spolubrňáci, vítáte Landu...?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6e078af1684ac3cf4a2493047e2f5658Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 10:14 pm    Předmět: Citovat

TamtaOna: krásně jsi to vystihla.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 11:16 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
TamtaOna: krásně jsi to vystihla.....
Souhlasím Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 6:02 am    Předmět: Citovat

Podle mě jsou poslední dobou lidé nepříjemní na skoro každého - zvláště, když se vymyká trochu nebo víc davu..a hlavně, když má svůj názor - který samozřejmě není stejný jako majority. Landa je také obětí tohodle. No a,že si založil vlastní církev - dyť je to samé jak Jehovisti (a ti svoje ovečky ještě obírají)- těm nikdo nezakazuje působit a nechodí jim morálně kázat, proč máchají svým plátkem na každém rohu a nutí k tomu i malé děti. Krysaře mám taky ráda. Jak už jsem uvedla - byly to takové ty moje táborové hity (a první lásky Smile). A jsem ráda, že nejsem sama, kdo Landu vcelku rád poslouchal Smile. Taky je záhodno říct, že tou hrou dává práci hercům - tedy podporuje naši ekonomiku a pomáhá živit rodiny herců Very HappyVery Happy. Rozhodně je pravda, že existuje mnoho divadelních her, které by se teda hrát vůbec neměly. Jak už jsem psala, když hra nebude dobrá - lidi nepřijdou a divadlo nebude. Je to takový přírodní výběr a myslim si,že je to lepší řešení, jak nějaké petice. Upřímě, kdyby pan Váša zazvonil u nás doma s tou petici, tak ho vyhodím, ať mě neotravuje s kravinama a jde dělat něco užitečnějšího. Vzhledem k množství podpisů a jejich autorům (viz. pat a mat, maková panenka) to asi vidí víc lidí takhle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 8:19 am    Předmět: Citovat

Tož to já si dovolím být "konstruktivně nepříjemný" vůči tomu, co v mých očích není správné Smile Davu se vymyká tolik lidí, kteří nemají ani píď popularity pana Landy - jaká to škoda. Landa se střednímu proudu řekněme v širším pojetí nevymyká, je to dost mainstream; nebo mu něco uniklo?

Jak jsem psal výše, Landovu hudbu neposlouchám a je mi fuk, ale vadí mi jeho banalizace kultury a filosofie (a duchovna, a lidí jiné velikosti typu Kryla). Proti těmto banalizacím budu vystupovat vždy, když na to najdu energii; petice proti jejímu konkrétnímu nositeli je nicméně hovadina, to ale máte pravdu.

Co udělat raději petici proti rádiu Petrov? Twisted Evil
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 10:33 am    Předmět: Citovat

Aha, za chvilku bude petice na kdejakou ptákovinu Very Happy. Já jsem teda akorát pro petici proti radaru - ale to ve formátu - podpisy všech co s ním nesouhlasí omlátit každému politikovi v parlamentu o hlavu Evil or Very Mad - jinak si jich totiž nevšimnou Shocked Shocked Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 11:55 am    Předmět: Citovat

Aháči, nechtěl bys trávit svůj drahocenný čas raději prací nebo hraním na kytaru apod.? Laughing
Lidi jako Landa byli, jsou a budou.. Podle mého názoru je Landa totálně neškodný a plně souhlasím s TamtaOna a Kalakai Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 12:02 pm    Předmět: Citovat

Sirael napsal:
Aháči, nechtěl bys trávit svůj drahocenný čas raději prací nebo hraním na kytaru apod.? Laughing
Lidi jako Landa byli, jsou a budou.. Podle mého názoru je Landa totálně neškodný a plně souhlasím s TamtaOna a Kalakai Smile

a ještě umýt nádobí...na to si zapoměla Sirael SmileVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 12:34 pm    Předmět: Citovat

Sirael napsal:
Aháči, nechtěl bys trávit svůj drahocenný čas raději prací nebo hraním na kytaru apod.? Laughing
Lidi jako Landa byli, jsou a budou.. Podle mého názoru je Landa totálně neškodný a plně souhlasím s TamtaOna a Kalakai Smile

Laughing - to mě tedy zaujalo!!!! Aháč umí hrát na kytáru??? Nebo je to jen takový slovní obrat? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 5:37 pm    Předmět: Citovat

Sirael napsal:
Aháči, nechtěl bys trávit svůj drahocenný čas raději prací nebo hraním na kytaru apod.? Laughing
Lidi jako Landa byli, jsou a budou.. Podle mého názoru je Landa totálně neškodný a plně souhlasím s TamtaOna a Kalakai Smile


odteďka jste vy tři (žádný vytři Rolling Eyes ) moje tiskový mluvčí. Líp bych to sám nenapsal Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 7:27 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Sirael napsal:
Aháči, nechtěl bys trávit svůj drahocenný čas raději prací nebo hraním na kytaru apod.? Laughing
Lidi jako Landa byli, jsou a budou.. Podle mého názoru je Landa totálně neškodný a plně souhlasím s TamtaOna a Kalakai Smile

Laughing - to mě tedy zaujalo!!!! Aháč umí hrát na kytáru??? Nebo je to jen takový slovní obrat? Wink


UMÍ!!! A JAK! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.