Co nejhoršího jste svým vlasům provedly/i?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c59aabb4d07da5b86446187fe19e1485Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 2:07 pm    Předmět: Citovat

Nemožu nosit poloculík, takový ten bazmek, jak to sepnete enem na vrchních vlasoch, jak nosí elfi... zase jsem si při sundávání vyrvala mega chomáč spodních vlasů, co sa mi do teho zauzlovaly... uááá! Evil or Very Mad
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2012 12:58 pm    Předmět: Citovat

Najhoršie čo som im spravila? Že som ich bez milosti (a ochranných prípravkov) žehlila starou kovovou žehličkou takmer každý deň, niekedy ešte aj vlhké (veď oni teplom vyschnú...). Dala som na to farbu a žehlila ďalej... Rolling Eyes Skončilo to ostrihaním až po krk a odvtedy rastú... prepáčte mi, vlásky Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 1:31 pm    Předmět: Citovat

Jak teď uvažuju, asi nejhorší bylo odbarvování zesvětlovačem doma. Ne že by se mi to nepovedlo, ale na kvalitu vlasů to má vliv dost špatný. Rekord v počtu zesvětlení se mi podařil teď v zimě, kdy jsem to tak nějak zesvětlovala jak se mi zrovna hodilo, klidně i dvakrát po sobě, ale největší pecku jsem asi vlasům dala, když jsem si celou hlavu Exclamation odbarvila červeným melírem, myslím že jsem to sem ani nepsala
Razz
Jako barva z toho byla úžasná. Karmínově červená, nádherná. Bohužel to vydrželo tak týden a zbyl vyrezlý základ. Vlasy pořád držely, tak mi to moc nevadilo. Chtěla jsem to zopakovat podruhé (teď když to po sobě čtu tak uvažuju, jestli jsem byla při smyslech) Razz ale měla jsem "smůlu" při namíchání směsky, která byla příliš tekutá, takže po pěti minutách mi to steklo z hlavy a barvení se nekonalo.

Takže to byla asi nejhorší věc, myslím. Nějaké fény a kulmy, to asi nic není, ale tohle byl takový žíravý sajrajt. Škoda že to tak ničí vlasy, protože barvit to umělo fantasticky.
Ještě že mi červená nesluší, jinak bych už na té palici fakt neměla nic, jak bych se pořád snažila dosáhnout ideálního odstínu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 1:37 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si na vlasy dala jednou omylem místo šamponu dosti mastné tělové mléko. Shocked Asi si dovedete představit, jak dlouho jsem z toho ten mastnej povlak vymývyla. Very Happy
A ještě když jsem byla menší, tak jsem se česala a jeden pramen mi pořád odstával. No a nenapadlo mě nic lepšího, než ten pramen celý odstříhnout. Potom jsem půl roku chodila s "krásnými" ježečky na temeni. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 6:48 pm    Předmět: Citovat

zafarbila som ich na čierne čierno, lebo mi šibalo na tú moju vtedy šestnásťročnú hlavu Embarassed a hoci som mala šťastie, že sa tá farba nedržala, ale umývaním sa vymývala von, stále mám pocit, akoby boli odvtedy tmavšie... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 6:58 pm    Předmět: Citovat

Na můj přístup si myslím mé vlasy stěžovat nemůžou, ale bohužel jsem se provinila tím, že jsem je vystavila přítomnosti někoho, kdo mi je třeba omylem podpálil (na táboře - pochodní), polepil (kamarád, když při plamenné debatě rozhazoval rukama s natěračskou štětkou), nebo vytrhl Smile - naposled můj mistr tai-či, když jsme dělali aplikace. Podařilo se mu přišlápnout můj culík, když jsem po jednom výpadu skončila na zemi a odnesl to pořádný pramen. Jediná spolehlivá ochrana před nehodami je asi opravdu jen drdol, preventivně ovázaný šátkem. Laughing Cool
Za sebe jinak vnímám jako nejhorší prohřešek necitlivé česání - když jsem netrpělivá, nedávám si záležet a hromadu vlasů vyškubu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 8:25 pm    Předmět: . Citovat

1. Vytahanie z čiernej na jeden raz s 12 % peroxidom
2. Strih do špica alebo do tzv. "V" to bola hrúza
3. Vyžehlenie mokrých vlasov so žehličkou kt. sa plnila vodou pred X rokmi ( to mi vlasy uplne skrepatelo a zvlnilo )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 9:15 pm    Předmět: Citovat

Jedno farbenie este na strednej. Povodna predstava bola ze budem mat krasne hrdzave vlasy. Zadrhel bol v tom ze na dlzku pod lopatky som si kupila jeden balicek farby (vreckove nebolo nic-moc Smile), takze som stihla tak akurat korienky a na dlzky sa nazvysilo. Nasledoval zufaly pokus rozriedit zvysok farby vodou a rozmasirovat a rozcesat to do dlzok. Kedze sa motali a lepili, bolo to dost drasticke. Takze namiesto mojej vysnivanej lesklej jednoliatej farby som mala podivny ruzovo-bordovy nepravidelny melir a este viac osklbane vlasy... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lacrima
41-80
41-80


Založen: 5.2.2012
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 9:50 pm    Předmět: Citovat

ostrihala...docela dost....docela nedavno :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 7:54 pm    Předmět: Citovat

V pěti letech jsem viděla mamku, jak si stříhá ofinu. Tak jsem to tajně taky zkusila. Zbyl mi nad čelem pěkný ježeček. Ve dvaceti jsem po rozchodu šla do peroxidu. Vlasy jsem tak přepálila, že mi upadaly asi 20 cm konce. Když jsem si všimla, že už mám skoro mikádo, tak jsem řekla dost a začala o ně konečně pečovat. Dnes tedy maximálně šampon s hennou, kondicionér, maska a kančák. No, chybami se člověk učí... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.