Tančíte někdo flamenco?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b7017315de23406e15b8d2db98642bbcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 4:05 pm    Předmět: Citovat

Tak mi zrušili kurz břišních tanců s hlídáním dětí Sad Ale když mě to tancování začalo bavit. Tak jsem se přihlásila na flamenco, Centrum tance v Praze na Václaváku. Je to pozdě večer, takže děti ohlídá muž. Sice si říkám, jestli to zvládnu, protože jsem se vždycky považovala tak trochu za dřevo, ale co bych si neudělala radost! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Studio Obuwia CARMEN
0-7
0-7


Založen: 10.9.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 9:49 pm    Předmět: Citovat

edit Admin: neautorizovaná reklama

(navíc udělaná blbě až běda, když už sem chcete lidi cpát reklamu, tak se jí aspoň snažte udělat zajímavou pro lidi a nevtíravou)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Calwen_
8-20
8-20


Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 12:53 pm    Předmět: Re: Kde tančíte? Citovat

Anopheles napsal:
Můžu se jen tak zeptat, kde tančíte? Je tu někdo z Moravy? Nebo jste všichni Praha?


Tady je jedna tanečnička z moravy:) Flamenco jsem tancovala necelé dva roky, ale letos jsem přestala, nejsou penízky Sad Až budou, určitě bych ráda zase začala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuklik
21-40
21-40


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 2:59 pm    Předmět: Flamenco Citovat

Jo flamenco Smile Tančil jsem ho 3 roky, pak trochu hrál k tanci na kytaru. Teď už není moc času. Specifické pohyby a ten rytmus... K žádnému jinému tanci nemám blíž. Když tanec, tak flamenco Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anopheles
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 7:44 pm    Předmět: Re: Flamenco Citovat

kuklik napsal:
Jo flamenco Smile Tančil jsem ho 3 roky, pak trochu hrál k tanci na kytaru. Teď už není moc času. Specifické pohyby a ten rytmus... K žádnému jinému tanci nemám blíž. Když tanec, tak flamenco Wink



No to je vítečnééé, chlapů je ve flamencu nedostatek. Odkud jsi? Jezdíš na IBERICU do Boskovic?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anopheles
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 7:54 pm    Předmět: Re: Kde tančíte? Citovat

Calwen_ napsal:
Anopheles napsal:
Můžu se jen tak zeptat, kde tančíte? Je tu někdo z Moravy? Nebo jste všichni Praha?


Tady je jedna tanečnička z moravy:) Flamenco jsem tancovala necelé dva roky, ale letos jsem přestala, nejsou penízky Sad Až budou, určitě bych ráda zase začala.


Ahoj Calwen, tak co? Už dozrál čas??? V Olomouci kurzy stále pokračují, tak přijď!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misulena
0-7
0-7


Založen: 14.3.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 12:51 pm    Předmět: Re: Citovat

Tak jestli se můžu připojit do diskuze... nejsem teda žádnej profesionál, ale flamenco mám ráda, a snažím se se ho tak nějak naučit a teda pravidelně jezidm na festival do Olomouce, a to je teda fakt paráda. No ale loni v létě jsem byla ve Španělsku na dovolený, a v Seville vám maj normálně muzeum flamenca, kde dělaj i kurzy - sice to nebylo nejlevnější, ale na jeden jsem si zašla. A to je teprve něco, když vás to učí, i jenom tu chvilku opravdová Španělka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2011 2:20 pm    Předmět: Citovat

http://www.slevomat.cz/muj/?pn=2150&sleva=13802 vypadá to jako fajn nabídka, láká to ještě někoho? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.