"samo" zarovnání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8f2aecaa0b0d20b669b569999d2556a1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se Vám CreaClip?
Ano
73%
 73%  [ 11 ]
Ne
26%
 26%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 10:37 am    Předmět: Citovat

Tak u mňa zo zas taká sláva nebola. Zarovnávam a zarovnávam (vobec mi nedošlo, že mám teraz každý prameň iný a neni možné to mať v jednej rovine ako podľa pravítka ) až som si dokopy ustrihla aspoň 2cm Rolling Eyes

Ale zas musím uznať na moju obranu, že vlasy vyzerajú výborne. A teraz sa ich už s nožničkami ani nechytnem až do štátnic Embarassed

Aaaa nemožem sa zbaviť toho pocitu, že sú hrozne krátke!!! Evil or Very Mad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 4:57 pm    Předmět: Re: "samo" zarovnání Citovat

Mišena napsal:
Tato otázka se týká především těch, kteří mají nebo měli vlasy střižené do rovná - mohu zarovnávat nějak sama? Když mám čerstvě zastřižené vlasy a udělám si dole cop (u krku) a projedu jim až ke konečkům, tak končí "schodem". Tak mě napadlo, že bych si udělala cop, projela ho až dolů a tak centimetr ustřihla, abych zarovnala délku.
Ale nejsem si jistá zda to funguje, abych pak nebyla ještě víc střapatá Wink Very Happy
Tak se chci zeptat, zda není mezi námi nějaká taková odvážná, která má s tímto zkušenosti Wink
Každá rada dobrá Very Happy



Zatím jsem to vždycky nechala na kadeřnici. Jednou nebo dvakrát za rok radši tu stokorunu obětuji...

Možná ale do budoucna zkusím to jednoduché zarovnání na tom odkazu s tou staženou gumkou a jedním střihem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wentyl
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 95
Bydliště: T??bor

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 1:18 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si všimla, že po cca dvouletym samozastřihávání začaly mít moje konce tvar obráceného U...prostě uprostřed kratší a po stranách delší tak o 3cm a pak mi došlo, čim to je, jen nevim, jak to mám vysvětlit Laughing Prostě lajcky řečeno, když ty konce mezmu mezi dva prsty, uprostřed směřujou při stříhání svisle dolů, kdyžto ty po stranách jsou trošku našikmo a směřujou k prostředku a když se to šmikne všechno stejně, tak ty konce postranách zůstanou delší Laughing ...takže už jsem to svěřila radši příteli, protože to vypadalo fakt vadně Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/savings/wwL0bLv/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 3:23 pm    Předmět: Citovat

Ano, tak přesně tohle se mi stalo před dvěma dny, když jsem si tímto způsobem zkusila zastříhnout konečky vzadu. Vzhledem k tomu, že to většinu času ale nosím v nějakém vrkoči nebo drdolu, tak mě to po cca 20ti minutách přestalo trápit.

Myslím, že při mé intenzivní ricinové a Bioaquanolové péči to rychle doroste a srovná se to. Rozhodně to už podruhé zkoušet nebudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 9:03 am    Předmět: Citovat

Dostal se mi do rukou creaclip, tak jsem se rozhodla ho vyzkoušet (bez stříhání). A zde je moje recenze.
Za ty prachy to rozhodně nestojí. Kus plastu, na kterém je vodováha. Opravdu nechápu, co je na tom tak drahé. Pro ty, kteří mají málo vlasů (nebo jemné) je to naprosto nevhodné, protože to nejde nijak "utáhnout". Sama mám myslím docela husté vlasy a ten velký mi byl velký Laughing . Ono to jako na těch vlasech drželo, to jo, nesklouzávalo to, ale stačilo, abych o ten nástroj trošku zavadila a hned se posunul nebo vlasy vyklouzly ven.
Samotné nasazení creaclipu na vlasy je taky docela oříšek, když si chce někdo vlasy stříhat sám. Vlasy se musí totiž pěkně rozprostřít, aby se např. vlasy z boků nezacvakly někde uprostřed. Už vůbec si nedokážu představit jak si to sama stříhám (ale já mám vlasy krátké).
Když už tak je rozhodně lepší si k tomu někoho zavolat, nejlépe někoho šikovného.
Vyzkoušela jsem i ten malý a ten už byl trochu těsnější, ale dovedla bych si představit ještě větší utažení, aby nehrozilo vypadnutí vlasů.
Rozhodně zůstanu u své oblíbené "gumičkové metody" (viz. zdejší top téma o stříhání). Gumičku totiž můžu krásně utáhnout a taky se mi ty vlasy lépe vyčešou do gumičky než do tohoto.
Jediné pozitivum jsem shledala v tom, že jsem si aspoň trochu zkontrolovala preciznost mého střihu, vlasy se mi totiž různě na koncích zatáčí (nekroutí, ale zatáčí) a někdy mi přijde, že to mám děsně křivě, tak jsem si aspoň zkontrolovala, že to mám rovně.
Pokud by si někdo chtěl něco podobného vyrobit doma, tak doporučuji použít toto drdolové udělátko, mám ho doma a výsledek mi přijde srovnatelný
http://vior.cz/files/moje/hairagami2.jpg
http://www.vior.cz/files/_640x480/1673183-hairagami-w-co-f3.jpg
http://www.vior.cz/files/moje/hairagami_sihirli_topuz_yapici.jpg
sice to nemá zoubky, ale přijde mi, že to lépe drží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShadowWitch
0-7
0-7


Založen: 17.8.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 4:23 pm    Předmět: Citovat

Moja švagriná dostala creaclip na vianoce, hrozne mi to vychválila, tak som ju poprosila aby ma ostrihala. Výsledok bol dobrý, ale človek pomusí mať naozaj dôkladne vyžehlené vlásky aby to stálo zato. Tak som si to vyžiadala k narodeninám Very Happy priateľ povedal, že nedá za kus plastu 30eur, tak to našiel na nete, za asi 8 dolárov. Je to úplne to isté, len tam nie je logo firmy. Za tých pár korún sa mi to vyskúšať oplatí
http://www.aliexpress.com/item/New-Fashion-DIY-Hair-Bang-Cutting-Comb-Clip-Professional-Hairstyle-trimming-tools-free-shipping/644628831.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ferda
0-7
0-7


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2013 12:15 am    Předmět: Citovat

Skoda, ze se nekdo nepodeli o zkusenost, jak zastrihovat treba mikado svepomoci? To je vetsi orisek. Zatim mam vyzkousene dve zrcadla a je to o cviku v ruce, protoze strany jsou v zrcadle prevracene. Pro kluka trosku nezvyk....
Podeli se nekdo o sve zkusenosti a triky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medulka
41-80
41-80


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: st duben 24, 2013 10:01 am    Předmět: Citovat

Včera jsem si udělala první samostříhání, dle návodu zde na DV, od září 2011 (to bylo ještě u kadeřnice), když nepočítám šmikání jednotlivých roztřepených konečků. Vzala jsem tak půl centimetru až cenťák, ale místy to bylo více - odrůstá mi dávný postupný střih (mikado vzadu kratší).
Měla jsem to udělat už dřív... mám takový příjemný upravený pocit a až jsem byla překvapená, po té dlouhé době "samorostu aneb nestříhám, hlavně ať to roste", jak vypadají zastřižené vlasy Laughing
Teď se chystám vyzkoušet MSM (nejen kvůli vlasům), tak jsem jim aspoň dala jednotnou startovní délku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2013 2:28 pm    Předmět: jak sestříhat vlasy DOMA? Citovat

prosím, mám dlouhé vlasy a chtěla bych si sestříhat je pár pramenů vpředu. jak na to? nemáte někdo zkušenost? asi rozdělit pěšinku uprostřed..... a dále? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2013 10:42 am    Předmět: Re: jak sestříhat vlasy DOMA? Citovat

hadecko napsal:
prosím, mám dlouhé vlasy a chtěla bych si sestříhat je pár pramenů vpředu. jak na to? nemáte někdo zkušenost? asi rozdělit pěšinku uprostřed..... a dále? Very Happy


možná by ti mohlo pomoci tohle video http://youtu.be/CD7goool85s Cool teda jestli je to to, čeho chceš dosáhnout Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.