"samo" zarovnání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f313660efeb584a149e3ba6214f49f27Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se Vám CreaClip?
Ano
73%
 73%  [ 11 ]
Ne
26%
 26%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 10:53 am    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Tady je návod na samozarovnávání: http://community.livejournal.com/feyeselftrim/2389.html#cutid1


jo, přesně tak to dělám i já, a výsledek je OK. Kamarádka si dělá sestřih tak, že se předkloní a stříhá. Jenže to se hodí spíš pro holky s vlnitými vlasy, na rovných je výsledek dobrý tak z 30 %...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2008 10:55 pm    Předmět: Citovat

Vždycky někoho poprosím, šmrdlat si nůžkama někde pod zadkem, tak si spíš vykloubím ruku. A kadeřnice měla podivné "míry". 2cm = 6cm a podobně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deirdre
81-160
81-160


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 4:31 pm    Předmět: Citovat

Ráda bych si zastřihla vlasy vzadu mírně dokulata, ale je tu problém. Z kadeřnic mě chytá psotník a pokud bych si to dělala sama, je tu velké riziko, že by vlasy nebyly dokulata, ale dozubata. Neznáte někdo prosím nějaký šikovný trik, jak toho docílit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 5:02 pm    Předmět: Citovat

Deirdre napsal:
Ráda bych si zastřihla vlasy vzadu mírně dokulata, ale je tu problém. Z kadeřnic mě chytá psotník a pokud bych si to dělala sama, je tu velké riziko, že by vlasy nebyly dokulata, ale dozubata. Neznáte někdo prosím nějaký šikovný trik, jak toho docílit?

Ja som to robila tak, ze som umyté vlasy predklonila nad vaňu (ohla som hlavu dopredu) a zastrihla dole do rovna. Ked som potom hodila vlasy dozadu tak boli do guľata a aj do postupna, a vzdy to vyzeralo dobre Wink
Návrat nahoru
pomněnka
161-320
161-320


Založen: 8.5.2008
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 4:48 pm    Předmět: Citovat

Deirdre napsal:
Ráda bych si zastřihla vlasy vzadu mírně dokulata, ale je tu problém. Z kadeřnic mě chytá psotník a pokud bych si to dělala sama, je tu velké riziko, že by vlasy nebyly dokulata, ale dozubata. Neznáte někdo prosím nějaký šikovný trik, jak toho docílit?

Já si je teď stříhám tak, že je sčešu do dvou pramenů po stranách, normálně vpředu. Učešu je mokré co nejrovněji podél obličeje a rovně konečky ustřihnu. Jak jdou ty zadní vlasy dopředu trochu delší cestou, než ty přední, které visí úplně rovně, tak to mírný oblouček udělá, ale jenom fakt decentní. Po uschnutí se mi vlasy maličko vlní, tak pak ani není poznat, jestli to mám do rovna nebo do oblouku. A taky není vidět, když tam mám náhodou trošku zub Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pomněnka
161-320
161-320


Založen: 8.5.2008
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 4:53 pm    Předmět: Citovat

Napadá mě, že výraznější oblouk by asi šel udělat tak, že by člověk u toho neměl hlavu rovně, ale trochu by ji skolnil dopředu. Tím by měly přední vlasy ještě o něco kratší cestu než ty zadní, a oblouček by byl větší. Mě ale oblouček vždycky spíš štval - mám ráda, když mi vlasy končej stejně, protože to pak neleze z copu a tak. Dřív jsem se stříhala vzadu úplně rovně, nebo tím způsobem z výše odkazovaného videa, a to má pak člověk v podstatě vpředu vlasy delší než vzadu, a do copu to jde bezvadně. To, jak to dělám teď, je kompromis - pořád dost rovné a jednodušší na stříhání. Jinak jsem se vždycky stříhala ostrýma nůžkama na látku a vlasy se netřepily, ale teď jsem si na to stejně radši pořídila kadeřnické z DM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rybycka
21-40
21-40


Založen: 7.8.2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 12:55 pm    Předmět: Citovat

také jsem našla popsaný ten návod na rovný sestřih v top tématech jako v odkazu a hned jsem ho vyzoušela a u mě to funguje skvěle, ale nemám vlasy úplně rovné, takže se tam lecos ztratí. Když zastřihnout, tak leda sama-přesně kolik chci a pak sama vidím, když jsem třeba před tím na zastřihování kašlala, jak moc vlasy musím zastřihnout, aby vypadaly na konci už o dost lépe (tzn. dostat se do míst, kam mi dorostlo už více vlasů) a nevzít ani o cm víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 1:18 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Shahlah napsal:
Tady je návod na samozarovnávání: http://community.livejournal.com/feyeselftrim/2389.html#cutid1


jo, přesně tak to dělám i já, a výsledek je OK. Kamarádka si dělá sestřih tak, že se předkloní a stříhá. Jenže to se hodí spíš pro holky s vlnitými vlasy, na rovných je výsledek dobrý tak z 30 %...



ja som to odstrihla podla toho navodu a som spokojna, vlasy boli trosku do spicky a aj tak zostali. v galerke mam foto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 9:11 am    Předmět: Citovat

tak sem to zastřihla asi o 2 cm, ale týkalo se to jen pár "cancourků".. vlasy teď vypadají hustší a ne koncové myší ocásky.. Laughing řekla jsem si, že na těch kudrnatých to nebude tolik vidět Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: pá červenec 23, 2010 10:55 pm    Předmět: Citovat

Já si je tenhle měsíc ve lvu také sama zarovnala. Mám totiž strach z kadeřnic a lidem v okolí nevěřim, že by mi vzali jenom ten centimetr. Aby nepopadli tu škubací náladu. A tak jsem si ty vlasy po pramínkách zastříhla a jsem za to ráda. Ošklivé konečky se ustříhli a celkově mi přijdou ty vlasy takové hebčí a silnější než ty slabounké roztřepené, postupně časem bych se chtěla zbavit těch zesvětlených konečkům, ale to bude časem takže po několika letech. Je to určitě to nejlevnější řešení Laughing Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.