"samo" zarovnání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4ad602b0ac1ab3671764f21d8233c329Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se Vám CreaClip?
Ano
73%
 73%  [ 11 ]
Ne
26%
 26%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 4:52 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
Tak mi máme doma taký plastový hrebienok v ktorom sú zabudované 2 ostré žiletky.Stálo to asi 3€,parkrát sa to použije a potom vyhodí.

Chcem nech mi s tým mama zastrihne(alebo skôr odholí Laughing ) 1cm vlasov,snád to nepokazí Very Happy


Tak tuhle vecičku máme doma taky..už strašně dlouho..no vlastně mám to po mamce,takže už něco zažil Wink ale moc ho nepoužívám..radši...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 5:41 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
plavunik napsal:
Tak mi máme doma taký plastový hrebienok v ktorom sú zabudované 2 ostré žiletky.Stálo to asi 3€,parkrát sa to použije a potom vyhodí.

Chcem nech mi s tým mama zastrihne(alebo skôr odholí Laughing ) 1cm vlasov,snád to nepokazí Very Happy


Tak tuhle vecičku máme doma taky..už strašně dlouho..no vlastně mám to po mamce,takže už něco zažil Wink ale moc ho nepoužívám..radši...


Nechci vás teda děsit, ale je to takzvaný seřezávač - vlas seřízne napříč, tím není rovně zastřihlý a má tendence se rychleji třepit a lámat. Já to dříve používala, když jsem měla kratší vlasy a teda konce jsem měla v hrozném stavu.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 8:01 pm    Předmět: Citovat

hej ten ziletkovy serezavac poznam. mala to moja babka a ja ako mlade dievca, som si myslela, ze je to hreben, vzala som pramen vlasov z vrchu hlavy, prilozila ku korienkom a "precesala". potom som zhrozene zbierala odrezane pramene zo zeme Laughing
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 10:07 pm    Předmět: Citovat

tanka: Laughing Laughing
na to se musí hodně opatrně a zlehounka, taky jsem to doma měla.
Dokonce u mě zkracování vlasů jednu dobu probíhalo tak, že jsem si vždycky pořídila extra nový ostrý řezák na papír a tím jsem si vlasy hezky sama pozřezávala a zkrátila, abych to neměla trapně dorovna - vypadalo to docela ok a ani se to nějak strašně netřepilo, kupodivu, ale dneska už bych s tím na vlasy nešla ani náhodou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 12:52 am    Předmět: Citovat

Taky jsem to jako malá použila místo hřebenu, naštěstí po jednom "čísnutí" jsem poznala svůj omyl Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 5:29 am    Předmět: Citovat

Já tím stříhala kámošku, když se kdysi nosil účes ve stylu: vepředu mikádo do vzdálenosti po uši, vzadu nagelované krátké vlasy na delšího ježka... jak měla těch vlasů málo, ten zadek vypadal docela plešatě a paradox je, že já jsem na ten účes přešla potom taky, protože se mi nechtělo udržovat číro a tohle bylo na údržbu velmi snadné. Very Happy Laughing Až mi to odrostlo do akceptovatelné podoby, ale to už jsem byla odbarvená z červeno-černé a všelijak barevná a flekatá... Rolling Eyes Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2011 7:05 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
ja se uz pred nekolika lety naucila i lehce do postupna (ale jen lehce, rozdil v delce treba tri ctyri cm) a to je strijh, ke ktermu se chci postupne vratit, az se zbavim tech promelirovanych koncu Rolling Eyes



Ten střih lehce do postupna by mě zajímal, nechceš to nějak popsat? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2011 8:14 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem včera po umytí vlasů zastřihovala.....sama...a výsledek dobrej...zastřihla jsem jen přečuhující konečky asi tak cenťák do rovna....ale furt to mám do účka...dneska to vypadá dobře-že mám ty dolní vlasy hustší...jinak stříhání po vlásku taky někdy dělám-to už je moje nemoc Laughing ale myslím, že to má své výsledky. Poprvé jsem stříhala fakt ostrejma nůžkama, tak snad se to nemine účinkem a neuvidím za týden roztřepence na místech, na kterých jsem stříhala.... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2011 10:20 pm    Předmět: Citovat

ZaBukem2: To neni nic svetoborneho .... Embarassed Ale pokusim se to popsat ... Proste si vlasy rozdelim na "patra". Nejdriv zastrihnu to uplne spodni dorovna a pak pres to hodim dalsi patro. Vezmu pramen a jakoby ho odtahnu od hlavy pod uhlem asi 45 stupnu a smiknu jakoby sikmo nahoru. Takhle postupne proberu vsechny prameny v patre a hodim pres to dalsi patro a tak dal, dokud nejsem na vrchnu hlavy. Samozrejme "velikost" postupky zavisi od toho, pod jakym uhlem se vlasy strihaji a o kolik.
Je to zpusob samozastrihovani, ktery mi vyhovuje ze vseho nejvic ... Bohuzel momentalne horni vlasy jsou na tohle prilis kratke, tak musim jeste chvili vydrzet pouze se zastrihovanim spodni vrstvy ...
Tak snad sem to popsala dobre Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pawlina
0-7
0-7


Založen: 30.8.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 7:40 pm    Předmět: sama si zastřihnout konečky Citovat

Chtěla bych si sama zastřihnout vlasy a nevím jak na to...poradíte mi???
Narazila jsem na CreaClip.cz a vypadá to jednoduše - nemáte s tím někdo zkušenosti Smile prohledávala jsem celý Seznam a nikde o tom skoro žádná zmínka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.