spolubrňáci, vítáte Landu...?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c0ca41cff1d60ac13eb8022cd908ee2aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 6:13 pm    Předmět: spolubrňáci, vítáte Landu...? Citovat

Já podobně jak Váša ho www.nevitam.cz

... (i když si nejsem jistý, jestli zrovna tenhle druh pozornosti náš patetický postnácek nehledá....)


(PS: nejedná se o oficiální vyjádření serveru dv.cz ani reklama pánům Vášovi či Landovi Twisted Evil )
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 6:43 pm    Předmět: Citovat

hmmm - Daniel Landa Twisted Evil
No - přiznávám, že já tehdy-náctiletá, zakřiklá knihomolka jsem písničky Orliku poslouchala ( ty jejich náckovské manýry šly mimo mě) . Řád Lumen Templi, který Landa založil se mi zdá hodně teatrální( i když s vysokými cíli - jestli tedy svoje bohulibé záměry někdy uskuteční.)
Někde jsem zahlédla jejich pozdrav- s výskokem ... Laughing
Těžko říct - Landa se za svou minulost omluvil, mně se zda divné, že se kolem jeho muzikálu strhla taková bouře.
( doufám, že ted tu nejsem za nějakou propagátorku nácků - to bych tedy nerada!)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 8:04 pm    Předmět: Citovat

No, mně připadá, že Landovi čím dál víc haraší... Rolling Eyes Ten řád byl dobrá fantasmagorie, navíc to propojení s politiky vnímám jako pěkné svinstvo... Tohle jeho nejnovější blbnutí mi připadá obdobné... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 9:00 pm    Předmět: Citovat

Hm, Landa, nevím, neřeším, vždycky to ono šlo mimo mě. Neposloucham ho, nemusím ho, nevyhledávám ho. Každopádně jeho písnička "Touha" se mi zapsala do srdce krvavým písmem, aniž bych to chtěla. Mapuje jisté období mého života. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 9:26 pm    Předmět: Citovat

On ma obrovske plus v nasi kulturni scene, a to sice ze "ma xicht", proste je svuj, ma svy nazory a svoji pozici. To kdyby melo u nas vic lidi, haleluja. A ta jeho pozdni hudba je prinejmensim chytlava.

Ale je to "kýčař" ve smyslu nekonečné povrchnosti a takového jako konzumního spotřebovávání myšlenek, které mají svůj hluboký smysl až právě v té hloubce, kam on se ale ve svém hlásání nedostává. Ať už to byl Kryl - kterého si myslím pochopil úplně jinak, než kde je Krylova největší síla - nebo ten celý Lumen Templi, takový dětinsko-kýčovitý pokus o duchovní rozměr bytí, mmchdm odešel z něj a teď se ohání tím Jungem - ze kterého si bere zase to nejstravitelnější (a nejvykřičitelnější) povrchno.

A protože má jako jeden z mála "xicht", tak pak ty jeho povrchnosti jsou až neblaze silně slyšet. A to asi vadí Vášovi.

Já to nakonec nepodepíšu, protože je svým způsobem napomáhání povrchnosti, pokud se jí člověk byť jen zabývá. Jako v tomto příspěvku =)
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 9:40 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
On ma obrovske plus v nasi kulturni scene, a to sice ze "ma xicht", proste je svuj, ma svy nazory a svoji pozici. To kdyby melo u nas vic lidi, haleluja. A ta jeho pozdni hudba je prinejmensim chytlava.

Ale je to "kýčař" ve smyslu nekonečné povrchnosti a takového jako konzumního spotřebovávání myšlenek, které mají svůj hluboký smysl až právě v té hloubce, kam on se ale ve svém hlásání nedostává. Ať už to byl Kryl - kterého si myslím pochopil úplně jinak, než kde je Krylova největší síla...


No, myslím, že Kryl by se sakra divil, kdyby viděl, kdo a jak nakládá s jeho písněmi... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 7:26 am    Předmět: Citovat

No potěš, vůbec jsem nevěděla, že se něco takového chystá. Já toho chlapa prostě nesnáším, právě za ty věci, co dělá teď, když čtu něcoo tom řádu nebo o jeho "krylovských" koncertech, tak je mi blbě. Prostě je to jeden z mála lidí, u kterých mi vypovídá tolerance Evil or Very Mad
A teď ještě chodím domů kolem jeho obrovského bilboardu, který vypadá jako známka (s jeho hlavou jako ústředním motivem) a na kterém propaguje své nové Československé turné. (Vypadá to takhle) Což si myslím, že přesně zapadá do toho, co popsal Aha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 7:30 am    Předmět: Re: spolubrňáci, vítáte Landu...? Citovat

Aha napsal:
Já podobně jak Váša ho www.nevitam.cz

No tak koukám, že to bude muset potom pan Váša trochu protřídit, už je tam podepsaný i Landa a Mirjam Landová. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 8:31 am    Předmět: Citovat

Tak teď pročítám to prohlášení na www.nevitam.cz a je tam podepsáno spousta lidí, co znám Very Happy
ale spíš to je jak recese, Daniel Landa je tam podepsán několikrát (beztak aniž by o tom věděl, že), pak i Pat a Mat...ať žijou vtipálci..
Jinak Deník krále jsem viděla a krom skvostného hereckého výkonu Viktora Skály, se mi to moc nelíbilo Sad
taky nevím, proč by se měl cpát rovnou do Národního divadla.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 10:52 am    Předmět: Citovat

Já to vyjádřím takhle.Jeho hudbu mám rád a zbytek neřeším.Přece jenom nechápu lidi,kteří ho tak zaníceně nemají rádi a přitom s ním nikdy nemluvily/osobně ho neviděly/atd...
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.