"samo" zarovnání
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5a341668c9225595ebaa13f2c225efaeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se Vám CreaClip?
Ano
73%
 73%  [ 11 ]
Ne
26%
 26%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 8:56 pm    Předmět: "samo" zarovnání Citovat

Tato otázka se týká především těch, kteří mají nebo měli vlasy střižené do rovná - mohu zarovnávat nějak sama? Když mám čerstvě zastřižené vlasy a udělám si dole cop (u krku) a projedu jim až ke konečkům, tak končí "schodem". Tak mě napadlo, že bych si udělala cop, projela ho až dolů a tak centimetr ustřihla, abych zarovnala délku.
Ale nejsem si jistá zda to funguje, abych pak nebyla ještě víc střapatá Wink Very Happy
Tak se chci zeptat, zda není mezi námi nějaká taková odvážná, která má s tímto zkušenosti Wink
Každá rada dobrá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 9:00 pm    Předmět: Re: "samo" zarovnání Citovat

Mišena napsal:
Tato otázka se týká především těch, kteří mají nebo měli vlasy střižené do rovná - mohu zarovnávat nějak sama? Když mám čerstvě zastřižené vlasy a udělám si dole cop (u krku) a projedu jim až ke konečkům, tak končí "schodem". Tak mě napadlo, že bych si udělala cop, projela ho až dolů a tak centimetr ustřihla, abych zarovnala délku.
Ale nejsem si jistá zda to funguje, abych pak nebyla ještě víc střapatá Wink Very Happy
Tak se chci zeptat, zda není mezi námi nějaká taková odvážná, která má s tímto zkušenosti Wink
Každá rada dobrá Very Happy


tak to bych si teda netroufla. ja kdyz si pletu cop, tak mam v jednotlivych pramenech rozdil i 10cm, podle toho, jak se mi zrovna podari umotat. myslim, ze to neni nejbezpecnejsi a nejefektivnejsi zpusob
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 9:04 pm    Předmět: Citovat

samozdřejmě ten cop nesmí být pletený, to mám taky každý pramen jinak dlouhý. ale když je gumička jen u krku a pak vlasy volně, tak po zastřižení končí oným schodem, ale ted už je to taková špička Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 9:15 pm    Předmět: Citovat

Já tedy sice vlasy do rovna nemám, ale jednou jsem právě měla nápad, že to tímto způsobem trošku srovnám...No, nemělo to zrovna požadovaný efekt. Nakonec mi to musel přítel srovnat Laughing. Ale možná jsem jenom nemehlo Embarassed.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 6:54 am    Předmět: Citovat

No to by aj mna zaujimalo, ako sa stihat dorovna... ked som mala postupno, bolo to jednoduche, predklonila som sa nad vanu, zastrihla dorovna, hodila hlavu dozadu a bola postupka ako od odbornika... ale teraz som sa rozhodla si nechat vlasy dorast a postupne ich zastrihavat dorovna (viem ze to bude niekolko rokov trvat ale co uz) a nema ma kto strihat! Priatel odmieta, tomu sa vzdy zda ze ma ostriha az moc a ze budem mat potom kratsie vlasy, ked ho nahodou donutim, to je taK raz za uhorsky rok, a to podla mna nestaci, ked treba tak treba (momentalne nastastie netreba ale bude) a k holicovi ist... mno... riskovat za vlastne peniaze sa mi teda moc nechce. A inym clenom rodiny nemam odvahu dat noznice so ruky, co ked niektori dostanu zlost na moje vecne poznamky a ufiknu to od hlavy Shocked Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 8:06 pm    Předmět: Citovat

Já to dělala vždy tak, že jsem si zastřihla konec zapletenýho copu, rozpustila a když náhodou něco čouhalo, tak jsem to ještě přistřihla, ale zase je fakt, že já mám vlasy vlnitý a na konci do spirálek tak nějaká nerovnost vidět tolik není.
Možná by to šlo i udělat tak, že by sis udělala obyčejný cop, gumičku stáhla dolů ke koncům a pak střihla. (Nebo i cop s dvěma gumičkami a stáhla dolů jen jednu z nich, aby se ty vlasy nějak blbě nerozjely)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 8:08 pm    Předmět: Citovat

Já si sama stříhám vlasy, které mám z původní ofiny a nejsou ještě až tak dlouhé, aby dosáhly na zádech k těm ostatním...Ale na ten zbytek bych si sama netroufla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 8:40 pm    Předmět: Citovat

Tady je návod na samozarovnávání: http://community.livejournal.com/feyeselftrim/2389.html#cutid1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 9:25 pm    Předmět: Citovat

no ja nevim, jak tu radite do gumicky-pak ty vlasy jsou priplacly k hlave, timpadem ty horni ustrihnu kratsi nez spodni, nebo ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 7:18 am    Předmět: Citovat

hiami napsal:
no ja nevim, jak tu radite do gumicky-pak ty vlasy jsou priplacly k hlave, timpadem ty horni ustrihnu kratsi nez spodni, nebo ne?

No já bych ten culík dělala nízko a pak by to snad šlo? Ale opravdu nevím, v mých vlasech se nerovnosti dost ztrácej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.