Tančíte někdo flamenco?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=35813fcb9b9398bc4b3e68a0ba700541Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 1:54 pm    Předmět: Re: Týýjo!! Citovat

hiami napsal:

teda, mne se to vubec nelibi. kdyz vidim ten vyraz-takovy by petilete holcicky fakt mit nemely. to je uplne strasidelny. myslim, ze flamenco, tango a vsechny tyhle vasnivy tance by mely byt pro dospele. ten tanec pak vlastne nema smysl. a i kdyz se snazi napodobit vyraz dospele zeny, je to spis k placi, ze ji nekdo predava tyhle emoce. v peti letech to asi moc chapat nemuze. tak na me pusobi spis jak nejaka opicka, loutka, a myslim, ze ty gesta pak dela bezne v zivote, to z ni ve skolce musi mit radost...tohle neeee Rolling Eyes


Aniž bych nějak snižovala to, že jsou ty holky šikovné, tak mám dost podobné pocity... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 2:17 pm    Předmět: Citovat

Holčička je pohybově nadaná, vypadá, že ji tanec baví - ale celé je to zvláštní - a co se mi zdá naprosto hrozné jsou ty boty na podpatku se šněrováním - v kombinaci s pětiletým děvčátkem skoro odpudivé. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anopheles
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 2:49 pm    Předmět: Re: Týýjo!! Citovat

rumjana napsal:
Anopheles napsal:
Tak si tu trošku zaspamuju.....na tohle se opravdu musíte kouknoout. Já jsem málem spadla ze židle!!! Té dívčině je 5 let a je fakt machr!!!
[url]http://youtube.com/watch?v=6vx6gWuu98Y[/url]


Super !
Patří se to sice trochu jinam, ale když už jsme u těch pětelitých tanečnic..Wink
http://youtube.com/watch?v=kXtIHiOUIbM


Sem na to zírala asi jak ta ženská tam Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Ta holčina se už nemá co učit... Wink jen si představte jak asi bude tancovat až ji bude patnáct. Nechápu....s tím se holt člověk asi musí narodit. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anopheles
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 2:57 pm    Předmět: Re: Týýjo!! Citovat

Klarusa napsal:
hiami napsal:

teda, mne se to vubec nelibi. kdyz vidim ten vyraz-takovy by petilete holcicky fakt mit nemely. to je uplne strasidelny. myslim, ze flamenco, tango a vsechny tyhle vasnivy tance by mely byt pro dospele. ten tanec pak vlastne nema smysl. a i kdyz se snazi napodobit vyraz dospele zeny, je to spis k placi, ze ji nekdo predava tyhle emoce. v peti letech to asi moc chapat nemuze. tak na me pusobi spis jak nejaka opicka, loutka, a myslim, ze ty gesta pak dela bezne v zivote, to z ni ve skolce musi mit radost...tohle neeee Rolling Eyes


Aniž bych nějak snižovala to, že jsou ty holky šikovné, tak mám dost podobné pocity... Confused


Nevím...no. Ale vemte si, že ve Španělsku v tom prostě žijí a vyrůstají. Už jak dítě začne chodit, tak začne tleskat a podupávat si, protože to vidí všude kolem. Rozhodně nejsou zas až tak cvičené opičky. Spíš to odkoukají. Znáte děti, ne? Nemyslím, že by do ně někdo ládoval pocity jaké mají mít. Řekla bych, že je to spíš pro ně jen taková hra. Něco jak když si děti ve školce hrají na maminku. Taky neznají ty pocity dospělé matky, ale jde spíš o nápodobu, hru "na něco". Klidně se mnou nesouhlaste... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 3:06 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Holčička je pohybově nadaná, vypadá, že ji tanec baví - ale celé je to zvláštní - a co se mi zdá naprosto hrozné jsou ty boty na podpatku se šněrováním - v kombinaci s pětiletým děvčátkem skoro odpudivé. Confused


NO holcicce to jde primo grandiozne, ovsem vyraz tvare, gesta a botky...ehm, na to ma tak minimalne dalsich 10 let cas. Vypada to fakt jak ty male barbinky, tkere se ucastni MInimiss soutezi...fakt ne Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 3:21 pm    Předmět: Citovat

Souhlas s Morg a ostatními. Neříkám, že nemůžou být děti temperamentní a bezprostřední, ale ten výraz a gesta, to mi připadalo tak strašlivě umělé, nacvičené... ještě jsem neviděla, aby se tak dítě tvářilo samo od sebe. Navíc chvílemi bylo podle mě vidět, že si tím není až tak úplně jistá a tápe... A ty botky, no je taky síla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anopheles
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 11:51 am    Předmět: Citovat

Dotaz: Nejdete někdo na ty Ostravský semináře falmenca co jsou teď v květnu? Odkaz: http://www.flamencoov.cz/seminare.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 4:49 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s tím, že ty boty na podpatku se na pětileté dítě nehodí, ale nemyslím si, že by jí někdo něco vnucoval. Aby se tohle to dítě naučilo, musí ho to bavit a musí samo chtít, a navíc Španělé to mají v krvi, českou holčičku by tohle nikdo nenaučil, ať by se snažil sebe víc. Výraz se podle mě ani moc naučit nedá, teda tak aby to někdo někomu vysvětloval, jak se má tvářit, to ten člověk musí mít v sobě a od druhého to maximálně odkoukat.
Já teda tu malou Španělku i orientální tanečnici obdivuju, mě by v pěti letech rozhodně nikdo nedokázal něco takového naučit a už vůbec ne mě s tím vystrčit před lidi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anopheles
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 3:09 pm    Předmět: Citovat

Lea napsal:
Souhlasím s tím, že ty boty na podpatku se na pětileté dítě nehodí, ale nemyslím si, že by jí někdo něco vnucoval. Aby se tohle to dítě naučilo, musí ho to bavit a musí samo chtít, a navíc Španělé to mají v krvi, českou holčičku by tohle nikdo nenaučil, ať by se snažil sebe víc. Výraz se podle mě ani moc naučit nedá, teda tak aby to někdo někomu vysvětloval, jak se má tvářit, to ten člověk musí mít v sobě a od druhého to maximálně odkoukat.
Já teda tu malou Španělku i orientální tanečnici obdivuju, mě by v pěti letech rozhodně nikdo nedokázal něco takového naučit a už vůbec ne mě s tím vystrčit před lidi.


Uf, aspoň někdo je na mé straně... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anopheles
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 11:28 pm    Předmět: Kde tančíte? Citovat

Můžu se jen tak zeptat, kde tančíte? Je tu někdo z Moravy? Nebo jste všichni Praha?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.