Co nejhoršího jste svým vlasům provedly/i?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=41fdc472e99c62b95d179de1992896b5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: čt leden 06, 2011 7:43 pm    Předmět: Citovat

Před rokem o dvou měsíčních prázdninách, 12 dní u moře - 20 cm.....
Asi tak před 2 měsíce,jsem si dal na noc kokosák se žloutkem,lžičkou kafe a 1/4 lžičky henny jen tak pro efekt
Ono to zaschlo a bylo to tvrdý jako kámen takže jsem to smejval téměř 30 minut.... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2011 11:47 am    Předmět: Citovat

Jednou jsem chtěla mít pěkné vlnky, tak jsme šla spát s dvěma culíky a střikla na ně tužidlo. Ráno jsem se probudila, copy jsem rozpetla, ale vlasy byly úplně slepené. Tak jsem vzala kartáč a začala je násilím rozčesávat. Evil or Very Mad Divím se, že se mi nezlomily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kajinaa
41-80
41-80


Založen: 3.1.2011
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 9:57 pm    Předmět: Citovat

No já zas nic moc svým vlasům neudělal až na barvení a kolikrát škubání ,když mi nešly vlásky rozčesat . Embarassed ,ale s tím barvením je od srpna konec.. Smile No když mi bylo asi 5 .. tak se sestrou jsme dostali takový kadeřnický kufřík pro děti a byla u nás náštěva,měli dceru také 5 a hrály jsme si na kadeřnice ,ona měla dva copánky a vlasy do pasu .. tak jsem ji jeden copánek vzala a šmikla.. náštěva se sbalila a jeli domu a dlouho se s náma nebavili .. ooou neim co nás to napadlo Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gira
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 12:03 am    Předmět: Citovat

Právě jsem na ně plácla odbarvovač a čekám, co to s něma udělá, až uschnou... Každopádně byl efekt trošičku jiný, než jsem čekala. Věděla jsem, že budu flekatá, ale nenapadlo mě, že budu mít po délce stejnou tmavě hnědou a navrchu 5cm od hlavy světlou zrz... Plácla jsem na ně kokosák a trochu jojobáku, snad to přežijou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 8:19 am    Předmět: Citovat

Gira napsal:
Právě jsem na ně plácla odbarvovač a čekám, co to s něma udělá, až uschnou... Každopádně byl efekt trošičku jiný, než jsem čekala. Věděla jsem, že budu flekatá, ale nenapadlo mě, že budu mít po délce stejnou tmavě hnědou a navrchu 5cm od hlavy světlou zrz... Plácla jsem na ně kokosák a trochu jojobáku, snad to přežijou...


Stahovalas ty délky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gira
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 10:59 am    Předmět: Citovat

Nene, už jsem to nechala tak. Ráno jsem zjistila, že ten přechod není tak strašný jak se zpočátku zdálo, z rodiny si ani nikdo nevšiml, že s tím něco mám Smile A já se holt budu muset smířit s tím, že už budu na věky tmavovlasá (což taky není na škodu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 11:07 am    Předmět: Citovat

Gira napsal:
Nene, už jsem to nechala tak. Ráno jsem zjistila, že ten přechod není tak strašný jak se zpočátku zdálo, z rodiny si ani nikdo nevšiml, že s tím něco mám Smile A já se holt budu muset smířit s tím, že už budu na věky tmavovlasá (což taky není na škodu).


Já to myslela tak,jestli sis odbarvovala ty délky,ale dalas to i na odrosty. Většinou se musí odbarvovat na víckrát,záleží taky čím a určitě jenom ty barvené vlasy, kořínky ne, pak se to případně sjednotí přelivem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alča
81-160
81-160


Založen: 29.7.2011
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 11:36 am    Předmět: Citovat

Co nejhoršího? Haha.. Very Happy Viděli jste film Karlík a továrna na čokoládu, jak tam byla ta holka co furt žvejkala a když měla ochutnat tu žvejku v továrně, tak si tu svojí dala za ucho? Tak jsem to zkusila, žvýka se za ucho přilepila, ale na ní taky pěknej chumáč vlasů a nešlo to vyřešit jinak, než nůžkama Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gira
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 12:27 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
Já to myslela tak,jestli sis odbarvovala ty délky,ale dalas to i na odrosty. Většinou se musí odbarvovat na víckrát,záleží taky čím a určitě jenom ty barvené vlasy, kořínky ne, pak se to případně sjednotí přelivem.

Odbarvovala jsem celou hlavu a prvně - u té hlavy to chytlo skoro hned, zbytek ani po hodině... A víckrát už to zkoušet nebudu - žere to peníze a ničí to vlasy, to mi za to nestojí. Jo a měla jsem Syoss desítku (možná byla moc slabá, ale chtěla jsem to zesvětlit jen trochu a uškodit vlasům co nejméně).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 12:30 pm    Předmět: Citovat

Gira napsal:
jitty napsal:
Já to myslela tak,jestli sis odbarvovala ty délky,ale dalas to i na odrosty. Většinou se musí odbarvovat na víckrát,záleží taky čím a určitě jenom ty barvené vlasy, kořínky ne, pak se to případně sjednotí přelivem.

Odbarvovala jsem celou hlavu a prvně - u té hlavy to chytlo skoro hned, zbytek ani po hodině... A víckrát už to zkoušet nebudu - žere to peníze a ničí to vlasy, to mi za to nestojí. Jo a měla jsem Syoss desítku (možná byla moc slabá, ale chtěla jsem to zesvětlit jen trochu a uškodit vlasům co nejméně).


no to ti právě způsobilo tu dvoubarevnost,žes to dala na celou.
ale tak nakonec to dopadlo dobře,když to není vidět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.