Co nejhoršího jste svým vlasům provedly/i?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=20bd8fa2db7ca2eecbef0422cab4df6bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 7:55 pm    Předmět: Citovat

V pěti letech jsem viděla mamku, jak si stříhá ofinu. Tak jsem to tajně taky zkusila. Zbyl mi nad čelem pěkný ježeček. Ve dvaceti jsem po rozchodu šla do peroxidu. Vlasy jsem tak přepálila, že mi upadaly asi 20 cm konce. Když jsem si všimla, že už mám skoro mikádo, tak jsem řekla dost a začala o ně konečně pečovat. Dnes tedy maximálně šampon s hennou, kondicionér, maska a kančák. No, chybami se člověk učí... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medulka
41-80
41-80


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 8:00 pm    Předmět: Citovat

Jsem přírodní blond, v pubertě jsem začala ztmavovat (nejdřív tónovací šampon), posléze tmavě hnědá permanentní barva, kterou jsem si po několika týdnech rozmyslela a nechala se odbarvit a byla jsem žlutá jak sluníčko. Poté několik let méně drastických experimentů, hlavně s barvou, minimálně jsem měla aspoň melír, taky jsem objevila žehličku na vlasy (ale používala jen občas). Teď nebarvím, nežehlím, používám na vlasy přírodní kosmetiku a mám nejlepší vlasy, co jsem kdy měla - kvalitou i vzhledem. Ale co, beru to tak, že člověk si musí projít obdobím experimentů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne červenec 14, 2013 1:38 pm    Předmět: Citovat

Najhorsie?
Hm... Tak asi ked som cca 2 roky nebola schopna jest ako normalny clovek. Na vlasoch sa to hodne podpisalo a pocitujem to najma teraz - vtedajsie korienky su terajsie konceky a to stiepenie a lamanie je na nevydrzanie. Rolling Eyes
Potom samozrejme take blbosti ako kazdodenne zehlenie tou naparovacou vodnou zehlickou (na vlasy, samozrejme Laughing) bez ochrannych prostriedkov alebo trhanie a stiepenie koncekov z nudy na prednaskach. Embarassed Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: po červenec 15, 2013 11:45 am    Předmět: Citovat

V osmnácti jsme se s kamarádkou rozhodly, že půjdeme punkově na modro. Koupily jsme překrásnou barvu s názvem "půlnoční modř" a usoudily, že si vlasy odbarvovat nemusíme, protože jsme je obě měly světlé - takže to přece určitě chytí...

Po aplikaci kamarádce vlasy trošičku zešedly a pak se jí barva asi po dvou umytích vrátila do normálu. Já jsem měla trochu odrostlé zbytky trvalé, takže pěticentimetrové odrosty ztmavly a zbytek vlasů se obarvil na jedovatě tyrkyso. Ehm. Nejhorší (z dnešního pohledu) bylo to, že jsem se dokázala přesvědčit, že to vlastně není tak strašné a chodila s tím čtrnáct dní do vánočních prázdnin po městě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 6:56 pm    Předmět: Citovat

Dnes se mi podarilo posunout hranice vlasove krkavcovitosti (od slova krkavci Laughing) o dalsi level ...

Pri penetrovani terasy se mi podarilo si konec culiku vymachat v asfaltovem penetracnim laku a nasledne je vymachat v benzinu, abych to z nich dostala :X

Tak doufam, ze prezijou Laughing (kdyz ne, taky zadna skoda, stejne ty konce potrebujou ostrihat Twisted Evil)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.