Láska jménem tance
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c6501394b6a160c95cb245a80c006653Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kulik7
21-40
21-40


Založen: 14.7.2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 11:23 am    Předmět: Láska jménem tance Citovat

Ahoj, koukam, že těch bříšních tanečnic je tady velká převaha:)já osobně tancuju latinskoamerické(cha-cha, samba, jive, rumba a paso doble) a standardní tance(waltz, valčík, tango, slow fox, quick step), tanec-spojení pohybu a hudby je něco úžasného.. je tu taky někdo takový, kdo tancuje lat a stt??:)ale bříšní tance obdivuju, asi bych je nezvládla..je to nádhera a ty kostýmy:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 12:20 pm    Předmět: Citovat

Tak já mám zase léta jako drogu historické tance. Od gotiky po rokoko. Miluju tu dobovou atmosféru, dlouhé šaty... i když kdo jednou zkusil jít v krinolině na záchod... Twisted Evil úplně vede asi renesance, ale hodně se to mění, podle nálady Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačátko
8-20
8-20


Založen: 25.4.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 7:27 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Já jsem tančívala latinu i standard. Bohužel jsem přišla o partnera, bez kterého se tento druh tance provozovat nedá... Tanec mi chybí a tak sem tam jdu trochu potrápit začínající tanečníky na trénink...abych přece jen nezapomněla, co jsem se naučila Very Happy Tanec miluju, je to moje vášeň, vybíjím při něm energii nebo ji naopak čerpám, mám ho když si potřebuji odpočinout, zrelaxovat, načerpat dobrou náladu... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 9:05 am    Předmět: Citovat

Já si latinu i standart zatancuju moc ráda, ale opravdu jenom rekreačně Smile Partnera sice mám ale tak nějak tomu nechce věnovat tolik, kolik bych byla ochotná já Confused

Kačátko neboj něco jde i bez partnera, já jsem chodila do sólo salsy i do sólo latiny, pokud ti chybí ten pohyb a potřebuješ se vyblbnout tak neznám nich lepšího Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kulik7
21-40
21-40


Založen: 14.7.2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 11:04 am    Předmět: :) Citovat

A holky(Káčátko, MilyEli, atd:)) jakej tamce tančíte nejraději, myslím z latiny nebo ze standardu:)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 11:14 am    Předmět: Citovat

To je těžký baví mě asi všechno, kdybych si měla vybrat tak ze standartu tango, a z latiny asi jive Smile ale jinak mám nejradši salsu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačátko
8-20
8-20


Založen: 25.4.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 11:43 am    Předmět: Citovat

Tančím ráda všechno, ale z latiny mám nejraději sambu, ze standardu asi valčík... Já mám partnera (životního Wink ), ale jelikož je velice zaneprázdněný k tanci se spolu dostaneme většinou v zimě na nějakém plese. Nedávno jsme navštívili latino party, kde jsme se naučili základy salsy...musím říct, že salsa je taky fajn tanec, rytmický, tančí se dobře (trochu problém jsou ruce, v jistých chvílích jsem nevěděla, které jsou moje a které partnerovy Very Happy ) Jinak všeobecně mám ráda veškerý pohyb spojený s hudbou, takže se nevyhýbám ani aerobiku a tak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kulik7
21-40
21-40


Založen: 14.7.2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2008 6:32 pm    Předmět: :) Citovat

Taky jsem se na latino party chystala, ale bohužel...časově to bylo moc náročné s dojížděním..přeci jenom to neni od nás nejlblíž...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačátko
8-20
8-20


Založen: 25.4.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 10:57 am    Předmět: Citovat

Na latino party se mi fakt líbilo...nejen kvůli hudbě, kterou mám tak ráda, ale zejména kvůli jakési "komorní" atmosféře, povětšinou tam byli kamarádi, tanečníci Smile Nebylo to tak učesané jako ples... Very Happy Doufám, že to u nás nebyla poslední akce tohoto typu, protože lidi v našem městečku jsou trochu apatyčtí k tomuhle druhu zábavy...přitom je to super odreagování Cool Mohu se zeptat, s jak dobrými tanečnicemi mám co dočinění (v jaké taneční třídě jste, pokud se tanci věnujete závodně)? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 4:46 pm    Předmět: Citovat

To byste nevěřili, co se mi dnes stalo. Vloni jsme byli na Irské noci na festivalu v Č.Krumlově a ke konci jsme se tam trochu spontánně roztančili. Měla jsem vlasy volně a svoji dlouhou sukni s vembloudy z Gangy a byla jsem tam focena. No a teď sejdu dolů, máma mi ukazuje letošní vstupenky - a mě skoro trefilo. Moje fotka je na všech vstupenkách na celý letošní festival! Laughing Laughing Laughing
Příští týden se chystám na Muzikálovou noc, tak už abych honem přemýšlela o designu své osoby, kdyby mě chtěl zas někdo někam věšet Twisted Evil .
Fotku přikládám do své galerie. Není zrovna nic moc, mám na ní nějaký divně tvarohovitý výraz. Ještě že na těch vstupenkách je to tak malinké, že to není moc vidět Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.