele. ten tanec pak vlastne nema smysl. a i kdyz se snazi napodobit vyraz dospele zeny, je to spis k placi, ze ji nekdo predava tyhle emoce. v peti letech to asi moc chapat nemuze. tak na me pusobi spis jak nejaka opicka, loutka, a myslim, ze ty gesta pak dela bezne v zivote, to z ni ve skolce musi mit radost...tohle neeee Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.