"samo" zarovnání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=51447d0c9c9a078854557200aab71cc5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se Vám CreaClip?
Ano
73%
 73%  [ 11 ]
Ne
26%
 26%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 11:04 am    Předmět: Citovat

Rozhodne bych si takovou proceduru nedelala sama, pokud chci mit vlasy do rovna... Me striha konecky kdekdo, neni to tezke a je to za tri minuty, tudiz soudim, ze se vyplati pockat na nekoho, kdo by ostrihal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 11:45 am    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
Rozhodne bych si takovou proceduru nedelala sama, pokud chci mit vlasy do rovna... Me striha konecky kdekdo, neni to tezke a je to za tri minuty, tudiz soudim, ze se vyplati pockat na nekoho, kdo by ostrihal...


Já si taky myslím, podle mě není nutné samozarovnávání. Já mám dost velký skok v délce mezi vlasy z ofiny a tím zbytkem, a ani ten není 100% v jedné rovině, takže zastřižení to fakt raději přenechám manželovi, než abych si tam sama něco zprasila.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 11:51 am    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
Rozhodne bych si takovou proceduru nedelala sama, pokud chci mit vlasy do rovna... Me striha konecky kdekdo, neni to tezke a je to za tri minuty, tudiz soudim, ze se vyplati pockat na nekoho, kdo by ostrihal...


Taky jsem si je zastřihávala většinou sama, ale v úterý jsem byla u kadeřnice a zkrátila jsem to asi o 10-15 cenťáků. No, je to sice teď kratší, ale na druhou stranu to vypadá mnohem líp Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 12:18 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem si nechávala zastřihávat konečky od kadeřnice, jenže její zdravotní "cenťák, dva".... se rovnal vlasům o deset čísel kratším Confused Evil or Very Mad
Většinou se mi podaří někoho včas (dorůstající měsíc ve lvu Cool ) odchytit, ale minule po ruce nikdo důvěryhodný nebyl, tak jsem to zkusila sama a nedopadlo to nejhůř. I když ty nervy z toho, že si tam vytvořím zuby a že to pak někdo bude muset srovnávat a srovnávat a skončí až u krku Rolling Eyes ...
Stáhla jsem vlasy do dvou culíků a opatrně sestřihávala tak aby oba konce byli pořád stejně dlouhé - párkrát porovnat při sčesání na záda a bylo to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 12:32 pm    Předmět: Citovat

Já si vlasy zarovnávám sama. Prostě je učesané a uhlazené na zádech v místě pasu chytnu , napnu a ten " ocásek " dole pod rukou rovně ustřihnu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 12:36 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Já si vlasy zarovnávám sama. Prostě je učesané a uhlazené na zádech v místě pasu chytnu , napnu a ten " ocásek " dole pod rukou rovně ustřihnu. Very Happy


Když jsem si je stříhala sama, tak se mi pak vždycky třepily konečky, prostě asi blbý nůžky. Takže teď mám na nějakou dobu klid Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 5:59 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak, já když si vlasy zastřihnu sama normálními kancelářskými nůžkami, dopadá to pro vlasy hrozně a třepí se.....Od kadeřnice to vydrží déle, ale stejně už se mi zase začaly třepit.... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 6:43 pm    Předmět: Citovat

Já teda nepoužívám kancelářské nůžky , ale velké krejčovské. Jsou krásně ostré a jde mi to s nima jako po másle. Laughing Laughing A vlasy se mi po nich třepí úplně stejně jako po návštěvě kadeřnictví. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 10:28 am    Předmět: Citovat

a já si zase půjčuju nůžky od kamarádky kadeřnice, ale zatím jen na takovou tu proceduru, kdy procházím pramínek po pramínku a šmikám roztřepené konečky. Napadlo mě, že si i nějak sama vlasy zarovnám, ale pak jsem si to rozmyslela a nůžky vrátila. ale za půl roku někoho poprosím, aby mi je zarovnal. Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 11:31 am    Předmět: Citovat

ja bych rada, aby mi je nekdo zarovnal...ale na druhou stranu se mi ted vubec netrepi konecky, a nechci strihat zdravy vlasy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.