"samo" zarovnání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=42fb58ce10a32ea019f56e24fd55cf92Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se Vám CreaClip?
Ano
73%
 73%  [ 11 ]
Ne
26%
 26%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 8:53 pm    Předmět: Citovat

http://dlouhevlasy.cz/top-tema/top-tema-zastrihovani-a-strihy.html
http://dlouhevlasy.cz/navody-a-postupy-na-ucesy/navod-na-samozastrizeni-od-feye.html

Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st září 07, 2011 11:54 am    Předmět: Citovat

Nestříhala jsem někdy od minulého ?podzimu? - někdy tak v listopadu si myslím... Od té doby rostou, ale kvůli zásahu kadeřnice jsou: sestříhané postupně a konce jsou trochu prostřihnuté, takže bych ráda zastřihla aspoň ty oškubané konce - aby byly vlasy hustší, aspoň opticky... A chtěla bych je do obloučku... A chci to spáchat doma - buď sama, nebo přemluvím přítulu, ale spíš sama - myslíte, že to nějak půjde?!? Mám je ještě dost krátké...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st září 07, 2011 12:41 pm    Předmět: Citovat

Stříhala jsem sama od delšího mikáda. Wink Jenom jsem si ten návod na stříhání trochu upravila - nejdřív vlasy na dvě půlky, každou do gumičky a gumičky jen posunout co nejníž, ale nesundávat (páč v těch prstech tohle krátký neudržíš), a stříháš před zrcadlem (podle zrcadla), protože na konce si v reálu nedohlídneš, aniž bys s tím hnula. A pak nizoučký culík vzadu a ustřihnout tu špičku, abys otupila Včko, a to bylo trochu složitý - taky si tam nedohlídneš a navíc i blbě dosáhneš, vždycky jsem to nakonec zvládla sama, ale když ne tak ti to určitě zvládne stříhnout přítel. Wink Hodně štěstí!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st září 07, 2011 12:53 pm    Předmět: Citovat

Díky, relativně aktuální délku mám v galerii, ale mělo by to jít....
Jéžiš, podle zrcadla, to bude vtipné Laughing Když dělám cokoli podle zrcadla, jsem strašně zblblá - na kteoru stranu mám vlastně s čím pohnout a tak... Uvidíme, zkusím někdy v dohledné době a potom poreferuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st září 07, 2011 10:33 pm    Předmět: Citovat

Lalaith, stříhala jsem sama vlasy na délku kousek pod bradu. Sice to byla trochu piplačka, ale vypadá to celkem obstojně. Postupovala jsem vlastně úplně stejně jako Meadow Smile Držim palce ať střih dopadne dobře, zdá se to složitější než to skutečně je Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt září 08, 2011 7:12 am    Předmět: Citovat

Zatím jsem jen zkoušela vlasy dát jak se mají mít a bude to vtipné, rozdíl mezi jednotlivými délkami mám asi 10 cm, takže to bude asi spíš zkrácení těch spodních nejhorších + pokud se zadaří, tak trošku ošmiknu i ty horní, ale jenom maličko...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 5:44 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se sama ostříhala - spodní vlasy podle návodu, zasucha, abych hned věděla... A ten zbytek kratších a stupňovitě sestříhaných jsem vzala podle oka, když byly rozpuštěné a učesané, a docela dobrý, dodám foto... Ale hlavně - zbavila jsem se těch tenkých konců, teď mám všechno střižené jakoby kolmo k vlasu - a njednou mám těch vlasů nějak hodně Shocked Nějaký optický klam či co, ale celkově to vypadá, jako bych jich měla tak 2x tolik co dřív, takže za mě super a budu v domácím zastřihování pokračovat... A už žádné peníze za kadeřnici!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 6:38 am    Předmět: Citovat

Tak to jsem ráda, že se povedlo! Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 5:04 pm    Předmět: Citovat

Chci se zeptat, nemáte někdo tip, jak si můžu sama sobě zastřihnout ofinu? Nechce se mi věřit, že se to tu ještě neřešilo, ale prošla jsem rychle celé vlákno (a k tomu skoro celé o ofině) a nenašla jsem nic, takže jestli jsem jen špatně hledala, odkažte mě prosím někdo na už napsané rady.
Mám teď takovou prostříhanou patku, či jak to nazvat, když si to sčešu na stranu, drží to, když rovně, vypadá to taky dobře. Mám tu ofinu celkem řídkou, chci si jí takovou udržet. Akorát jsem na stříhání dost levá, potřebuju opravdu přesný návod Embarassed Radši bych to nechala na kadeřnici, ale k té své se nedostanu tak často a komukoli se do rukou nesvěřím, to se to radši sama naučím (blbé zkušenosti, no...).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 5:33 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Chci se zeptat, nemáte někdo tip, jak si můžu sama sobě zastřihnout ofinu? Nechce se mi věřit, že se to tu ještě neřešilo, ale prošla jsem rychle celé vlákno (a k tomu skoro celé o ofině) a nenašla jsem nic, takže jestli jsem jen špatně hledala, odkažte mě prosím někdo na už napsané rady.
Mám teď takovou prostříhanou patku, či jak to nazvat, když si to sčešu na stranu, drží to, když rovně, vypadá to taky dobře. Mám tu ofinu celkem řídkou, chci si jí takovou udržet. Akorát jsem na stříhání dost levá, potřebuju opravdu přesný návod Embarassed Radši bych to nechala na kadeřnici, ale k té své se nedostanu tak často a komukoli se do rukou nesvěřím, to se to radši sama naučím (blbé zkušenosti, no...).


Ahoj,

jsem tu s návodem....

Takže: Všechny vlasy které máš v ofině si sčeš dopředu. Udělej to tak, aby ti nic z toho co chceš ustříhnout nezůstalo vzadu.

Pak to chytni a trošičku jakoby stoč - tím myslím celý jakoby ten pramen ofiny jakoby jsi to chtěla vytvarovat na Jednorožce. Musíš to zvednout opravdu nahoru na jednorožce. Pokud by jsi to nechala dolů - tedy k nosu, pak by to bylo nepěkné když by jsi to střihla dole.

Tím, že to takhle zvedneš, tak pak až to vrátíš dolů, bude to střihlé jakoby patrově jako od PROFI kadeřnice.

Prostě když to máš takhle zvednudé a stočené, vezmeš nůžky a střihneš. Radši to ale udělej jen kousek, aby jsi to napoprvé nepřehnala. Pokud to bude stále dlouhé, zopakuj to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.