spolubrňáci, vítáte Landu...?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f186495ec2985121022499273964fadcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 11:36 am    Předmět: Citovat

takze landu jsem nikdy rada nemela a rada nemam a nebudu,jeho hudba se mi nelibi a on sam me odpuzuje Confused(jako chlap)

Naposledy upravil lučnívíla dne ne duben 20, 2008 2:11 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helenkaaa
81-160
81-160


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 11:50 am    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Já to vyjádřím takhle.Jeho hudbu mám rád a zbytek neřeším.Přece jenom nechápu lidi,kteří ho tak zaníceně nemají rádi a přitom s ním nikdy nemluvily/osobně ho neviděly/atd...

souhlasím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 12:03 pm    Předmět: Citovat

helenkaaa napsal:
Kafin napsal:
Já to vyjádřím takhle.Jeho hudbu mám rád a zbytek neřeším.Přece jenom nechápu lidi,kteří ho tak zaníceně nemají rádi a přitom s ním nikdy nemluvily/osobně ho neviděly/atd...

souhlasím...


Nevidím to tak - lze oponovat i s názory, které si přečtu nebo slyším, aniž bych daného člověka viděl... Pokud s takto slyšenými názory jednoho konkrétního člověka konzistetně nesouhlasím, pak se to dá říci formou zobecnění "Nesouhlasím s tím člověkem". Pokud se do toho vloží i emoční stránka - čili, štvou vás potenciální nebo reálné důsledky názorů a skutků toho daného člověka - pak se dá i říci, že daného člověka nemáte rádi. No a tak nějak já to mám s Landou, nějak valně ho neřeším, ale kdybych se měl mermomocí rozhodnout, zda ho mám rád, nebo ne, věděl bych, jak se rozhodnout Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
helenkaaa
81-160
81-160


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 12:18 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Nevidím to tak - lze oponovat i s názory, které si přečtu nebo slyším, aniž bych daného člověka viděl... Pokud s takto slyšenými názory jednoho konkrétního člověka konzistetně nesouhlasím, pak se to dá říci formou zobecnění "Nesouhlasím s tím člověkem". Pokud se do toho vloží i emoční stránka - čili, štvou vás potenciální nebo reálné důsledky názorů a skutků toho daného člověka - pak se dá i říci, že daného člověka nemáte rádi. No a tak nějak já to mám s Landou, nějak valně ho neřeším, ale kdybych se měl mermomocí rozhodnout, zda ho mám rád, nebo ne, věděl bych, jak se rozhodnout Smile

Pokud to vnímáš takhle, tak asi jo... u mě jen ta emoční stránka opravdu funguje jen u lidí, které znám osobně a vím, co jsou zač tak nějak celkově. Ale pokud je člověk znám jen z jedné stránky, tak nejsem ochotná ho hodnotit jako člověka, pak řeším jen, zda souhlasím nebo nesouhlasím s daným názorem.
Konkrétně tedy u Landy mě nějak minula ta fáze s Krylem a tím řádem... to jsem jen tak letmo zachytila a nijak zvlášť se mi to nelíbí. Tu jeho dřívější tvorbu mám ráda už proto, že mě jako puberťačce v depresích docela pomáhala... jinak umělecká hodnota asi nic moc (z hlediska hudebních odborníků, předpokládám, ale to já nejsem).
Otázka je, jestli názory, které si přečtu nebo slyším, jsou opravdu názory toho daného člověka, o kterém se to tvrdí... mám pocit, že zrovna Landovy skutečné a médii prezentované názory se poměrně dost rozcházejí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 12:31 pm    Předmět: Citovat

Já Landu občas taky poslouchala a za mládí občas i Orlík (s klukama na táborech Smile) a na ty kecy kašlu.. je demokracie..at si káždý říká co chce Smile A puna Vášovi bych tam dopsala i Harryho Pottera:DVery Happy určitě by v Bradavicích taky Landu nechtěl..a jestli se nemá ta hra v brně hrát, ať rozhodnou diváci. když nepřijdou divadlo nebude. mimochodem Lidská závist je fakt svině, pane Vášo..mášo...pášoSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 12:44 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
Já Landu občas taky poslouchala a za mládí občas i Orlík (s klukama na táborech Smile) a na ty kecy kašlu.. je demokracie..at si káždý říká co chce Smile A puna Vášovi bych tam dopsala i Harryho Pottera:DVery Happy určitě by v Bradavicích taky Landu nechtěl..a jestli se nemá ta hra v brně hrát, ať rozhodnou diváci. když nepřijdou divadlo nebude. mimochodem Lidská závist je fakt svině, pane Vášo..mášo...pášoSmile


Divácké hlasování by bylo nejlepší, to je fakt Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 4:14 pm    Předmět: Citovat

helenkaaa napsal:
Aha napsal:
Nevidím to tak - lze oponovat i s názory, které si přečtu nebo slyším, aniž bych daného člověka viděl... Pokud s takto slyšenými názory jednoho konkrétního člověka konzistetně nesouhlasím, pak se to dá říci formou zobecnění "Nesouhlasím s tím člověkem". Pokud se do toho vloží i emoční stránka - čili, štvou vás potenciální nebo reálné důsledky názorů a skutků toho daného člověka - pak se dá i říci, že daného člověka nemáte rádi. No a tak nějak já to mám s Landou, nějak valně ho neřeším, ale kdybych se měl mermomocí rozhodnout, zda ho mám rád, nebo ne, věděl bych, jak se rozhodnout Smile

Pokud to vnímáš takhle, tak asi jo... u mě jen ta emoční stránka opravdu funguje jen u lidí, které znám osobně a vím, co jsou zač tak nějak celkově. Ale pokud je člověk znám jen z jedné stránky, tak nejsem ochotná ho hodnotit jako člověka, pak řeším jen, zda souhlasím nebo nesouhlasím s daným názorem.
Konkrétně tedy u Landy mě nějak minula ta fáze s Krylem a tím řádem... to jsem jen tak letmo zachytila a nijak zvlášť se mi to nelíbí. Tu jeho dřívější tvorbu mám ráda už proto, že mě jako puberťačce v depresích docela pomáhala... jinak umělecká hodnota asi nic moc (z hlediska hudebních odborníků, předpokládám, ale to já nejsem).
Otázka je, jestli názory, které si přečtu nebo slyším, jsou opravdu názory toho daného člověka, o kterém se to tvrdí... mám pocit, že zrovna Landovy skutečné a médii prezentované názory se poměrně dost rozcházejí
Teď musím zase souhlasit já s tebou Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 4:39 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
Já Landu občas taky poslouchala a za mládí občas i Orlík (s klukama na táborech Smile) a na ty kecy kašlu.. je demokracie..at si káždý říká co chce Smile A puna Vášovi bych tam dopsala i Harryho Pottera:DVery Happy určitě by v Bradavicích taky Landu nechtěl..a jestli se nemá ta hra v brně hrát, ať rozhodnou diváci. když nepřijdou divadlo nebude. mimochodem Lidská závist je fakt svině, pane Vášo..mášo...pášoSmile

Já si nemyslím, že jde o závist, ale prostě o vyjádření názoru, sama říkáš, je demokracie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 8:27 pm    Předmět: Citovat

Landovo hudba mě bere, Krysař je taky super, je i závodník a to mě taky baví.... Jinak co říká mě nezajímá - ani jsem skoro nic neslyšel ani nečetl. A to jsem nebrňák Very HappyVery HappyVery Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 10:01 pm    Předmět: Citovat

Sice nejsem Brňák, ale dovolím si přidat názor na pana Landu.

Za prvé k tomu ,,protestu" proti zveřejnění jeho hry v NDBrno- absolutně se mi nelíbí sám fakt, že je někomu bráněno v uveřejnění divadelní hry nikoliv kvůli obsahu, ale kvůli tomu, kdo ji napsal. Kvůli ,,temné" minulosti by pak nemělo být na prkna připuštěno kvantum herců, hry mnohých tvůrců by se téže neměly prezentovat. Tohle mě irituje.
Za další- jeho hudbu mám spojenou s dětstvím, kdy jsem ji slýchala od bratra. K některým písničkám se dodnes vracím a musím podotknout, že mezi mnohými brakovými texty (které ovšem plní svou fci) se najdou velmi pěkné a poetické. Hudba je leckdy taky originální a i co do zařazení instrumentů kvalitní.
Je mu stále mlácena o hlavu minulost... ostatním ale ne. Proč má být zrovna on denunciován a další jsou obdivováni, ač jejich názory a chování sympatizovalo třebas s rudým svinstvem?

V pořadu Na vlastní oči ted byla reportáž o Landovi, stojí to za shlédnutí. Rozhodně to mnohé objasňuje (viz. archiv pořadů na nova.cz)

/ještě chci dodat, že se ho nezastávám a není nějakým mým oblíbencem... jen se mi hnusí to, co se strhává/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.