Co nejhoršího jste svým vlasům provedly/i?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 44, 45, 46  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=82d33db69562075bb5884cc87b119df0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 7:33 pm    Předmět: Co nejhoršího jste svým vlasům provedly/i? Citovat

Co nejhoršího jste svým vlasům provedly/i? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 7:39 pm    Předmět: Citovat

tak ja kdyz pominu vsi:-), tak:
- pred lety jsem si na nejakem festivalu nechala nabarvit prameny u obliceje na cerveno(spis ruzovo)- barva sice casem zmizela, ale stale mam ty prameny o neco svetlejsi nez ostatni vlasy....
- jednou jsem se s nekym vsadila a jeden pramen si zapalila ....
-no a pak to strihani zacuckanych pramenu.... jak se mi o neco zarazil hreben, tak...sem to proste ustrihla.... Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 7:40 pm    Předmět: Citovat

Ostříhala jsem je Rolling Eyes . Měla jsem je po ramena a nechala jsem se ostříhat na ježka - 1-2 cm. Je pravda, že jsem měla vlasy zničené, suché, lámaly se, padaly, vypadaly strašně a byly nekvalitní - neuměla jsem se o ně starat, nepečovala jsem o ně a než aby mi vypadaly (což vcelku reálně hrozilo), tak jsem je nechala ostříhat. Teď si strašně vyčítám, že jsem o ně nepečovala tak jak teď - mohla jsem je mít už nejmíň do půli zad (a any by se nemusely moc natahovat - mám je totiž kudrnaté).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 7:48 pm    Předmět: Citovat

Měla jsem je po lopatky, ruplo mně v kouli a ostříhala jsem se na délku 3 cm. Druhý den jsem trpce litovala!!! Omlouvala jsem se a utěšovala tím, že jsem na nich měla takovou tu prstýnkovou trvalou(poprvé v životě a vlasy mně to fakt nezničilo- snad díky zábalům z oleje a vajíček), která mě přestala bavit a doufala, že rychle dorostou.No - dorostly- a pak mi zas jednou ruplo v kouli a opět jsem se ostříhala- snad to bylo naposled!!!! Twisted Evil Razz Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 7:54 pm    Předmět: Citovat

no když pominu to stříhání, tak asi to, že jsem s nimi zacházela, jako by se jim nemohlo nic stát. Takže jsem je kudlila a rvala, když se nechtěly rozčesat, to dokonce i za mokra Shocked Ale už to nějakou dobu nedělám, ono to totiž bolí i mě Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 8:34 pm    Předmět: Citovat

Nastikat zelenou sprejovou barvou a pak dohola, to bylo hustopecene Wink Opovazte se to nekdo zopaknout Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 8:37 pm    Předmět: Citovat

admin napsal:
Nastikat zelenou sprejovou barvou a pak dohola, to bylo hustopecene Wink Opovazte se to nekdo zopaknout Twisted Evil

...nebo dokonce trumfnout, co? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 9:14 pm    Předmět: Citovat

Mně kdysi na jednom vandru v rámci nějaké blbé hry napatlali na vlasy směs sádla, rybiček, bláta, popela a nevím čeho, nešlo to z toho dostat...ble.
Taky jsem na to jednou dala trvalou (to už jsem tu někde barvitě popisovala), ale nic moc se jim snad nestalo...potřebu barvit jsem neměla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 11:52 pm    Předmět: Citovat

Kromě toho že jsem si jednou vlasy v nerozvážnosti obarvila Sad mým vlasům asi nejvíc dal zabrat drdol co jsem měla na svém maturitním plese. Měla jsem na hlavě tolik gelu, tužidla,laku a jiných hnusů, že mi účes držel i když jsem vyndala všechny vlásenky. Vlasy jsem pak vůbec nemohla rozčesat,byly jako chemlon, zničené, zlámané a slabé Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 3:01 pm    Předmět: Citovat

Jak to tak sleduju, mohou být se mnou mé vlasy celkem spokojenéSmile Blbý nápad byl prostříhaný účes, když mi konečně nejdelší vlasy dorostly po lopatky, nechala jsem si je zarovnat do stejné délky, protože jse se rozhodla, že si nechám narůst dlouhé. A zarovnání se projevilo tím, že jsem měla vlasy ani ne po ramena Evil or Very Mad
Jinak v primě na gymplu jsem si vlasy po zadek zapletla na majáles do malinkých copánků, kvůli nějaké masce, už nevím za co jsem šla, ale zato mám v živé paměti, že se maturanti na nás nebohých primánech velice vyádili a v těch vlasech jsem měla šechno: kečup, hořčici, prostě kdejaké hnusy...myslela jem, že už se nikdy nerozčešu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 44, 45, 46  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.